Nawet 1500 zł do zdobycia w programie poleceń banku PEKAO!

Do 1500 zł w programie poleceń banku PEKAO!

Ruszyła kolejna edycja programu poleceń Banku PEKAO, w której można zdobyć 100 zł premii za każde skuteczne polecenie konta nowym klientom. W sumie bonus można zyskać za pierwsze 15 skutecznych poleceń, co oznacza, że do zgarnięcia jest aż 1500 zł premii. A na nowych klientów czeka 100 zł na start w dodatkowej promocji oraz 50 zł za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile!

Kto może skorzystać z promocji?

Program poleceń, co oczywiste polega na polecaniu danego produktu, w tym przypadku konta w banku PEKAO, innym osobom. Osobami polecającymi mogą być aktualni klienci banku, którzy zarejestrują się na dedykowanej stronie programu wyrażając przy tym zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i informacji o charakterze marketingowym drogą telefoniczną oraz akceptując regulamin programu poleceń (4 pierwsze zgody w formularzu). Podczas rejestracji konieczne jest podanie adresu e-mail oraz numeru telefonu. To właśnie Twój numer telefonu stanowi kod polecenia.

Nowym klientem, z kolei może być osoba, która złoży wniosek o dowolne konto w banku PEKAO, wpisując otrzymany kod polecenia od obecnego klienta Banku, a następnie zawrze umowę. Dodatkowo jeśli osoba polecona chce też skorzystać z równoległej akcji, w której czeka 100 zł na start + 50 zł za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile musi też spełniać warunek nie posiadania lub nie współposiadania żadnego konta osobistego, konta oszczędnościowego ani lokaty w banku PEKAO w okresie od 01 stycznia 2019 r. do 30 czerwca 2020 r.

Obecna edycja programu poleceń trwa do 31 grudnia 2020 r.!

Czytaj także: Do 160 zł za założenie konta osobistego w ING Banku Śląskim!

Jakie warunki trzeba spełnić żeby otrzymać nagrodę w programie poleceń w banku PEKAO?

Aby polecający otrzymał 100 zł premii, zarówno ta osoba jak i nowy klient muszą spełnić dodatkowe warunki. Osoba polecająca musi najpóźniej do 31 stycznia 2021 roku:

  • zapewnić jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówkowych, wpływów z lokat, kredytów i pożyczek oraz innych rachunków prowadzonych w ramach banku)
  • wykonać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą lub za pośrednictwem aplikacji PeoPay na dowolną kwotę
  • zalogować się do aplikacji mobilnej PeoPay

Nowy klient musi spełnić dokładnie takie same warunki oraz dodatkowo również zarejestrować się na stronie programu poleceń zaznaczając wszystkie zgody w udostępnionym formularzu.

Bank wypłaci polecającemu nagrodę w wysokości 100 zł najpóźniej do 26 lutego 2021, o ile do tego czasu zarówno polecający, jak i osoba polecona nie wypowiedzą umowy o prowadzenie konta. Premiowane będzie maksymalnie 15 skutecznych poleceń, więc do zdobycia jest aż 1500 zł!

Czytaj także: 200 zł na zakupy w Lidlu z kartą kredytową w banku Citi Handlowy!

Dodatkowe 100 zł dla nowego klienta + 50 zł za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile!

Jak wspomniałem wcześniej, nowi klienci mogą skorzystać z równoległej akcji i zdobyć 100 zł premii na start oraz 50 zł za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile. W tym celu należy zawnioskować o Konto Przekorzystne wraz z kartą płatniczą oraz aplikacją PeoPay poprzez dedykowaną podstronę na stronie internetowej banku lub w aplikacji mobilnej, a następnie zawrzeć umowę o konto najpóźniej do 30 września 2020 r. i spełnić kilka dodatkowych warunków. O szczegółach tej akcji oraz innych, dodatkowych korzyściach dla nowych klientów pisałem w osobnym wpisie.

Zarejestruj się w programie poleceń PEKAO!

Załóż Konto Przekorzystne i zyskaj nawet 150 zł!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *