Nawet 140 zł za założenie konta w ING Banku Śląskim!

140 zł za założenie konta z Lwem

Z nowym rokiem powracają znane i lubiane promocje ING Banku Śląskiego, w których zyskać można 100, 120 lub 140 zł za otwarcie konta osobistego i spełnienie kilku dodatkowych warunków. Pierwsza z ofert dotyczy konta Mobi, przeznaczonego dla osób do 26 roku życia, a druga konta Direct, który mogą założyć wszystkie osoby pełnoletnie. Zasady udziału w obu akcjach są bardzo podobne, dlatego opisuję je w jednym wpisie. Sprawdź szczegóły obu akcji!

Kto może skorzystać z promocji?

Zgodnie z regulaminami obu promocji mogą z nich skorzystać osoby, które nie posiadają lub nie posiadały od 28 lutego 2017 r. (szkoda, że bank nie zdecydował się na skrócenie okresu karencji) konta osobistego w ING Banku Śląskim w ramach któregoś z wymienionych typów kont z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student, Mobi. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w akcji! Oczywiście wybierając promocję związaną z założeniem rachunku w wariancie Mobi, należy być osobą, która nie ukończyła 26 roku życia.

Czytaj także: Jak zarobiłem ponad 4000 zł na promocjach bankowych – podsumowanie 2018 roku!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli nie posiadałeś konta w ING Banku Śląskim we wskazanym okresie to wystarczy, że założysz taki rachunek wraz z kartą debetową oraz rachunkiem oszczędnościowym poprzez stronę internetową banku. Wybierając Konto z Lwem Direct możesz to zrobić tutaj, a decydując się na konto Mobi wniosek możesz złożyć w tym miejscu. Wnioski złożone w oddziale czy telefonicznie nie będą brały udziału w akcji. Czas na przystąpienie do obu promocji mija 31 marca 2019 r.

Promocja nr 1 – 140 zł za założenie konta Direct!

Podstawową nagrodą w opisywanej akcji jest premia pieniężna w wysokości 100 zł. Dodatkowo do zdobycia są też dwa bonusy po 20 zł. Tym samym łącznie zgarnąć można nawet 140 zł. Oto co trzeba spełnić by zdobyć każdą z nagród:

  1. Aby otrzymać 100 zł należy:

– wykonać transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIKIEM o wartości min. 1000 zł

  1. Aby otrzymać 100 + 20 zł należy:

– spełnić warunki z punktu 1 oraz

– wykonać 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM w sklepach internetowych (mogą to być te same transakcje co w punkcie nr 1)  albo

– zapewnić min. 1 wpływ wynagrodzenia o wartości min 1000 zł na nowoutworzone konto. Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach banku.

  1. Aby otrzymać 100 + 40 zł należy:

– wykonać wszystkie warunki z punktu 1 i 2

Na spełnienie powyższych wymagań mamy czas najpóźniej do 30 czerwca 2019 r.

Czytaj także: 140 zł za założenie konta w mBanku!

 Promocja nr 2 – 140 zł za założenie konta z Mobi!

W przypadku promocji dla osób młodych tj do 26 roku życia warunki akcji są bardzo podobne. Tutaj również premia rozbita jest na nagrodę podstawową w wysokości 100 zł oraz 2 dodatkowe nagrody po 20 zł. Poniżej znajduje się pełna lista warunków niezbędnych do otrzymania każdej z nich:

  1. Aby otrzymać 100 zł należy:

– wykonać 10 operacji bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na dowolne kwoty.

  1. Aby otrzymać 100 + 20 zł należy:

– spełnić warunki z punktu 1 oraz

– wykonać 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM w sklepach internetowych (mogą to być te same transakcje co w punkcie nr 1) albo

– wykonać min. 2 przelewy na telefon BLIK o wartości min. 5 zł każdy, przy czym każdy z tych przelewów musi być zrealizowany do innego użytkownika tj. na inny numer telefonu

  1. Aby otrzymać 100 + 40 zł należy:

– wykonać wszystkie warunki z punktu 1 i 2

 W przypadku tej promocji warunki trzeba spełnić do 30 kwietnia 2019 r.!

Kiedy nastąpi wypłata premii?

W przypadku osób zakładających konto Mobi, bank wypłaci nagrodę do 15 maja 2019 r. na konto oszczędnościowe. Osoby zakładające Konto z Lwem Direct otrzymają premię do 10 lipca 2019 r. również na swoje konto oszczędnościowe.

Czytaj także: 3,7% na e-lokacie na nowe środki w Getin Banku!

Konto z Lwem Direct i Mobi  – prześwietlenie oferty

Na koniec jak zawsze opisuję ile kosztują produkty, do których założenia zachęca nas bank. Oba wskazane konta w ING Banku Śląskim są na szczęście bezwarunkowo darmowe. Zapłacić możemy za kartę debetową (7 zł miesięcznie i tylko w przypadku konta Direct) ale jeśli dokonamy transakcji bezgotówkowych o wartości min. 300 zł kartą debetową do rachunku, opłata ta nie będzie pobierana. Nie zapłacimy za to za wypłaty z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash. W przypadku innych bankomatów tylko pierwsza wypłata w danym miesiącu jest darmowa.

 Skorzystaj z promocji i załóż konto Direct!

 Skorzystaj z promocji i załóż konto Mobi!

Dokumenty:

Regulamin promocji „Do  140 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort”

Regulamin promocji  „Do 140 zł za otwarcie konta Mobi”

Tabela Opłat i Prowizji

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *