Nawet 140 zł za założenie duetu lokat w Toyota Banku! (Aktualizacja)

Premia za duet lokat w Toyota Banku!

W Toyota Banku pojawiła się okazja do zarobku dla osób posiadających oszczędności w wysokości min. 8 000 zł i chcących je umieścić na lokacie. Bank za założenie dwóch lokat poza standardowymi odsetkami z lokaty wypłaci również premię pieniężną. Co ciekawe z promocji mogą skorzystać zarówno obecni jak i nowi klienci banku. W przypadku tych pierwszych premia wyniesie 70 zł. Ci drudzy zyskają dodatkowe 140 zł. Jakie są warunki promocji oraz czy założenie lokat objętych promocją w ogóle się opłaca? Sprawdzam to w dzisiejszym wpisie!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest przeznaczona zarówno dla nowych jak i obecnych klientów banku. Jako nowego klienta w ramach omawianej akcji należy rozumieć wszystkie osoby, które nie posiadały od 1.07.2016 r. konta Jedynego w Toyota Banku. Jeśli w przeszłości miałeś konto w tym banku ale zamknąłeś je przed tą datą, to spełniasz definicję nowego klienta. Bardzo ciekawa jest za to definicja obecnego klienta. Za takiego uznaje się jedynie osoby, które założyły konto Jedyne w tym banku w jednej z minionych akcji Toyota Bank i Agory, która jest też organizatorem obecnej promocji. Tym samym, jeśli założyłeś wskazane konto w inny sposób i posiadasz je do dziś to nie jesteś ani nowym ani obecnym klientem banku w rozumieniu regulaminu 🙂 Na szczęście biorąc pod uwagę liczbę klientów Toyota Banku, ten problem nie dotyczy zbyt wielu osób.
 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisane wyżej warunki wystarczy, że zarejestrujesz się na dedykowanej stronie promocji tutaj. Czas na to mamy do 23.02.2018 r. Następnie w zależności od tego czy jesteś nowym klientem banku czy obecnym musisz zaznaczyć albo opcję „Nie mam konta Jedynego” lub „Mam konto Jedyne”. W przypadku pierwszej opcji zostaniesz przekierowany na stronę banku gdzie możesz złożyć wniosek o założenie konta Jedynego, który możesz sfinalizować za pośrednictwem kuriera. W przypadku wyboru drugiej opcji zostaniesz przekierowany na podstronę, na której musisz wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętych tajemnicą bankową organizatorowi. Jest to konieczne, żeby bank mógł poinformować organizatora o spełnieniu przez Ciebie warunków akcji i tym samym możliwości wypłaty premii. Zarówno w przypadku nowego jak i obecnego klienta pamiętajcie o konieczności posiadania wyrażonych zgód marketingowych!
 

140 zł premii dla nowych klientów

Nowi klienci po założeniu konta Jedynego będą musieli najpóźniej do 9 kwietnia założyć co najmniej 1 lokatę Sprint na 180 dni z oprocentowaniem 2,5% w skali roku (minimalna kwota lokaty to 3000 zł) oraz co najmniej 1 lokatę Plus na 9 miesięcy z oprocentowaniem 2% w skali roku (minimalna kwota lokaty to 5000 zł). Wysokość oprocentowania jest gwarantowana dla uczestników akcji i nie ulegnie zmianie w okresie obowiązywania promocji. Po założeniu lokat pozostaje tylko utrzymać je co najmniej 90 dni od dnia założenia każdej z nich oraz utrzymać konto Jedyne do dnia wypłaty premii czyli do 08.08.2018 r.
 

70 zł dla obecnych klientów

Warunki jakie będą musieli spełnić obecni klienci, żeby otrzymać premię są nieco odmienne. Regulamin wymaga od nich najpóźniej do dnia 9 kwietnia zwiększenia salda depozytów posiadanych w banku na dzień 29.01.2018 r. poprzez założenie dwóch lokat na tych samych warunkach co nowi klienci a więc co najmniej 1 lokatę Sprint na 180 dni z oprocentowaniem 2,5% w skali roku (minimalna kwota lokaty to 3000 zł) oraz co najmniej 1 lokatę Plus na 9 miesięcy z oprocentowaniem 2% w skali roku (minimalna kwota lokaty to 5000 zł). Obecni klienci również będą musieli utrzymać założone lokaty co najmniej przez 90 dni od ich założenia oraz posiadać konto Jedyne do dnia wypłaty premii czyli do 08.08.2018 r. Ostatnim warunkiem jest utrzymanie salda depozytów z dnia 29.01.2018 r. przez co najmniej 30 dni od dnia założenia lokat Sprint i Plus. Co to oznacza w praktyce? Przykładowo jeśli na dzień 29.01.2018 r. posiadamy w Toyota Banku 5000 zł (liczy się łączne saldo z wszystkich rachunków, kont oszczędnościowych i lokat danego uczestnika w tym banku) i założymy dwie nowe lokaty wymagane w promocji na minimalną kwotę 8000 zł to przez 30 dni od jego założenia nasze łączne środki w banku muszą być nie mniejsze niż 13 000 zł. Jeśli np. w tym czasie kończy nam się jakaś wcześniejsza lokata to przez te 30 dni nie możemy środków przenieść do innego banku.
 

Program poleceń

Każda z osób, która spełni warunki promocji może polecać ją także innym osobom. Za każde polecenie można otrzymać dodatkowe 50 zł (premiowane będą 4 pierwsze takiej polecenia). Aby polecić promocję wystarczy wygenerować na stronie promocji 8-mio cyfrowy kod polecenia i przekazać go znajomym czy rodzinie. Jeśli osoba polecona spełni warunki akcji opisane powyżej to otrzymacie premię.Tym samym łączna wartość premii jaką możesz otrzymać w ten sposób może zwiększyć się nawet o 200 zł!
 
 

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Rozstrzygnięcie akcji nastąpi do 26 lipca. W tym czasie uczestnicy akcji, którzy spełnili jej warunki zostaną powiadomieni mailowo o przyznaniu premii. Po otrzymaniu takiej wiadomości konieczne będzie ponowne zalogowanie się do swojego konta na stronie promocji i uzupełnienie danych niezbędnych do wypłaty nagrody w tym podanie numeru rachunku bankowego w Toyota Banku. Będziecie mieli na to czas do 1 sierpnia. Sama wypłata nagród nastąpi do 8 sierpnia na podany numer rachunku bankowego.
 

A ile to wszystko kosztuje?

Na koniec sprawdzam jeszcze warunki prowadzenia konta Jedynego, które należy założyć w promocji. Za jego prowadzenie możemy zapłacić 2,49 zł miesięcznie ale bank zwolni nas z tej opłaty po wykonaniu transakcji kartą o łącznej wartości minimum 400 zł w miesiącu. Nie zapłacimy za to ani grosza za posiadanie karty debetowej ani za trzy pierwsze wypłaty z bankomatów w miesiącu. Każda kolejna kosztować będzie 4,5 zł. Biorąc pod uwagę aktualne oprocentowanie lokat na rynku możliwość „podkręcenia” zysku z nich poprzez wzięcie udziału w tej akcji jest nader kuszące. Nawet po odjęciu opłat za prowadzenie konta, zyskujemy więcej niż na średnio oprocentowanych depozytach w innych bankach 😉

AKTUALIZACJA

Dla wszystkich, których zniechęcały potencjalne opłaty za konto Jedyne mam dobrą wiadomość. Zmieniono regulamin promocji i teraz każdemu, kto utrzyma założone w promocji lokaty Sprint i Plus, bank zwróci jednorazowo opłaty pobrane za prowadzenie konta w wysokości 20 zł. Środki te zostaną przelane na konto uczestnika w Toyota Banku do 25.01.2019 r. Oznacza to, że prawie wszystkie poniesione w tym okresie opłaty za prowadzenie konta zostaną Wam zwrócone 🙂

 

Pełny regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *