Nawet 1050 zł za założenie konta firmowego w Santander Banku!

Nawet 1050 zł za założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia!

Właśnie wystartowała II edycja promocji organizowanej przez Santander Bank we współpracy z wydawcą serwisu bankier.pl, w której można zdobyć łatwe 150 zł premii na start za otwarcie konta firmowego oraz kolejne 900 zł w równoległej akcji. A jakby tego było mało, to czekają jeszcze zwroty za płatności za hotele, paliwo i przejazdy autostradami oraz darmowe prowadzenie samego konta aż przez 2 lata!

150 zł na otwarcie konta firmowego

W podstawowej promocji organizowanej przez Santander Bank we współpracy z wydawcą serwisu bankier.pl mogą wziąć udział osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, które co najmniej od 21.01.2019 r. nie posiadały w tym banku żadnego rachunku firmowego oraz które po 20.01.2020 nie wnioskowały o taki rachunek. Tym samym wykluczone są osoby, które prowadzą firmę w innej formie, np. spółki z o.o. Co ważne posiadanie prywatnego rachunku osobistego w Santander Banku nie wyklucza z udziału w tej promocji. 

Jeśli spełniasz opisywane wyżej warunki, to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę akcji i dokonasz na niej rejestracji, a następnie złożysz wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia. Czas na wysłanie wniosku upływa 23 lutego 2020 r. Należy pamiętać o zaznaczeniu zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji. Jest to niezbędne żeby bank mógł przekazać organizatorowi informację czy spełniłeś warunki oferty. Ponadto trzeba również wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów kontaktu w sprawach związanych z realizacją wniosku oraz dla celów marketingowych (drogą telefoniczną i poprzez środki komunikacji elektronicznej). Samą umowę o konto należy zawrzeć w ciągu maksymalnie miesiąca od wysłania wniosku.

Po zawarciu umowy wystarczy spełnić jeden prosty warunek – w ciągu dwóch miesięcy należy dokonać min. 1 płatności kartą lub dokonać min. 1 przelewu poprzez bankowość internetową lub mobilną Mini Firma (z wyłączeniem przelewów wewnętrznych oraz przelewów do ZUS). I to tyle! Organizator poinformuje laureatów o przyznaniu nagrody w wysokości 150 zł w terminie do 30 czerwca 2020 r. W ciągu 14 dni roboczych od otrzymania maila z taką informacją trzeba będzie podać numer konta bankowego otworzonego w ramach akcji, na który organizator dokona przelewu najpóźniej do 3 sierpnia 2020 r. 

Czytaj także: HIT! 300 zł za otwarcie konta w Santander Banku + do 230 zł w pozostałych promocjach!

900 zł w formie zwrotów za płatności kartą!

Biorąc udział w podstawowej akcji, automatycznie bierzemy również udział w równoległej ofercie. Trzeba jednak pamiętać, że składając wniosek o konto należy zawnioskować od razu o kartę debetową. Najlepiej wybrać kartę Mastercard Business, ponieważ dzięki niej będzie można zyskiwać dodatkowe zwroty, o czym piszę niżej. Nagrodami w opisywanej, równoległej akcji są zwroty za płatności bezgotówkowe kartą wydaną do rachunku przez okres maksymalnie 6 miesięcy od dnia otwarcia konta. Do zdobycia jest 4% wartości dokonanych transakcji, ale maksymalnie 150 zł miesięcznie. Co ważne, bank nie stawia większych wymagań jakie mają to być transakcje, także z powodzeniem można płacić kartą zarówno w punktach handlowo-usługowych jak i w Internecie. Aby jednak otrzymać zwrot za dany miesiąc, konieczne będzie właśnie w tym miesiącu dokonanie co najmniej 1 przelewu do ZUS lub Urzędu Skarbowego o wartości min. 200 zł z rachunku otwartego w ramach akcji.

Czytaj także: 400 zł na Allegro.pl z darmową kartą kredytową Simplicity w banku Citi Handlowy!

2,4 lub nawet 6% zwrotu od transakcji kartą w wybranych miejscach!

Ale i ta premia to jeszcze nie wszystko. Jak wspomniałem wcześniej, wybierając kartę Mastercard Business Debit można dodatkowo zyskać następujące zwroty za transakcje nią dokonane:

 • 2% od transakcji na stacjach paliw Circle K (kod MCC 5541)
 • 4% od transakcji w hotelach i motelach na terenie Polski (kod MCC 7011)
 • 6% od transakcji za przejazdy autostradami na terenie Polski (kod MCC 4784)

Co istotne, miesięcznie możemy zyskać maksymalnie 200 zł zwrotu za płatności w hotelach i za przejazdy autostradami. Z kolei zwroty za paliwo nie mają żadnych ograniczeń kwotowych 😉 Wszystkie zwroty będą przyznawane za transakcje wykonane do 31 marca 2020 r. i będą wypłacane do końca kolejnego miesiąca, po miesiącu dokonania płatności.

Czytaj także: Ile można zarobić dzięki promocjom bankowym? Podsumowanie 2019 roku!

Konto Firmowe Godne Polecenia – prześwietlenie oferty!

Otwierając konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Banku w ramach opisywanej akcji, można też zyskać zwolnienie z większości podstawowych opłat za konto przez okres 24 miesięcy od dnia otwarcia rachunku! Zwolnienie to obejmuje:

 • prowadzenie konta Firmowego Godnego Polecenia,
 • przelewy wykonywane w systemie Elixir w usługach bankowości elektronicznej Santander Mini Firma,
 • przelewy w formie polecenia wypłaty w EUR do krajów EOG innych niż Polska – polecenie przelewu SEPA
 • 10 pierwszych przelewów w systemie BlueCash wykonywanych w miesiącu rozliczeniowym w usługach bankowości elektronicznej Santander Mini Firma,
 • realizacja zlecenia stałego na konto w innym banku w usługach bankowości elektronicznej Mini Firma,
 • realizacja polecenia zapłaty w usługach bankowości elektronicznej Mini Firma,
 • wysłanie smsKodu autoryzacyjnego,
 • użytkowanie pierwszej karty debetowej (w PLN) do bieżącego rachunku firmowego,
 • wypłaty gotówki kartą w kraju w bankomatach poza siecią Santander Bank Polska, w terminalach innych instytucji w kraju oraz bankomatach i terminalach innych instytucji za granicą

Tym samym zyskujemy nie tylko premię, ale i prowadzone bez opłat konto na 2 lata!

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *