Nawet 1050 zł w promocji firmowego Konta Godnego Polecenia!

Aż 1050 zł za darmowe konto firmowe Godne Polecenia!

W Santander Banku od jakiegoś czasu dostępna jest promocja, w której zakładając firmowe Konto Godne Polecenia można zyskać aż 900 zł w formie zwrotów za płatności kartą. A teraz dzięki dodatkowej akcji organizowanej przez wydawcę serwisu bankier.pl można zyskać dodatkowe 150 zł premii pieniężnej w zamian za…. 1 przelew! Prościej już się nie da 😉 Do tego zyskujemy samo konto bez opłat na 2 lata, co w przypadku oferty dla przedsiębiorców wcale nie jest tak często spotykane w innych bankach.

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja przeznaczona jest wyłącznie do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Tym samym posiadanie firmy w innej formie prawnej np. spółki z o.o., niestety nie pozwoli nam założyć promocyjnego konta. Ponadto wykluczone jest posiadanie jakiegokolwiek rachunku firmowego w Santander Bank Polska na dzień 24 czerwca 2018 r. w tym jako współposiadacz lub pełnomocnik, a także złożenie wniosku o wspomniany rachunek po 23 czerwca 2019 r., który jest w trakcie procesowania. Jeśli posiadasz prywatne konto osobiste w tym banku, to z powodzeniem możesz skorzystać z opisywanej oferty!

Czytaj także: Rekordowe 300 zł w promocji kont osobistych w Banku Millennium!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy najpóźniej do 5 sierpnia 2019 r. zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji przy okazji wyrażając zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji. Jest to niezbędne żeby bank mógł przekazać organizatorowi informację czy spełniłeś warunki oferty. Następnie za pośrednictwem strony promocji zawnioskuj o firmowe Konto Godne Polecenia wraz z kartą płatniczą do rachunku (będzie potrzebna do uzyskiwania zwrotów, o których piszę niżej) oraz dostępu do bankowości internetowej Mini Firma. Ponadto we wniosku należy:

  • nie wyrażać sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych w banku;
  • wyrazić zgodę na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych.

Samo zawarcie umowy o konto musi nastąpić w ciągu maksymalnie miesiąca od złożenia wniosku.

Czytaj także: 150 zł za założenie konta w Alior Banku!

150 zł premii na ultra prostych warunkach!

Pierwsze 150 zł premii można zyskać naprawdę w prosty sposób. Wystarczy, że w ciągu dwóch miesięcy od zawarcia umowy wykonasz co najmniej 1 płatność bezgotówkową kartą lub BLIKIEM, albo zrealizujesz 1 dowolny przelew zewnętrzny. I to tyle! Informacja o przyznaniu premii zostanie wysłana do 31 grudnia 2019 r. a sama kasa zostanie przelana na założone w promocji konto maksymalnie 14 dni roboczych później.

900 zł w formie zwrotów za płatności kartą!

Dodatkowo poza podstawową premią można równolegle korzystać z trwającej już od jakiegoś czasu akcji Santander Banku, w której nagrodami są zwroty za płatności bezgotówkowe kartą wydaną do rachunku przez okres maksymalnie 6 miesięcy od dnia otwarcia konta. Do zdobycia jest 4% wartości dokonanych transakcji, ale maksymalnie 150 zł miesięcznie. Co ważne, bank nie stawia większych wymagań jakie mają to być transakcje, także z powodzeniem można płacić kartą zarówno w punktach handlowo-usługowych jak i w Internecie. Aby jednak otrzymać zwrot za dany miesiąc, konieczne będzie właśnie w tym miesiącu dokonanie co najmniej 1 przelewu do ZUS lub Urzędu Skarbowego o wartości min. 200 zł z rachunku otwartego w ramach akcji. Bank wypłaci premię za dany miesiąc maksymalnie do 25 dnia kolejnego miesiąca w formie przelewu na konto.

Czytaj także: Po 100 zł dla nowych i obecnych klientów PKO BP w programie poleceń!

Konto Firmowe Godne Polecenia – prześwietlenie oferty!

Sama premia i zwroty za płatności kartą to jednak nie wszystko! Otwierając konto Firmowe Godne Polecenia w Santander Banku w ramach opisywanej akcji, można też zyskać zwolnienie z większości podstawowych opłat za konto przez okres 24 miesięcy od dnia otwarcia rachunku! Zwolnienie to obejmuje:

  • prowadzenie konta Firmowego Godnego Polecenia,
  • przelewy wykonywane w systemie Elixir w usługach bankowości elektronicznej Santander Mini Firma,
  • 10 pierwszych przelewów w systemie BlueCash wykonywanych w miesiącu rozliczeniowym w usługach bankowości elektronicznej Santander Mini Firma,
  • realizacja zlecenia stałego na konto w innym banku w usługach bankowości elektronicznej Mini Firma,
  • realizacja polecenia zapłaty w usługach bankowości elektronicznej Mini Firma,
  • wysłanie smsKodu autoryzacyjnego,
  • użytkowanie pierwszej karty debetowej (w PLN) do bieżącego rachunku firmowego,
  • wypłaty gotówki kartą w kraju w bankomatach poza siecią Santander Bank Polska, w terminalach innych instytucji w kraju oraz bankomatach i terminalach innych instytucji za granicą

Tym samym zyskujemy nie tylko premię, ale i prowadzone bez opłat konto na 2 lata!

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *