Lubię to polecam – 6 edycja programu poleceń w Banku Millennium!

Lubię to polecam - program poleceń w Banku Millennium!

Bank Millennium uruchomił już 6 edycję swojego programu poleceń – Lubię to polecam. Co istotne, jest to jedyna okazja na zdobycie bonusu za założenie konta dla osób, które w przeszłości miały już konto w tym banku, zakładane w jakiejkolwiek akcji z dodatkową premią. W innych akcjach Banku Millennium takie osoby są niestety wykluczane, a tu wystarczy wykazać się 12-miesięczną przerwą w jakichkolwiek relacjach z tym bankiem!

Kto może skorzystać z akcji?

Omawiany program poleceń dotyczy skorzystania z oferty konta osobistego i jak sama nazwa wskazuje wymaga dwóch stron. Osób polecających, a więc obecnych klientów Banku Millennium oraz osób polecanych, które takimi klientami chcą zostać.

Osobą polecaną może być osoba pełnoletnia, która w okresie ostatnich 12 miesięcy przed dniem zawarcia umowy w ramach polecenia nie była stroną żadnej umowy z Bankiem Millennium jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku. Wykluczeni są też użytkownicy kart pre paid, dodatkowych kart kredytowych, poręczyciele kredytów w banku oraz osoby posiadające jednostki uczestnictwa w Millennium TFI.

Osobą polecającą może być natomiast osoba pełnoletnia, która posiada w Banku Millennium konto osobiste prowadzone w złotych i wyraziła zgody na otrzymywanie informacji marketingowych za pomocą środków porozumiewania się na odległość oraz nie odwoła ich w okresie trwania programu.

Czytaj także: Nawet 1500 zł w programie poleceń banku PEKAO + 200 zł dla nowych klientów!

Jak przystąpić do promocji?

Osoba polecająca przede wszystkim musi zapisać się do programu poleceń poprzez bankowość internetową, aplikację mobilną, infolinię lub w placówce banku. Dzięki temu otrzyma ośmiocyfrowy kod, który można przekazać osobie polecanej.

Osoba polecana powinna zawnioskować o konto osobiste 360 lub 360 Student poprzez dedykowaną stronę programu albo poprzez infolinię banku lub w placówce, podając kod polecenia oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych za pomocą środków porozumiewania się na odległość. Jeśli nie znasz osoby, która mogłaby przekazać Ci kod, możesz skorzystać z mojego polecenia – 17102449 😉

Program poleceń trwa do 2 października 2020 r. i w tym czasie konieczne jest zawarcie umowy o konto osobiste przez osobę poleconą. Osoba polecona może po założeniu konta stać się osobą polecającą i samemu dokonywać kolejnych poleceń.

Czytaj także: 200 zł premii za założenie konta w Credit Agricole + 50 zł w programie poleceń!

Jak otrzymać nagrody w programie poleceń Banku Millennium?

Aby zarówno polecający jak i polecany zdobyli nagrody w ramach opisywanej akcji konieczne jest by osoba polecana w ciągu 30 dni od zawarcia umowy, dokonała transakcji kartą debetową wydaną do rachunku lub BLIKIEM o łącznej wartości  min. 360 zł.  Przy ocenie spełnienia tego warunku nie są uwzględniane wypłaty gotówki, przelewy, transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych oraz transakcje zwrócone. Jeśli chodzi o osoby polecające to nie ma żadnych dodatkowych warunków jakie musieliby spełnić poza przekazaniem kodu polecenia 😉

Czytaj także: HIT! Nawet 1120 zł z Motokartą w Citi Handlowy z bardzo krótkim okresem karencji!

Jakie nagrody można zdobyć w akcji?

Po spełnieniu wszystkich opisanych wyżej warunków zarówno osoba polecająca jak i osoba polecona zyskują prawo do odbioru jednej z dostępnych nagród. W ciągu 60 dni trzeba będzie dokonać wyboru nagrody poprzez bankowość internetową, aplikację mobilną, infolinię lub w placówce banku. A jest z czego wybierać 😉 Dostępne są:

  • 4 kody umożliwiające wymianę na 4 bilety do Mulitikina (na seanse 2D) lub Kina Helios (na seanse 2D lub 3D). Kody są udostępniane w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej oraz wysyłane smsowo w ciągu 7 dni od dnia wyboru nagrody. Ważność kodów to minimum 60 dni.
  • bon podarunkowy o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym www.empik.com. Bony są udostępniane w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej oraz wysyłane smsowo w ciągu 7 dni od dnia wyboru nagrody. Ważność bonów to minimum 60 dni.
  • karta upominkowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie internetowym www.zalando.pl. Karty są udostępniane w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej oraz wysyłane smsowo w ciągu 7 dni od dnia wyboru nagrody. Karty są ważne bezterminowo.
  • karta podarunkowa w aplikacji goodie o wartości 80 do wykorzystania w sklepach stacjonarnych i internetowych. Karty są udostępniane w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej oraz wysyłane smsowo w ciągu 7 dni od dnia wyboru nagrody. Karty są przez 12 miesięcy od momentu aktywacji w aplikacji goodie.
  • lokata z oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Czas jej trwania to 3 miesiące a maksymalnie zdeponować na niej można 15 000 zł.

Czytaj także: 160 zł w gotówce za otwarcie konta w ING Banku Śląskim + 2,5 na koncie oszczędnościowym!

Konto 360˚  i 360˚  Student w Banku Millennium – prześwietlenie oferty!

Konta osobiste w Banku Millennium są w mojej opinii jednymi z najlepszych na rynku, a zasady ich bezpłatności są bardzo proste do spełnienia. Czyli, by zapewnić sobie bezpłatność konta wystarczy wpływ 1000 zł miesięcznie (warunek ten nie obowiązuje konta 360 Student przeznaczonego dla osób do 26 roku życia), a karta debetowa do rachunku nic nie kosztuje przy  zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu kartą debetową lub BLIKIEM. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są całkowicie darmowe.

Czytaj także: 2,7% na Lokacie na Nowe Środki w Getin Banku nawet do 400 tys. zł!

2,6% na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium!

Z oferty warto skorzystać również dlatego, że otwierając dodatkowe konto oszczędnościowe Profit zyskać można oprocentowanie w wysokości 2,6% w skali roku nawet do kwoty 100 tys. zł. Jest to obecnie jedno z lepiej oprocentowanych kont oszczędnościowych na rynku. O szczegółach tej promocji pisałem w odrębnym wpisie.

Załóż Konto 360˚ w ramach programu poleceń!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

2 komentarze

  1. Witam
    Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 25405073. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *