Lokata Piłkarska Senegal w Credit Agricole z oprocentowaniem co najmniej 3%

3,6% na lokacie piłkarskiej w Credit Agricole!
Bank Credit Agricole podobnie jak przy okazji poprzedniej dużej piłkarskiej imprezy – Mistrzostw Europy w 2016 r. wystartował z ofertą lokaty, której oprocentowanie będzie uzależnione od wyniku polskiej reprezentacji oraz liczby bramek, jaką strzelą Nasi w pierwszym meczu Mistrzostw Świata w Rosji z Senegalem. Mecz już jutro i to właśnie jutro poznamy ostateczne oprocentowanie lokaty. Tym samym na zwycięstwie Polski może skorzystać każdy 🙂 Sprawdźmy szczegółowe warunki akcji!

Podstawowe warunki lokaty promocyjnej

Lokata piłkarska będzie dostępna tylko dla posiadaczy kont osobistych w banku Credit Agricole. Jeśli aktualnie go nie posiadasz, warto sprawdzić promocję, w której można zyskać nawet 350 zł w gotówce za założenie Konta dla Ciebie. Szczegóły w tym wpisie
 
Lokata piłkarska Senegal będzie miała następujące parametry:
– bazowe oprocentowanie – 3% w skali roku (może wzrosnąć – szczegóły niżej)
– okres trwania lokaty – 60 dni
– kwota lokaty – od 1 000 zł do 10 000 zł
– okres dostępności lokaty –od 19 czerwca (po zakończeniu meczu Polska – Senegal) do 23 czerwca 2018 r.
– sposób założenia lokaty: poprzez bankowość internetową lub mobilną banku
– maksymalna ilość lokat promocyjnych – 1 szt.
 
 

Jak wyliczone będzie oprocentowanie?

Już samo oprocentowanie bazowe lokaty w wysokości 3% w skali roku jest niezłe, ale może być ono jeszcze wyższe! Wszystko zależy od wyniku polskiej reprezentacji w starciu z Senegalem podczas pierwszego meczu fazy grupowej Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Zasady są bardzo proste. Jeśli Polska wygra mecz, to oprocentowanie lokaty zostanie zwiększone o 0,2 pkt. procentowego za każdego gola strzelonego przez Polaków. W przypadku gdy w meczu będzie remis, to każdy gol polskiej reprezentacji podniesie oprocentowanie nominalne lokaty o 0,1 pkt. procentowego. Jeśli zaś wygra Senegal lub spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem, oprocentowanie pozostanie na poziomie bazowym  – 3% w skali roku.
 
Przykładowo jeśli Polska wygra 4 do 1, to oprocentowanie lokaty wyniesie 3,8%. W przypadku remisu np. 2 do 2, oprocentowanie wzrośnie do 3,2%. Pozostaje tylko trzymać kciuki za naszą reprezentację. W każdym razie, ostateczne oprocentowanie będzie znane zaraz po zakończeniu meczu, więc samemu będzie można zdecydować czy będzie ono dla nas satysfakcjonujące 😉
 
Lokata Piłkarska Senegal to zapewne pierwsza z tego typu akcji, związana z występami Polaków na mundialu. O kolejnych na pewno będę informował na blogu. By być na bieżąco warto też polubić profil Pewne jak w banku na Facebook’u i Twitterze.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *