Lokata piłkarska Kolumbia w Credit Agricole z oprocentowaniem minimum 3,2%!

Lokata piłkarska 3,2% w Credit Agricole!
Przed pierwszym meczem polskiej reprezentacji w piłkarskich Mistrzostwach Świata w Rosji bank Credit Agricole ogłosił lokatę z oprocentowaniem uzależnionym od wyniku naszej drużyny i liczby bramek strzelonej przez Polaków. Niestety, Polska przegrała ten mecz, więc i lokata pozostała na poziomie bazowym – 3% w skali roku. O szczegółach pisałem w tym wpisie. Dziś kolejny mecz Polski z Kolumbią i ponownie możemy dopingować naszą reprezentację nie tylko ze względów sportowych ale i finansowych. Ponownie bowiem pojawi się możliwość założenia Lokaty Piłkarskiej w Credit Agricole. Tym razem jej oprocentowanie nie będzie niższe niż 3,2% w skali roku! Sprawdźmy szczegóły akcji!

Podstawowe warunki lokaty promocyjnej

Lokata piłkarska będzie dostępna tylko dla posiadaczy kont osobistych w banku Credit Agricole. Jeśli aktualnie go nie posiadasz, warto sprawdzić promocję, w której można zyskać nawet 350 zł w gotówce za założenie Konta dla Ciebie. Szczegóły w tym wpisie.
Lokata piłkarska Kolumbia będzie miała następujące parametry:
– bazowe oprocentowanie – 3,2% w skali roku (może wzrosnąć – szczegóły niżej)
– okres trwania lokaty – 60 dni
– kwota lokaty – od 1 000 zł do 10 000 zł
– okres dostępności lokaty – od 25 czerwca (do kiedy będzie dostępna lokata poznamy dopiero w dniu jej uruchomienia)
– sposób założenia lokaty: poprzez bankowość internetową lub mobilną banku
– maksymalna ilość lokat promocyjnych – 1 szt.
 
 

Jak wyliczone będzie oprocentowanie?

Już samo oprocentowanie bazowe lokaty w wysokości 3,2% w skali roku jest niezłe, ale może być ono jeszcze wyższe! Wszystko zależy od wyniku polskiej reprezentacji w starciu z Kolumbią podczas drugiego meczu fazy grupowej Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Zasady są bardzo proste. Jeśli Polska wygra mecz, to oprocentowanie lokaty zostanie zwiększone o 0,2 pkt. procentowego za każdego gola strzelonego przez Polaków. W przypadku gdy w meczu będzie remis, to każdy gol polskiej reprezentacji podniesie oprocentowanie nominalne lokaty o 0,1 pkt. procentowego. Jeśli zaś wygra Kolumbia lub spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem, oprocentowanie pozostanie na poziomie bazowym  – 3% w skali roku.
 
Przykładowo jeśli Polska wygra 3 do 1, to oprocentowanie lokaty wyniesie 3,8%. W przypadku remisu np. 2 do 2, oprocentowanie wzrośnie do 3,4%. Pozostaje tylko trzymać kciuki za naszą reprezentację. W każdym razie, ostateczne oprocentowanie będzie znane zaraz po zakończeniu meczu, więc samemu będzie można zdecydować czy będzie ono dla nas satysfakcjonujące 😉

Szczegóły w tym wpisie na fanpage’u Credit Agricole. Ostateczny regulamin lokaty pojawi się w poniedziałek 25 czerwca.

O Lokacie Piłkarskiej Kolumbia piszę jako jeden z pierwszych. O najlepszych tego typu akcjach regularnie informuję na blogu. By być na bieżąco zachęcam do dodania go do obserwowanych. Warto też polubić profil Pewne jak w banku na Facebook’u i Twitterze.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *