Łatwe 100 zł za otwarcie konta w BNP Paribas (bez karencji dla byłych klientów)!

100 zł za otwarcie konta w BNP Paribas!

Promocji banku BNP Paribas jest naprawdę sporo. Wciąż trwa akcja, w której można zyskać aż 350 zł w gotówce. Tym razem choć do zdobycia jest „tylko” 100 zł, to opisywana promocja jest niezwykle prosta i co ważne nie ma w niej okresu karencji dla byłych klientów! Trzeba się jednak pospieszyć. W ofercie przewidziano pulę jedynie 2300 promocyjnych wniosków. Nie mam więc wątpliwości, że wyczerpie się ona bardzo szybko!

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać osoby, które na moment przystąpienia do promocji nie posiadają konta w BNP Paribas. I to jedyny warunek! Zatem nawet osoby, które zamknęły swoje konto w tym banku choćby kilka dni wcześniej, mogą ponownie je otworzyć i zyskać stówkę na bardzo prostych zasadach. Takie okazje zdarzają się bardzo rzadko 😉

Czytaj także: 100 zł za polecenie konta w PEKAO + 200 zł dla nowych klientów!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w opisywanej ofercie należy udać się na dedykowaną stronę promocji i za jej pośrednictwem złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową w taryfie Karta Otwarta na Dzisiaj oraz usługami bankowości internetowej najpóźniej do 30 września 2020 r. Co istotne w tym terminie musi również zostać zawarta umowa o konto. Od jakiegoś czasu umowę zawiera się poprzez SMS przy wykorzystania rozwiązania Autenti, a kurier przywozi nam jedynie kartę debetową.

Na koniec ważna informacja – w promocji obowiązuje limitowana pula 2300 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa. Nie warto więc zwlekać z decyzją o skorzystania z tej oferty!

Czytaj także: 100 lub 200 zł za założenie karty kredytowej Diners Club!

100 zł w gotówce za założenie konta w BNP Paribas!

Po założeniu konta i karty pozostanie już tylko spełnić jeden prosty warunek. Wystarczy aktywować otrzymaną kartę debetową w ciągu maksymalnie 7 dni od jej otrzymania. I to tyle! Nie trzeba więc wykonywać nawet transakcji kartą, czy też zapewniać żadnych wpływów na konto. Prościej się już nie da 😉

Nagroda w wysokości 100 zł w gotówce zostanie przekazana na nowozałożone konto w ciągu 5 dni roboczych od momentu aktywacji karty debetowej o ile dalej będziesz posiadał konto, kartę i dostęp do bankowości. Premia jest oczywiście zwolniona z podatku dochodowego.

Czytaj także: 200 zł za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student w Banku Millennium!

Konto Otwarte na Ciebie– prześwietlenie oferty!

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone w BNP Paribas jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. A jak wygląda kwestia opłat za korzystanie z karty płatniczej? W promocji należy wyrobić Kartę Otwartą na Dzisiaj, która może kosztować 3 zł miesięcznie, ale dokonanie zaledwie 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu zwalnia z naliczenia tej opłaty. Osoby do 26 roku życia nie muszą się martwić o ten warunek. Dla nich i konto i karta są prowadzone całkowicie za darmo. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *