Łatwe 100 zł do zdobycia za założenie konta w BNP Paribas!

100 zł do H&M za konto w BNP Paribas

Bank BNP Paribas wprowadził do oferty nowy rodzaj konta osobistego – Konto Otwarte na Ciebie, które zastąpiło dotychczasowe warianty rachunków. A teraz można po raz pierwszy zyskać dodatkową premię zakładając właśnie ten rachunek. Do zdobycia jest 100 zł w formie vouchera do wykorzystania w sklepach H&M na bardzo prostych warunkach. Ale trzeba się spieszyć! W promocji obowiązuje limitowana liczba nagród.

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać osoby, które od 24 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej promocji nie posiadały żadnego konta osobistego w BNP Paribas (w tym pod poprzednią nazwą BGŻ BNP Paribas) lub Raiffeisen Polbank. Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej, co oznacza, że posiadając inny produkt w tym banku, nie będziemy mogli wziąć udziału w tej akcji! Tym samym jeśli chcesz też skorzystać również z opisywanej na blogu promocji kart kredytowych, w której do zdobycia jest 400 zł do wykorzystania w serwisie Morele.net najpierw załóż konto osobiste, a dopiero potem złóż wniosek o kartę kredytową. Warto też dodać, że posiadanie rachunku w BGŻ Optima nie wyklucza Cię z udziału w akcjach BNP Paribas i związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: Nawet 350 zł premii za założenie konta w Credit Agricole!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową o nazwie Karta Otwarta na Dzisiaj oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 28 kwietnia 2019 r. Zawarcie samej umowy odbędzie się za pośrednictwem kuriera i można ten proces sfinalizować w terminie późniejszym, maksymalnie do 13 maja 2019 r. Na koniec ważna informacja – jak wspomniałem we wstępie, w promocji obowiązuje limitowana pula 600 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa.

Czytaj także: 3,4% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku + 50 zł bonusu!

Jak zdobyć 100 zł do wykorzystania w sklepach H&M zakładając konto w BNP Paribas?

Po założeniu konta i karty pozostanie już tylko spełnić kilka prostych warunków. Przede wszystkim należy najpóźniej do 31 maja 2019 r. aktywować aplikację mobilną GOmobile. Następnie, w maju 2019 r. należy:

  • wykonać minimum 1 przelew za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej;
  • wykonać minimum 3 transakcje bezgotówkowe kartą na dowolne kwoty.

Warto tutaj zaznaczyć, że jeśli chodzi o przelewy, to wyłączone są przelewy natychmiastowe oraz te dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych. Z kolei w zakresie transakcji bezgotówkowych bank wyklucza część płatności wykonanych:

za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)

oraz w miejscach, w których terminal płatniczy posiada jeden z poniższych kodów MCC (określający dominujący charakter działalności danego punktu):

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Czytaj także: Gwarantowane 140 zł za założenie konta osobistego w ING Banku Śląskim!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Jeśli spełnisz opisane wyżej warunki to nagroda w postaci bonu do wykorzystania w sklepach stacjonarnych lub sklepie internetowych H&M jest Twoja. Organizator poinformuje laureatów o jej przyznaniu najpóźniej do 21 czerwca 2019 r. za pośrednictwem wiadomości e-mail. Sam voucher zostanie wysłany najpóźniej do 30 czerwca 2019 w wiadomości SMS, wysłanej na numer telefonu podany w formularzu rejestracyjnym. Bony będą ważne do 1 lutego 2020 roku. Do czasu przekazania nagrody trzeba być posiadaczem zarówno konta jak i karty do niej wydanej. Nagrody oczywiście są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych!

Czytaj także: 80 zł na start + 200 zł za wpływy wynagrodzenia w Santander Banku!

Konto Otwarte na Ciebie– prześwietlenie oferty!

Na koniec przedstawiam najważniejsze kwestie związane z opłatami jakie można ponieść z tytułu korzystania z nowego wariantu konta osobistego w BNP Paribas – Konta Otwartego na Ciebie. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że konto to jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. Karta płatnicza do rachunku (w promocji trzeba wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) może kosztować 3 zł miesięcznie, ale dokonanie zaledwie 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu zwalnia z jej naliczenia. Osoby do 26 roku życia nie muszą się martwić o ten warunek. Dla nich i konto i karta są prowadzone całkowicie za darmo. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *