Konto na selfie z premią 200 zł w banku PEKAO!

Konto na selfie z premią 200 zł w banku PEKAO

W banku PEKAO powraca możliwość założenia konta osobistego z dodatkową premią. Jeśli założysz taki rachunek przy wykorzystaniu biometrii, to masz szansę zgarnąć nawet 200 zł. Osoby decydujące się na otwarcie konta w bardziej tradycyjny sposób mogą otrzymać „tylko” 100 zł. Co istotne, w tej edycji promocji, zdecydowano się skrócić okres karencji dla byłych klientów 😉Ponadto dzięki równoległej akcji można się też cieszyć podwyższonym oprocentowaniem na koncie oszczędnościowym w wysokości 3% i to przez nawet przez 120 dni!

Kto może skorzystać z promocji?

Aby móc skorzystać z promocji należy być osobą, która w okresie od 01 stycznia 2019 r. do 31 grudnia 2019 r. nie posiadała lub nie współposiadała żadnego konta osobistego, konta oszczędnościowego ani lokaty w banku PEKAO. Posiadanie innych produktów, np. karty kredytowej czy kredytu nie wyklucza z udziału w akcji. Co ciekawe w tej promocji mogą też wziąć osoby, które wskazane wyżej produkty w PEKAO w ubiegłym roku posiadały, jednak średniomiesięczne saldo nie przekraczało na nich 50 zł.

Czytaj także: 400 zł na Allegro.pl z darmową kartą kredytową Simplicity w banku Citi Handlowy!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisany wyżej warunek, to wystarczy, że zawnioskujesz o Konto Przekorzystne wraz z kartą płatniczą oraz aplikacją PeoPay poprzez dedykowaną podstronę na stronie internetowej banku lub w aplikacji mobilnej, a następnie zawrzesz umowę o konto najpóźniej do 31 marca 2020 r. Do zawarcia umowy należy skorzystać z biometrii twarzy, którą od jakiegoś czasu wykorzystuje bank PEKAO do weryfikacji tożsamości. Tak jak wspomniałem we wstępie tylko w ten sposób będziesz mógł zyskać pełną premię. Umowy zawierane w oddziałach PEKAO wiązać się będą z możliwością otrzymania premii w wysokości tylko 100 zł. Co ważne bank daje jednak furtkę zawarcia umowy w oddziale, jeśli na etapie zastosowania biometrii wystąpi negatywna weryfikacja tożsamości lub inny błąd i nie uda się zawrzeć w ten sposób umowy. W takim przypadku można liczyć na otrzymanie nagrody w pełnej wysokości.

Czytaj także: 250 zł premii za otwarcie darmowego konta osobistego w noworocznej promocji BNP Paribas!

200 zł za 1 wpływ i 1 płatność kartą lub za pomocą PeoPay miesięcznie!

Same warunki jakie trzeba spełnić, by otrzymać nagrodę są ultra proste. Wystarczy, że do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy zapewnimy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł (najprościej dokonując przelew ze swojego konta w innym banku) oraz wykonamy co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą lub poprzez aplikację mobilną PeoPay, a otrzymamy pierwsze 100 zł. Drugą „stówkę” zgarniemy za spełnienie tych samych warunków w ciągu kolejnych 3 miesięcy. Łącznie więc warunki wpływu i płatności kartą trzeba spełnić czterokrotnie! Uczestnicy, którzy założyli konto w oddziale PEKAO, a nie poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną banku zyskają tylko pierwszą nagrodę, za spełnienie opisywanych warunków w pierwszym miesiącu.

I to tyle! Pierwsza nagroda w wysokości 100 zł zostanie przelana na nowootwarte konto do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy, a kolejna premia powinna wpłynąć maksymalnie do 31 lipca 2020 r.

Czytaj także: 160 zł za założenie konta w ING Banku Śląskim!

3% do 30 tys. zł na koncie oszczędnościowym!

Poza premią pieniężną za założenie konta osobistego można też skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym do 3% w skali roku do kwoty 30 tys. zł. Takie oprocentowanie obowiązywać będzie przez pół roku (120 dni) od otwarcia rachunku oszczędnościowego, a samo konto możemy założyć najpóźniej do 31 marca 2020 r. Konta oszczędnościowe w banku PEKAO są prowadzone bezwarunkowo za darmo i co warto odnotować, wszystkie przelewy z tego konta na konto osobiste zlecane poprzez bankowość mobilną są darmowe. Tym samym można mieć stały dostęp do swoich środków bez obaw o dodatkowe opłaty.

Czytaj także:Ile można zarobić dzięki promocjom bankowym? Podsumowanie 2019 roku!

Konto Przekorzystne – prześwietlenie oferty!

Konto Przekorzystne, to jedno z ciekawszych rachunków na rynku. Jego prowadzenie może kosztować 6 zł, ale wystarczy comiesięczny wpływ na kwotę minimum 500 zł, by tej opłaty uniknąć. Z kolei za kartę można zapłacić 3 zł miesięcznie, ale wystarczy 1 transakcja bezgotówkowa za jej pomocą lub poprzez aplikację PeoPay, by nie została naliczona. Zarówno w przypadku konta jak i karty warunki bezpłatności sprawdzane są za miesiąc poprzedzający pobranie opłaty. Wybierając kartę z logo Mastercard zyskujemy świetne narzędzie do płatności w walutach obcych. Transakcje takie są bowiem przeliczane z danej waluty na złotówki po kursach organizacji płatniczej, a nie banku. Takie kursy są lepsze nawet niż kursy w kantorach internetowych! Jeśli chodzi o wypłaty gotówki z bankomatów, to te dokonywane z urządzeń własnych banku, oraz dwie pierwsze w danym miesiącu z pozostałych, są darmowe (inne 2%, min. 5 zł). Trzeba też zaznaczyć, że bank pobiera 20 groszy za każdy SMS do potwierdzania transakcji, ale można wybrać alternatywną opcję autoryzacji transakcji za pomocą aplikacji mobilnej, co jest zupełnie darmowe. I na koniec wspomnę, że osoby do 26 roku życia za korzystanie zarówno z karty, jak i konta nie zapłacą nic, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków 😉

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *