Konto na selfie z premią 100 zł w banku PEKAO + 3% koncie oszczędnościowym!

100 zł za otwarcie konta w banku Pekao

W banku PEKAO wystartowała kolejna promocja związana z otwarciem Konta Przekorzystnego. Tym razem wymagane jednak jest, żeby rachunek otworzyć z wykorzystaniem biometrii twarzy czyli w dużym uproszczeniu robiąc selfie 😉 Pozostałe warunki akcji są mega proste i na pewno nie sprawią nikomu problemu, a więc nagroda w postaci 100 zł jest naprawdę na wyciągnięcie ręki. Ponadto warto też skorzystać z oferty podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, które oferuje aż 3% nawet przez pół roku!

Kto może skorzystać z promocji?

Aby móc skorzystać z akcji należy być osobą, która w okresie od 01 lipca 2018 r. do 31 sierpnia 2019 r. nie posiadała lub nie współposiadała żadnego konta osobistego prowadzonego w PLN w banku PEKAO. Posiadanie innych produktów, np. karty kredytowej, konta oszczędnościowego czy kredytu nie wyklucza z udziału w akcji!

Czytaj także: Nawet 430 zł premii za otwarcie konta w Santander Banku + 300 zł zwrotu za rachunki!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisany wyżej warunek, to wystarczy, że zawnioskujesz o Konto Przekorzystne wraz z kartą płatniczą lub aplikacją PeoPay poprzez dedykowaną podstronę na stronie internetowej banku lub w aplikacji mobilnej. Tak jak wspomniałem we wstępie koniczne jest wybranie biometrii twarzy jako formy podpisania umowy. Ale bez obaw! Jeśli ta metoda zawiedzie, dopuszczalne jest sfinalizowanie umowy w oddziale banku. Czas na złożenie wniosku oraz zawarcie na jego podstawie umowy upływa 30 września 2019 r., ale uwaga – bank zastrzega, że może go skrócić w przypadku gdy liczba uczestników akcji przekroczy 10 000! Nie warto zatem zbyt długo zwlekać z przystąpieniem do tej oferty ?

Czytaj także: Voucher o wartości 400 zł do Morele.net z kartą kredytową w Citi Handlowy!

100 zł za 1 wpływ i 1 płatność kartą lub za pomocą PeoPay!

Same warunki jakie trzeba spełnić, by otrzymać nagrodę są ultra proste. Wystarczy, że do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy (czyli w praktyce do końca października 2019 r.) zapewnimy wpływ na konto w wysokości min. 500 zł (najprościej dokonując przelew ze swojego konta w innym banku) oraz wykonamy co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą lub poprzez aplikację mobilną PeoPay, a otrzymamy premię w wysokości 100 zł. Nagroda zostanie przelana na nowootwarte konto w ciągu 45 dni od daty zakończenia przyjmowania wniosków w ramach opisywanej oferty.

Czytaj także: 200 zł w gotówce z kontem 360° w Banku Millennium!

3% do 30 tys. zł na koncie oszczędnościowym!

Poza premią pieniężną za założenie konta osobistego można też skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym do 3% w skali roku do kwoty 30 tys. zł. Takie oprocentowanie obowiązywać będzie przez pół roku (180 dni) od otwarcia rachunku oszczędnościowego, a samo konto możemy założyć najpóźniej do 30 września 2019 r. Konta oszczędnościowe w banku PEKAO są prowadzone bezwarunkowo za darmo i co warto odnotować, wszystkie przelewy z tego konta na konto osobiste zlecane poprzez bankowość mobilną są darmowe. Tym samym można mieć stały dostęp do swoich środków bez obaw o dodatkowe opłaty.

Czytaj także: 350 zł do sklepów Biedronka za założenie konta w BNP Paribas na prostych warunkach!

Konto Przekorzystne – prześwietlenie oferty!

Konto Przekorzystne, to w mojej opinii jeden z lepszych rachunków na rynku. Jego prowadzenie może kosztować 6 zł, ale wystarczy comiesięczny wpływ na kwotę minimum 500 zł, by tej opłaty uniknąć. Z kolei za kartę można zapłacić 3 zł miesięcznie, ale wystarczy 1 transakcja bezgotówkowa za jej pomocą lub poprzez aplikację PeoPay, by nie została naliczona. Zarówno w przypadku konta jak i karty warunki bezpłatności sprawdzane są za miesiąc poprzedzający pobranie opłaty. Wybierając kartę z logo Mastercard zyskujemy świetne narzędzie do płatności w walutach obcych. Transakcje takie są bowiem przeliczane z danej waluty na złotówki po kursach organizacji płatniczej, a nie banku. Takie kursy są lepsze nawet niż kursy w kantorach internetowych! Jeśli chodzi o wypłaty gotówki z bankomatów, to te dokonywane z urządzeń własnych banku, oraz dwie pierwsze w danym miesiącu z pozostałych, są darmowe (inne 2%, min. 5 zł). Trzeba też zaznaczyć, że bank pobiera 20 groszy za każdy SMS do potwierdzania transakcji, ale można wybrać alternatywną opcję autoryzacji transakcji za pomocą aplikacji mobilnej, co jest zupełnie darmowe. I na koniec wspomnę, że osoby do 26 roku życia za korzystanie zarówno z karty, jak i konta nie zapłacą nic, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków ?

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

1 komentarz

  1. Selfie każdy chyba ma opanowane, więc nic trudnego, a te 3 % na koncie oszczędnościowym to całkiem fajny procent

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *