Konto Jakże Osobiste w Alior Banku z premią 200 zł w gotówce!

200 zł za otwarcie konta w Alior Banku!

Wczoraj zakończyło się przyjmowanie wniosków w ramach jednej promocji, a już rusza kolejna, bardzo podobna akcja Alior Banku, w której do zdobycia jest 200 zł premii pieniężnej. Wystarczy otworzyć Konto Jakże Osobiste i spełnić kilka naprawdę prostych warunków. 😉 Dodatkowo można skorzystać też z promocyjnej lokaty, podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym oraz zwrotów za płatności telefonem!

Kto może skorzystać promocji?

W akcji mogą wziąć udział osoby, które po 31 sierpnia 2018 roku, nie posiadały konta osobistego, konta walutowego lub Karty Kibica w Alior Banku. Posiadacze innych produktów, w tym konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie są wykluczeni i mogą bez przeszkód wziąć udział w akcji. Regulamin wyklucza za to osoby, które w okresie od 1 kwietnia do 16 października 2019 złożyły wniosek internetowy o Konto Jakże Osobiste, ale go z jakiegoś powodu nie sfinalizowały.

Czytaj także: Powraca rekordowe 350 zł premii za założenie konta osobistego w BNP Paribas!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz wskazany wyżej warunek to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji i za jej pośrednictwem złożysz wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową w Alior Banku. Wnioski złożone w inny sposób nie będą brały udziału w akcji! Czas na złożenie wniosku o konto upływa 15 listopada 2019 r. a samo sfinalizowanie umowy (poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku, za pośrednictwem kuriera lub podczas wideorozmowy z doradcą banku) musi nastąpić w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, ale nie później niż do 16 grudnia 2019 r.

Czytaj także: 200 zł w gotówce za założenie Konta Przekorzystnego w banku PEKAO!

Jak zdobyć 200 zł premii pieniężnej zakładając konto w Alior Banku?

Aby otrzymać gwarantowaną premię w wysokości 200 zł należy przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu zawarcia umowy:

 • co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej Alior Banku;
 • zapewnić wpływ lub wpływy na nowoutworzone konto w wysokości min. 1000 zł;
 • dokonać 3 płatności bezgotówkowych kartą debetową;

I to tyle! Warto wskazać, że wpływy na konto, to zgodnie z regulaminem są to:

Wpływy – przelewy przychodzące z rachunków prowadzonych w innych bankach, przelewy z innych rachunków prowadzonych w Banku dla osób fizycznych (z wyłączeniem rachunków prowadzonych przez Biuro Maklerskie Banku), których klient nie jest posiadaczem lub współposiadaczem; przelewy z rachunków prowadzonych w Banku dla firm, których klient nie jest właścicielem ani wobec których nie jest osobą powiązaną organizacyjnie lub kapitałowo.

Tym samym warunek wpływów najłatwiej spełnić dokonując przelew ze swojego konta w innym banku 😉

Z kolei jeśli chodzi o płatności bezgotówkowe, to jako te niespełniające warunków promocji będą uznane transakcje z kodami MCC (jest to kod przypisany terminalom płatniczym, określający rodzaj przeważającej działalności danego sklepu czy punktu handlowo-usługowego):

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111 – określający m.in. usługi transportowe;
 • 6012 – określający instytucje finansowe;
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

Nagroda w postaci 200 zł zostanie przyznana wszystkim, którzy spełnią opisane wyżej warunki akcji i zostanie wypłacona najpóźniej do końca 4 miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Czytaj także: 200 zł w gotówce za otwarcie konta w Banku Millennium!

3% na koncie oszczędnościowym, 1% zwrotu za płatności telefonem i bezprowizyjne płatności w walutach obcych!

Zakładając Konto Jakże Osobiste warto również skorzystać z dodatkowych korzyści jakie związane są tym typem rachunku. Co ważne, można je samodzielnie wybrać z pośród kilku dostępnych w ofercie, a także w dowolnym momencie zmieniać poprzez bankowość internetową. Dwie z nich można wybrać całkowicie za darmo, a gdyby ktoś chciał skorzystać z większej ilości, to każda kolejna korzyść kosztuje 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce;
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą;
 • Podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym;
 • Limit w koncie bez odsetek przez 10 dni;
 • Zwrot 1% za płatności telefonem;
 • Ubezpieczenie w podróży za granicą;
 • Pakiet assistance;
 • Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych;
 • Pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku
 • Płatności kartą bez kosztów przewalutowania

Z pośród wymienionych na szczególną uwagę zasługuje możliwość skorzystania z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Stawka 3% w skali roku obowiązywać wtedy będzie do wysokości 20 000 zł co najmniej do końca 2019 r., a po tym okresie zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji.

Ciekawą korzyścią jest też możliwość płatności kartą bez dodatkowych kosztów przewalutowania. W praktyce eperacje w EUR, USD lub GBP są przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia ich rozliczenia. Pozostałe waluty są przeliczane na USD po kursie ustalonym przez organizację płatniczą Mastercard, a następnie przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia rozliczenia operacji. Tym samym otrzymujemy praktycznie najniższe możliwe kursy płacąc w 152 walutach!

Dodatkowo warto zainteresować się możliwością zyskiwania zwrotu za płatności dokonane telefonem (zarówno poprzez Google Pay, HCE jak i BLIKIEM). Zwrot wynosi 1% wartości dokonanych transakcji, a miesięcznie zyskać można maksymalnie 20 zł. Wykonując płatności ponownie warto zwrócić uwagę na kody MCC, ponieważ dokładanie takie same kody jak wcześniej wskazane są wykluczone z naliczania zwrotów.

Czytaj także: Pożyczka z RRSO 0% z bonusem w wysokości 250 zł od Credit Agricole!

3% na lokacie dla nowych klientów i 2,6% na Koncie Mocno Oszczędnościowym!

Ale to jeszcze nie wszystko. Osoby, które nigdy nie miały żadnego produktu w Alior Banku mogą też założyć promocyjną lokatę z oprocentowaniem 3% w skali roku dla środków w wysokości nawet 50 tys. zł. Okres obowiązywania takiej lokaty, to 100 dni i można ją założyć w ciągu dwóch tygodni od otwarcia konta w Alior Banku.

Równolegle można też skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania na Koncie Mocno Oszczędnościowym. W ten sposób można  zyskać oprocentowanie w wysokości 2,6% przy zapewnieniu comiesięcznego wpływu na Konto Jakże Osobiste w wysokości 1500 zł oraz wpłacie tzw. nowych środków. W przypadku nowych klientów, którzy dopiero stają się klientami Alior Banku, oczywiście wszystkie środki jakie wpłacą będą nowe. Obecna oferta, co prawda kończy się 23 października 2019 r., ale być może bank zdecyduje się uruchomienie kolejnej jej edycji.

Czytaj także: 140 zł z kontem Direct lub Mobi w ING Banku Śląskim!

Konto Jakże Osobiste – prześwietlenie oferty!

Konto Jakże Osobiste, które należy założyć w promocji może kosztować aż 10 zł miesięcznie, ale zapewnienie wpływu (np. poprzez przelew z własnego konta w innym banku) na konto w wysokości 1500 zł miesięcznie zwalnia nas jej ponoszenia. Drugą opcją na zwolnienie z tej opłaty to nieukończenie 26 roku życia 😉  Za kartę debetową możemy zapłacić 5 zł miesięcznie, ale wykonanie płatności bezgotówkowych na kwotę 300 zł pozwoli uniknąć jej naliczenia. W tym przypadku nie ma wykluczeń kodów MCC, więc mogą to być dowolne transakcje. Na koniec wspomnę jeszcze o bankomatach. Wypłaty z maszyn własnych Alior Banku są darmowe, a te dokonywane z urządzeń należących do innych operatorów kosztują 2,5 zł za każdą taką wypłatę.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *