Komunikacja miejska za pół ceny powraca!

Komunikacja miejska za pół ceny!
Ponownie pojawiła się możliwość korzystania z komunikacji miejskiej za pół ceny dzięki aktualnej promocji dostępnej w aplikacji moBILET, umożliwiającej zakupy biletów za pośrednictwem smartfona, we współpracy z operatorem Systemu Płatności BLIK. Kto może kupować bilety 50% taniej? W jaki sposób dokonać zakupu? W jakich miastach można skorzystać z promocji? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w dzisiejszym wpisie.


Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest przeznaczona dla wszystkich osób, które posiadają lub pobiorą aplikację moBILET. Umożliwia ona między innymi zakup biletów komunikacji miejskiej. Zasięg usługi czyli miasta, w których możecie za jej pośrednictwem dokonać zakupu biletów komunikacji miejskiej sprawdzicie tutaj. Dodatkowo koniecznie musicie być klientem jednego z banków umożliwiających płatności BLIK  bez przepisywania kodu (tzw. one-click), czyli klientem korzystającym z aplikacji Alior Banku, Banku Millennium, BZWBK, ING Banku Śląskiego, mBanku lub PKO BP.
 
 

Zasady promocji

Zgodnie ze stroną internetową promocji aby mieć możliwość nabycia tańszych biletów należy:

1. Wybrać w ustawieniach aplikacji moBILET płatność BLIK

2. Wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę 1zł

3. Dodać moBILET do zaufanych sklepów w aplikacji bankowej

4. Ustawić One Click BLIK jako źródło płatności w aplikacji moBILET

I to tyle! Od teraz możecie nabyć bilety 50% taniej płacąc BLIKIEM. Promocja trwa do 01.07.2018 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli przeznaczonej na nagrody. A ta wynosi 50 000 zł. Regulamin zastrzega, że minimalna wartość biletu uprawniająca do zniżki to 1 zł a maksymalna zniżka wyniesie 15 zł. Czyli za bilety droższe niż 30 zł zniżka będzie naliczona tylko do wskazanej maksymalnej wartości.
 
 

Co to jest BLIK?

Przy okazji warto wspomnieć czym jest BLIK. To system płatności mobilnych powstały w wyniku wspólnej inicjatywy kilku banków: PKO BP, Alior Bank, Bank Millennium, ING Bank Śląski, Bank Zachodni WBK i mBank, do którego z czasem dołączały kolejne banki. Co umożliwia? Przede wszystkim dokonywanie płatności zarówno w Internecie jak i sklepach stacjonarnych. Wystarczy na stronie płatności bądź w terminalu płatniczym wpisać 6-cio cyfrowy kod wygenerowany w aplikacji mobilnej i zatwierdzić na ekranie telefonu. Cały proces trwa chwilę i jest bardzo wygodny. Opisywana promocja wymaga dodania aplikacji moBILET do zaufanych, więc później transakcje są dokonywane jednym kliknięciem bez konieczności każdorazowego przepisywania 6-cio cyfrowego kodu.  Ponadto BLIK umożliwia dokonywanie przelewów natychmiastowych do innych użytkowników czy wypłaty gotówki z bankomatów bez konieczności posiadania karty.
 
Pełny regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *