Karta kredytowa w Banku Millennium z premią pieniężną 200 zł + 5% moneybacku!

200 zł za założenie karty kredytowej w Banku Millennium!

W Banku Millennium pojawiła się nowa promocja, w której czeka karta kredytowa z dodatkową premią pieniężną w wysokości 200 zł.  W akcji poza samą premią przewidziano również ułatwienie w zakresie warunków pozwalających na bezpłatne korzystanie z karty aż przez 12 miesięcy. Wybierając kartę Impresja lub Alfa można z kolei skorzystać z dodatkowej promocji i zyskać 5% zwrotu za zakupy w wybranych miejscach.

Kto może skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy być osobą, która od 1 stycznia 2017 r. nie posiadała lub nie posiada w Banku Millennium żadnej głównej karty kredytowej, a także nie jest i nie była w trakcie procesu rezygnacji z takiej karty (w tym odstąpienia lub wypowiedzenia umowy). I to tyle! Posiadanie innych produktów w tym banku np. konta osobistego nie wyklucza z udziału w akcji. A konto osobiste w Banku Millennium warto założyć w odrębnej promocji, w której czeka kolejne 200 zł premii!

Czytaj także: 200 zł w gotówce za założenie Konta Przekorzystnego w banku PEKAO!

Jak przystąpić do promocji?

Wnioski o wydanie karty kredytowej można składać wyłącznie w bankowości internetowej Millenet lub aplikacji mobilnej.  Do wyboru są następujące karty:

 • Millennium Visa Impresja,
 • Millennium MasterCard Impresja,
 • Millennium Visa Alfa,
 • Millennium Visa Gold,
 • Millennium MasterCard Gold.

Co ważne, minimalny limit karty wymagany w promocji to 3000 zł (5000 zł dla złotych kart). O kartę należy zawnioskować najpóźniej do 8 listopada 2019 r. Samo zawarcie umowy może nastąpić w terminie późniejszym. Uwaga w promocji przewidziana jest pula 2000 nagród przeznaczona dla osób, które jako pierwsze zawnioskują o kartę, a następnie spełnią pozostałe warunki akcji! Na szczęście bank poinformuje o wyczerpaniu się puli na swojej stronie internetowej, więc wystarczy przed złożeniem wniosku sprawdzić czy nie ma takiego komunikatu.

Czytaj także: Pożyczka z RRSO 0% z bonusem w wysokości 250 zł od Credit Agricole!

Jak zdobyć 200 zł zakładając kartę kredytową w Banku Millennium?

Po zawarciu umowy i otrzymaniu karty trzeba jeszcze spełnić jeden warunek. Konieczne będzie wykonanie transakcji bezgotówkowych (nową kartą, w tym również za pośrednictwem BLIKA) na łączną kwotę min. 200 zł w 3 kolejnych okresach: do 31 grudnia 2019, od 1 do 31 stycznia 2020 r. oraz od 1 do 29 lutego 2020 r. Wykluczone są płatności zwrócone, odrzucone lub nieautoryzowane. I to tyle! Nagroda zostanie przekazana do końca marca 2020 r. w formie uznania na karcie kredytowej i do tego czasu należy być jej posiadaczem. Po tym okresie możemy zdecydować czy chcemy dalej z niej korzystać, czy też zrezygnować.

Czytaj także: 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka z kartą kredytową w BNP Paribas!

5% moneybacku do 760 zł rocznie dzięki karcie Impresja lub Alfa!

Choć w promocji można założyć jedną z kilku wybranych kart kredytowych z oferty Banku Millennium, to zdecydowanie najkorzystniej będzie wybrać kartę Impresja lub Alfa. Pozwalają one bowiem zyskiwać 5% zwrotu od płatności zrealizowanych u wybranych partnerów. Poniżej lista sklepów, w których można zgarniać zwroty:

Lista partnerów dla karty Impresja
Karta Impresja – lista sklepów, w których można zyskiwać moneyback
Karta Alfa - lista partnerów
Karta Alfa – lista sklepów, w których można zdobywać moneyback

Zachęcam też do zerknięcia do regulaminów moneybacku dla obu kart, które zamieszczam na końcu wpisu, ponieważ są tam dokładnie opisane wszystkie ograniczenia np. w przypadku niektórych partnerów zwrot przysługuje tylko za transakcje dokonane w sklepach stacjonarnych.

Łącznie do zdobycia jest aż 760 zł moneybacku rocznie. Co ciekawe, brak jest ograniczeń miesięcznych uzyskiwanych zwrotów, więc przy większych wydatkach całą roczną pulę można zdobyć nawet w jeden miesiąc ?

Czytaj także: 140 zł z kontem Direct lub Mobi w ING Banku Śląskim!

Karta Impresja i Alfa w Banku Millennium – prześwietlenie oferty

Karty kredytowe Impresja i Alfa wydawane są bez opłat. Ich obsługa może kosztować 7,99 zł miesięcznie, ale standardowo istnieje możliwość zwolnienia z tej opłaty w przypadku wykonania min. 5 płatności w poprzednim miesiącu. Jednakże w regulaminie przewidziano specjalne ułatwienie dla uczestników tej promocji, ponieważ przez pierwsze 12 miesięcy od wydania karty, opłaty za kartę można uniknąć przy dokonaniu zaledwie 1 płatności miesięcznie.

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

3 komentarze

 1. Witam
  Gdyby ktoś nie miał jeszcze konta w Millenium (a jest ono potrzebne do skorzystania z tej promocji KK), to dodatkowo można zarobić 80 – 90 zł. za otwarcie konta z polecenia. Zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 25405073. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 2. Będę robił remont mieszkania i zainteresowała mnie ta karta Millennium. To prawda że mogę otrzymać 760 zł zwrotu za materiały w Leroy Merlin z tą kartą Alfa i jeszcze te 200 zł na start?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *