Karta kredytowa w Banku Millennium z premią 200 zł + 5% moneybacku!

200 zł za kartę w Banku Millennium!

Bank Millennium przyzwyczaił już nas, że co miesiąc uruchamia kolejne edycje promocji związanej z założeniem karty kredytowej. Nie inaczej jest i we wrześniu! Ponownie zyskać można 200 zł premii za wyrobienie „kredytówki” i aktywne korzystanie z niej przez 3 miesiące. A dodatkowo można skorzystać z towarzyszącej i stałej akcji związanej ze zwrotem 5% płatności dokonanych kartą w wybranych sklepach.

Kto może skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy być osobą, która od 1 stycznia 2017 r. nie posiadała lub nie posiada w Banku Millennium żadnej głównej karty kredytowej, a także nie jest i nie była w trakcie procesu rezygnacji z takiej karty (w tym odstąpienia lub wypowiedzenia umowy). I to tyle! Posiadanie innych produktów w tym banku np. konta osobistego nie wyklucza z udziału w akcji. A samo konto warto założyć w aktualnej promocji, w której czeka kolejne 200 zł!

Czytaj także: Nawet 350 zł premii z kontem w Credit Agricole + 3% dla oszczędzających!

Jak przystąpić do promocji?

Wnioski o wydanie karty kredytowej można składać w placówkach Banku Millennium, poprzez TeleMillennium, w bankowości internetowej Millenet lub aplikacji mobilnej.  Do wyboru są następujące karty:

  • Millennium Visa Impresja,
  • Millennium MasterCard Impresja,
  • Millennium Visa Alfa,
  • Millennium Visa Gold,
  • Millennium MasterCard Gold.

Co ważne, minimalny limit karty wymagany w promocji to 3000 zł (5000 zł dla złotych kart). O kartę należy zawnioskować najpóźniej do 7 października 2019 r. Samo zawarcie umowy może nastąpić w terminie późniejszym. Uwaga w promocji przewidziana jest pula 2000 nagród przeznaczona dla osób, które jako pierwsze zawnioskują o kartę, a następnie spełnią pozostałe warunki akcji! Na szczęście bank poinformuje o wyczerpaniu się puli na swojej stronie internetowej, więc wystarczy przed złożeniem wniosku sprawdzić czy nie ma takiego komunikatu.

Czytaj także: Bon o wartości 400 zł do RTV Euro AGD, Empiku, H&M lub na Allegro z kartą kredytową w BNP Paribas!

Jak zdobyć 200 zł zakładając kartę kredytową w Banku Millennium?

Po zawarciu umowy i otrzymaniu karty trzeba jeszcze spełnić jeden warunek. Konieczne będzie wykonanie transakcji bezgotówkowych (nową kartą, w tym również za pośrednictwem BLIKA) na łączną kwotę min. 250 zł w 3 kolejnych okresach: do 30 listopada 2019, od 1 do 31 grudnia 2019 r. oraz od 1 do 31 stycznia 2020 r. Wykluczone są płatności zwrócone, odrzucone lub nieautoryzowane. I to tyle! Nagroda zostanie przekazana do końca lutego 2020 r. w formie uznania na karcie kredytowej i do tego czasu należy być jej posiadaczem. Po tym okresie możemy zdecydować czy chcemy dalej z niej korzystać, czy też zrezygnować.

Czytaj także: Konto na selfie z premią 100 zł w banku PEKAO + 3% koncie oszczędnościowym!

5% moneybacku do 760 zł rocznie dzięki karcie Impresja lub Alfa!

Choć w promocji można założyć jedną z kilku wybranych kart kredytowych z oferty Banku Millennium, to zdecydowanie najkorzystniej będzie wybrać kartę Impresja lub Alfa. Pozwalają one bowiem zyskiwać 5% zwrotu od płatności zrealizowanych u wybranych partnerów. Poniżej lista sklepów, w których można zgarniać zwroty:

Lista partnerów dla karty Impresja

Lista partnerów dla karty Impresja
Karta Impresja – lista sklepów, w których można zyskiwać moneyback

Karta Alfa – lista partnerów

Karta Alfa - lista partnerów
Karta Alfa – lista sklepów, w których można zdobywać moneyback

Zachęcam też do zerknięcia do regulaminów moneybacku dla obu kart, które zamieszczam na końcu wpisu, ponieważ są tam dokładnie opisane wszystkie ograniczenia np. w przypadku niektórych partnerów zwrot przysługuje tylko za transakcje dokonane w sklepach stacjonarnych.

Łącznie do zdobycia jest aż 760 zł moneybacku rocznie. Co ciekawe, brak jest ograniczeń miesięcznych uzyskiwanych zwrotów, więc przy większych wydatkach całą roczną pulę można zdobyć nawet w jeden miesiąc ?

Czytaj także: 400 zł na Allegro.pl powraca w promocji karty kredytowej w Citi Handlowy!

Karta Impresja i Alfa w Banku Millennium – prześwietlenie oferty

Karty kredytowe Impresja i Alfa wydawane są bez opłat. Ich obsługa może kosztować 7,99 zł miesięcznie, ale standardowo istnieje możliwość zwolnienia z tej opłaty w przypadku wykonania min. 5 płatności w poprzednim miesiącu. Jednakże w regulaminie przewidziano specjalne ułatwienie dla uczestników tej promocji, ponieważ przez pierwsze 12 miesięcy od wydania karty, opłaty za kartę można uniknąć przy dokonaniu zaledwie 1 płatności miesięcznie.

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

1 komentarz

  1. Witam
    Gdyby ktoś nie miał jeszcze konta w Millenium (a jest ono potrzebne do skorzystania z tej promocji KK), to dodatkowo można zarobić 80 – 90 zł. za otwarcie konta z polecenia. Zachęcam do skorzystania z mojego kodu polecenia: 25405073. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *