Karnety OK System przez 9 miesięcy za darmo z kontem w BNP Paribas!

9 karnetów OK System za darmo z kontem w BNP Paribas!

Promocje BNP Paribas, w których można zyskać dostęp do karnetów OK System za darmo cieszą się zawsze dużą popularnością. Nic zatem dziwnego, że bank odpala kolejną akcję, w której możemy je zdobyć. Tym razem zgarnąć można aż 9 miesięcznych karnetów umożliwiających wstęp do dowolnych miejsc współpracujących z OK System 2 razy w tygodniu. Oczywiście trzeba założyć konto w BNP Paribas i wykazać się comiesięczną aktywnością w korzystaniu z niego 😉

Kto może skorzystać z promocji?

W akcji mogą wziąć udział osoby, które od 24 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej oferty nie posiadały żadnego konta osobistego w BNP Paribas lub przejęty przez ten bank – Raiffeisen Polbank. Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej z bankiem, co oznacza, że posiadając inny produkt w banku np. kartę kredytową nie będziemy mogli wziąć udziału w tej akcji! Tym samym jeśli chcesz również skorzystać z opisywanej na blogu promocji kart kredytowych z bonami o wartości 400 zł, w pierwszej kolejności załóż konto osobiste, a dopiero potem kartę kredytową! Warto też wyjaśnić, że posiadanie rachunku w BGŻ Optima nie wyklucza z udziału w akcjach BNP Paribas i związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: Po 100 zł dla nowych i obecnych klientów PKO BP w programie poleceń!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (w wariancie Karta Otwarta na Dzisiaj) oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 30 czerwca 2019 r. Zawarcie samej umowy odbywa się od niedawna za pośrednictwem SMS, a kurier przywozi jedynie kartę do rachunku. Formalnie samo zawarcie umowy można sfinalizować w terminie późniejszym, maksymalnie do 5 lipca 2019 r. Na koniec ważna informacja – w promocji obowiązuje limitowana pula 1500 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa.

Czytaj także: 400 zł na Allegro.pl za sprawdzenie darmowej karty Simplicity w banku Citi Handlowy!

Jak zdobyć 9 miesięcznych karnetów OK System?

Aby otrzymać 9 miesięcznych karnetów sportowych konieczne będzie spełnienie w okresie lipiec 2019 r. – marzec 2020 r. następujących warunków w każdym z podanych miesięcy:

  • zapewnienie wpływu lub wpływów  na nowoutworzone konto o łącznej wartości minimum 1000 zł miesięcznie;
  • zrealizowanie transakcji bezgotówkowych kartą o łącznej wartości minimum 200 zł miesięcznie;
  • dokonanie min. 1 przelewu za pomocą Aplikacji mobilnej GOmobile miesięcznie (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych);

Jeśli chodzi o wpływy, to wykluczone są tylko przelewy z innych kont uczestnika w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe. Zaś odnośnie transakcji bezgotówkowych zaznaczyć należy, że bank wyklucza część transakcji wykonanych:

za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)

oraz w miejscach, w których terminal płatniczy posiada jeden z poniższych kodów MCC (określający dominujący charakter działalności danego punktu):

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Czytaj także: Nawet 350 zł premii za założenie konta w Credit Agricole!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Nagrodami w promocji są miesięczne karnety OK system uprawniające do korzystania z ok. 3500 obiektów sportowych w całej Polsce maksymalnie 2 razy w tygodniu o łącznej wartości aż 567 zł. Informacja o otrzymaniu pierwszego karnetu zostanie przesłana w formie wiadomości e-mail do 20 sierpnia 2019 r., a sam karnet będzie obowiązywał we wrześniu 2019 r. W mailu tym znajdziesz też instrukcję aktywacji karnetu. Kolejne karnety będą wgrywane na Twoje konto OK System w terminie do 25 dnia miesiąca poprzedzającego termin obowiązywania karnetu. Łącznie można zatem korzystać z darmowego pakietu sportowego w okresie wrzesień 2019 r. – maj 2020 r.

Czytaj także: Gwarantowane 140 zł za założenie konta osobistego w ING Banku Śląskim!

Konto Otwarte na Ciebie– prześwietlenie oferty!

Na koniec przedstawiam najważniejsze kwestie związane z opłatami jakie można ponieść z tytułu korzystania z nowego wariantu konta osobistego w BNP Paribas – Konta Otwartego na Ciebie. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że konto to jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. Karta płatnicza do rachunku (w promocji trzeba wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) może kosztować 3 zł miesięcznie, ale dokonanie zaledwie 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu zwalnia z jej naliczenia. Osoby do 26 roku życia nie muszą się martwić o ten warunek. Dla nich i konto i karta są prowadzone całkowicie za darmo. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *