Karnet OK System przez 6 miesięcy za darmo z kontem w BGŻ BNP Paribas!

półroczny karnet OK System za konto w BGŻ BNP Paribas!

Powraca bardzo dobrze oceniania promocja banku BGŻ BNP Paribas, w której można zdobyć karnety OK System nawet na pół roku za darmo! Dzięki nim możliwe jest korzystanie z ok. 3500 obiektów sportowych w całej Polsce nawet 2 razy w tygodniu. Wystarczy założyć konto osobiste wraz z kartą debetową oraz aktywnie z niego korzystać. A co to w praktyce oznacza? Sprawdźmy!

Kto może skorzystać z promocji?

W akcji mogą wziąć udział osoby, które od 24 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej oferty nie posiadały żadnego konta osobistego w BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen Polbank. Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej z bankiem, co oznacza, że posiadając inny produkt w banku np. kartę kredytową nie będziemy mogli wziąć udziału w tej akcji! Tym samym jeśli chcesz również skorzystać z promocji kart kredytowych z bonami o wartości 400 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl, w pierwszej kolejności załóż konto osobiste, a dopiero potem kartę kredytową! Warto też wyjaśnić, że posiadanie rachunku w BGŻ Optima nie wyklucza z udziału w akcjach BGŻ BNP Paribas i związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: 200 zł za założenie konta w Banku Millennium!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Optymalne wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 15 marca 2019 r. Zawarcie samej umowy odbędzie się za pośrednictwem kuriera i można ten proces sfinalizować w terminie późniejszym, maksymalnie do 29 marca 2019 r. Na koniec ważna informacja – w promocji obowiązuje limitowana pula 1500 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa.

Jak zdobyć 6 miesięcznych karnetów OK System?

Aby otrzymać 6 miesięcznych karnetów sportowych konieczne będzie spełnienie w okresie kwiecień –wrzesień 2019 r. następujących warunków w każdym z podanych miesięcy:

  • zapewnienie wpływu lub wpływów  na nowoutworzone konto o łącznej wartości minimum 1000 zł miesięcznie;
  • zrealizowanie transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości minimum 200 zł miesięcznie;
  • dokonanie min. 1 przelewu za pomocą Aplikacji mobilnej GOmobile miesięcznie;

Jeśli chodzi o wpływy, to wykluczone są tylko przelewy z innych kont uczestnika w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe. Zaś odnośnie transakcji bezgotówkowych zaznaczyć należy, że bank wyklucza część transakcji wykonanych w miejscach, w których terminal płatniczy posiada jeden z poniższych kodów MCC (określający dominujący charakter działalności danego punktu):

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Nagrodami w promocji są miesięczne karnety OK system uprawniające do korzystania z ok. 3500 obiektów sportowych w całej Polsce maksymalnie 2 razy w tygodniu. Informacja o otrzymaniu pierwszego karnetu zostanie przesłana w formie wiadomości e-mail do 20 maja 2019 r., a sam karnet będzie obowiązywał w czerwcu 2019 r. By go aktywować konieczne będzie założenie konta na stronie http://www.pakietyoksystem/kontodlaaktywnych (link jeszcze nie jest aktywny) najpóźniej do 28 maja 2019 r. Kolejne karnety będą wgrywane na Twoje konto OK System w terminie do 25 dnia miesiąca poprzedzającego termin obowiązywania karnetu. Łącznie można zatem korzystać z darmowego pakietu sportowego w okresie czerwiec – listopad 2019 r. Uwaga, jeśli nie spełnisz warunków dla pierwszej nagrody, to wszystkie kolejne przepadają!

Czytaj także: 200 zł za wpływy wynagrodzenia ponownie dostępne w Santander Banku + 80 zł w programie poleceń!

Konto Optymalne – prześwietlenie oferty!

Na koniec oczywiście sprawdzam jakie opłaty niesie za sobą otworzenie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. W przypadku wyboru Konta Optymalnego nie poniesiecie żadnych opłat za jego prowadzenie. Nie ma również opłat za korzystanie z karty debetowej wydanej do rachunku niezależnie od wartości lub ilości transakcji. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe (pozostałe kosztują 5 zł). Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.

 Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Regulamin promocji „KONTO DLA AKTYWNYCH”

Tabela opłat i prowizji

Może Ci się także spodobać

2 komentarze

  1. Zgadza się. W większości banki nastawiają się na pozyskiwanie nowych klientów, a nie utrzymanie obecnych. Dlatego też bardzo opłaca się zmieniać banki 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *