Karnet OK System przez 3 miesiące za darmo z kontem w BGŻ BNP Paribas + 100 zł za transakcje mobilne!

Karnet OK System za konto w BGŻ BNP Paribas!
Bank BGŻ BNP Paribas oferował już w tym roku za założenie rachunku osobistego karnety sportowe OK System. Początkowo założenie konta było premiowane aż rocznym karnetem, potem nagroda zmalała do 6 miesięcy, a w najnowszej ofercie do zdobycia jest już tylko kwartalny dostęp do obiektów sportowych współpracujących z OK System. Cóż, przynajmniej same warunki uprawniające do zdobycia nagrody są bardzo proste, więc nie powinno być żadnych trudności z jej zdobyciem 😉

Kto może skorzystać z promocji?

Tym razem z oferty mogą skorzystać tylko osoby młodsze tj. w wieku 18-26 lat (26 lat można ukończyć dopiero po 31 października 2018 r.), które w okresie 15 miesięcy przed przystąpieniem do akcji nie posiadały żadnego rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas. Dodatkowo wykluczone jest posiadanie aktywnej umowy ramowej na dzień przystąpienia do promocji. Tym samym jej mamy aktywne inne produkty w BGŻ BNP Paribas, to niestety mamy również aktywną umowę ramową (nie dotyczy to BGŻ Optima – tam zawierana jest odrębna umowa ramowa). 
 
 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisane wyżej warunki to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji (ewentualnie do promocji możesz przystąpić w oddziałach banku) oraz dokonasz na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczysz wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji złóż wniosek o otwarcie konta osobistego wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej. Składając wniosek koniecznie wyraź zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji stanowiących informacje handlowe, w tym SMS oraz e-mail, dotyczących produktów banku lub innych podmiotów z grupy kapitałowej oraz na przesyłanie na adres e-mail dokumentów lub informacji związanych z realizacją umów zawartych z bankiem (e-korespondencja). Zgód tych nie można odwołać do czasu otrzymania nagrody! Czas na rejestrację w promocji i wysłanie wniosku upływa 31 października 2018 r. Zawarcia samej umowy można dokonać później. Na koniec ważna informacja – w promocji obowiązuje limitowana pula 4000 promocyjnych wniosków, więc warto się śpieszyć! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa.
 

Jak zdobyć karnet OK System na 3 miesiące?

Po otworzeniu rachunku i otrzymaniu karty wystarczy że w każdym z 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych licząc od pierwszego miesiąca następującego po miesiącu rejestracji w promocji spełnisz następujące warunki:
– wykonasz minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą;
– zrealizujesz co najmniej 1 przelew poprzez bankowość mobilną Go Mobile
 
Odnośnie transakcji bezgotówkowych zaznaczyć należy, że bank wyklucza część transakcji wykonanych w miejscach, w których terminal płatniczy posiada jeden z poniższych kodów MCC (określający dominujący charakter działalności danego punktu):

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 

– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 

– 6012, określający instytucje finansowe, 

– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 

– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 

– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

 

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Nagrodami w promocji są miesięczne karnety OK System uprawniające do korzystania z ok. 3500 obiektów sportowych w całej Polsce maksymalnie 2 razy w tygodniu. Wiadomość o przyznaniu nagrody zostanie wysłana do laureatów nie później niż do 18 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków do obioru pierwszego karnetu. Do tego terminu otrzymasz też sms z kodem. Do 28 dnia danego miesiąca konieczne będzie założenie swojego panelu użytkownika na stronie www.pakietyoksystem/aktywnizbgzbnpp oraz wpisanie tam otrzymanego kodu karnetu. Kolejne karnety będą wgrywane na Twoje konto OK System w terminie do 25 dnia miesiąca poprzedzającego termin obowiązywania karnetu.
 

Dodatkowe 100 zł za płatności mobilne!

Otwierając konto w BGŻ BNP Paribas warto również skorzystać z równoległej promocji płatności mobilnych w tym banku. Za 11 transakcji za pomocą aplikacji Apple Pay lub Google Pay można zdobyć 100 zł w formie voucherów do Biedronki i Allegro.pl (po 50 zł do każdego z tych sklepów). Co ważne, tego typu transakcje to de facto płatności kartą (i tak są ksiegowane na rachunku), więc nic nie stoi na przeszkodzie, by takie płatności były uwzględniane w obu akcjach równocześnie 🙂 O szczegółach tej promocji pisałem w osobnym wpisie.
 
 

Konta osobiste w BGŻ BNP Paribas – prześwietlenie oferty

W promocji można założyć zarówno konto Optymalne jak i Maksymalne. Oba są prowadzone bezwarunkowo za darmo. Jako, że do promocji mogą przystąpić tylko osoby do 26 roku życia, to i korzystanie z karty debetowej będzie dla nich bezwarunkowo darmowe w obu wariantach konta (w przypadku konta Maksymalnego osoby po 26 roku życia muszą dokonać płatności kartą na sumę 300 zł miesięcznie by uniknąć opłaty za kartę). Wybierając konto Maksymalne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe, a w przypadku konta Optymalnego tylko te dokonywane w bankomatach BGŻ BNP Paribas i Planet Cash.
 
 
Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *