HIT! Nawet 1120 zł z Motokartą w Citi Handlowy z bardzo krótkim okresem karencji!

Aż 1120 zł z Motokartą w Citi Handlowy!

Takie promocje zdarzają się niezwykle rzadko. Zakładając darmową Motokartę w banku Citi Handlowy można zyskać 400 zł premii (lub smartfona LG) na start oraz kolejne 720 zł w formie zwrotów za płatności. Łącznie do zdobycia jest więc aż 1120 zł! Tak wysokiej nagrody w promocjach Citibanku jeszcze nie było 😉 Co ważne bank zdecydował się mocno skrócić okres karencji dla byłych klientów, więc to świetna okazja dla osób, które w przeszłości już posiadały kartę kredytową w Citi Handlowy.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocje są tak naprawdę dwie. Aby móc zdobyć pierwsze 400 zł na start (lub smartfona LG) wystarczy być osobą, która co najmniej od 31 grudnia 2019 roku nie posiada żadnej głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowy. Posiadacze innych produktów, np. konta osobistego z powodzeniem mogą skorzystać z opisywanej oferty. Z kolei w drugiej, równoległej akcji regulamin wyklucza byłych posiadaczy „kredytówek”, którzy posiadali taką kartę od 1 stycznia 2018 r. Tym samym jeśli swoją kartę zamknąłeś w 2018 lub 2019 roku, to możesz skorzystać tylko z pierwszej akcji.

Ponadto z uwagi, że jest to produkt kredytowy, należy oczywiście posiadać zdolność kredytową, by taką kartę otrzymać. Na stronie promocji wskazane są następujące minimalne wymagania względem osób ubiegających się „kredytówkę”:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

Czytaj także: 160 zł w gotówce za otwarcie konta w ING Banku Śląskim + 2,5 na koncie oszczędnościowym!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wypełnić wniosek o kartę kredytową Citibank BP-Motokarta na dedykowanej stronie promocji. Następnie w ciągu kilku dni zadzwoni konsultant, który poprowadzi Cię przez dalszą część procesu wnioskowania o kartę kredytową w banku Citi Handlowy. Konieczne będzie też przedstawienie dokumentów potwierdzających posiadane dochody. W zdecydowanej większości przypadków wystarczające będą wyciągi z ostatnich 3 miesięcy potwierdzające wpływy wynagrodzenia. Podstawowa promocja trwa tylko do 15 kwietnia 2020 r. i do tego czasu trzeba wypełnić formularz na stronie promocji aby zgarnąć pełną pulę nagród!

Czytaj także: Premia 200 zł z kontem na selfie w banku PEKAO + 2,5% na koncie oszczędnościowym!

Jak otrzymać 400 zł na start lub smartfona LG?

W ramach podstawowej akcji do zdobycia jest jedna z następujących nagród:

  • Karta podarunkowa BP SuperCard o wartości 400 zł do wykorzystania na stacjach benzynowych sieci BP w Polsce;
  • Karta prezentowa o wartości 400 zł na zakupy w sklepach sieci Lidl;
  • e-Kod o wartości 400 zł na zakupy w serwisie Allegro.pl
  • Smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW.

Każdy uczestnik może wybrać dowolną nagrodę, a informację o swoim wyborze należy przekazać konsultantowi podczas rozmowy telefonicznej po złożeniu wniosku o kartę. A jakie warunki trzeba spełnić by otrzymać nagrodę? Przede wszystkim do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę należy co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citi Mobile. Następnie do końca 2 miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę należy wydać co najmniej 500 zł w formie transakcji bezgotówkowych. Można to zrobić zarówno jednorazowo jak i rozłożyć sobie wydatki na mniejsze płatności. Przykładowo, zawierając umowę w kwietniu 2020, transakcje kartą należy wykonać do końca czerwca 2020 r.

W tym miejscu zaznaczyć należy, że regulamin promocji wyklucza tzw. transakcje szczególne. To, czym one są, można dowiedzieć się z regulaminu kart kredytowych Citibanku. Wskazuje on następujące rodzaje transakcji szczególnych:

  • Wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
  • Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
  • Transakcja w urzędzie pocztowym,
  • Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

Jak widać wykluczone są jedynie przelewy z rachunku karty, transakcje u bukmacherów, płatności w urzędzie pocztowym oraz u pośredników płatności np. doładowania w aplikacji Revolut. Wszystkie inne, zwykłe płatności zarówno w sklepach, jak i w Internecie z powodzeniem będą uwzględnione w opisywanej akcji.

O spełnieniu warunków akcji uczestnicy zostaną powiadomieni w formie wiadomości w bankowości internetowej do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia wszystkich warunków oferty. Same nagrody zostaną przekazane do końca drugiego miesiąca od daty otrzymania wspomnianej wiadomości.  Wszystkie nagrody, poza e-kodem do serwisu Allego.pl, który zostanie przekazany w wiadomości w bankowości internetowej, zostaną przekazane pocztownie. Karta podarunkowa BP będzie ważna 24 miesiące i będzie można z niej korzystać wielokrotnie aż do wyczerpania środków. Podobnie jest w przypadku karty prezentowej do Lidla, ale ta będzie ważna 6 miesięcy. Z kolei e-kod do serwisu Allegro będzie ważny 12 miesięcy, ale trzeba go będzie wykorzystać jednorazowo.

Czytaj także: Promocja „Zostań w domu” w banku BNP Paribas z premią 200 zł w gotówce!

Do 720 zł w formie zwrotów za płatności kartą!

W drugiej, równoległej akcji automatycznie zyskujesz możliwość zyskiwania zwrotów w wysokości 20 zł za płatności kartą w danym okresie rozliczeniowym. Do zdobycia jest w sumie aż 36 takich zwrotów, co razem daję sumę 720 zł maksymalnej premii. Zwrot zostanie przyznany jeśli w danym okresie rozliczeniowym, począwszy od pierwszego, pełnego okresu po zawarciu umowy wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą na łączną sumę min. 500 zł, w tym min. 250 zł na stacjach benzynowych BP w Polsce (niekoniecznie musi to być paliwo 😉 ) . Dla płatności obowiązuję te same wykluczenia, co w podstawowej promocji, które wymieniłem wyżej.

Bonusy będą dostępne w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia okresu rozliczeniowego, a uczestnik musi samodzielnie zlecić ich wypłatę na rachunek karty kredytowej. Można to robić co miesiąc lub kumulować je i zlecać wypłatę nie rzadziej niż raz na 12 miesięcy. Środki powinny się znaleźć na rachunku karty kredytowej maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych od zlecenia wypłaty bonusu.

Czytaj także: 200 zł za otwarcie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku w nowej edycji Money Manii!

Citibank BP-Motokarta – prześwietlenie oferty!

W promocji można wyrobić wyłącznie Citibank BP-Motokartę i to jest dobra wiadomość, ponieważ jest to karta kredytowa za prawdziwe 0 zł.  Z tytułu jej użytkowania nie poniesiesz żadnych opłat miesięcznych ani rocznych. Wystarczy spłacać wydatki poniesione kartą w okresie bezodsetkowym, by uniknąć odsetek i nie ponosić dodatkowych kosztów 😉 Pamiętać należy również, że tak jak w przypadku innych kart kredytowych dostępnych na rynku lepiej nie dokonywać wypłat z bankomatów ani przelewów z rachunku karty. Są to operacje niestandardowe dla kart kredytowych, które są obarczone dodatkowymi prowizjami!

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *