HIT! Aż 350 zł premii dla zakładających konto w Alior Banku!

Aż 350 zł premii z kontem w Alior Banku!

W 4 edycji promocji Alior Banku pod nazwą „z nami najlepiej” można zyskać rekordową premię w wysokości aż 300 zł w gotówce w zamian za otwarcie konta i spełnienie kilku prostych warunków. Dodatkowo czeka 3400 punktów o wartości 50 zł za rejestrację karty płatniczej w programie Bezcenne Chwile oraz 3% na koncie oszczędnościowym i 1% zwrotu od płatności telefonem! Wygląda na to, że mamy więc kumulację korzyści 😉

Kto może skorzystać promocji?

W akcji mogą wziąć udział osoby, które w okresie 2 lat przed datą złożenia wniosku w opisywanej promocji nie posiadały konta osobistego, konta walutowego lub Karty Kibica w Alior Banku. Posiadacze innych produktów, w tym konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie są wykluczeni i mogą bez przeszkód wziąć udział w akcji. Regulamin wyklucza za to osoby, które w okresie od 1 grudnia 2019 r. do 31 maja 2020 r. złożyły wniosek internetowy o Konto Jakże Osobiste, ale go z jakiegoś powodu nie sfinalizowały.

Czytaj także: Do 800 zł w programie poleceń Getin Banku + 2% na koncie oszczędnościowym!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz wskazany wyżej warunek to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji i za jej pośrednictwem złożysz wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową w Alior Banku. Wnioski złożone w inny sposób nie będą brały udziału w akcji! Czas na złożenie wniosku o konto upływa 31 lipca 2020 r. a samo sfinalizowanie umowy (poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku, za pośrednictwem kuriera lub podczas wideorozmowy z doradcą banku) musi nastąpić w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, ale nie później niż do 30 sierpnia 2020 r.

Czytaj także: 150 zł w gotówce lub 250 zł na karcie paliwowej ORLEN za otwarcie konta w BNP Paribas!

Jak zdobyć 300 zł premii pieniężnej zakładając konto w Alior Banku?

W ramach akcji można otrzymać nawet 300 zł w gotówce. Premia została jednak podzielona na mniejsze nagrody w wysokości 100 zł i 8 x 25 zł. Pierwsza „stówka” wpadnie już za sam fakt zawarcia umowy o konto i kartę. Prościej więc już być nie może 😉 Z kolei bonusy o wartości 25 zł każdy będą przyznawane przez 8 kolejnych miesięcy kalendarzowych, w zamian za spełnienie następujących warunków:

 • zapewnienie wpływu lub wpływy na nowoutworzone konto w wysokości min. 1500 zł miesięcznie;
 • dokonanie min. 3 płatności bezgotówkowych kartą debetową miesięcznie;
 • co najmniej 1 logowanie do aplikacji mobilnej Alior Banku w miesiącu;

I to tyle! Warto wskazać, że wpływy na konto, to zgodnie z regulaminem są to:

Wpływy – przelewy przychodzące z rachunków prowadzonych w innych bankach; przelewy z innych rachunków prowadzonych w Banku dla osób fizycznych (z wyłączeniem rachunków prowadzonych przez Biuro Maklerskie Banku), których Klient nie jest posiadaczem lub współposiadaczem; przelewy z rachunków prowadzonych w Banku dla firm, których Klient nie jest właścicielem ani wobec których nie jest osobą powiązaną organizacyjnie lub kapitałowo.

Tym samym warunek wpływów najłatwiej spełnić dokonując przelew ze swojego konta w innym banku.

Z kolei jeśli chodzi o płatności bezgotówkowe, to jako te niespełniające warunków promocji będą uznane transakcje z kodami MCC (jest to kod przypisany terminalom płatniczym, określający rodzaj przeważającej działalności danego sklepu czy punktu handlowo-usługowego):

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111 – określający m.in. usługi transportowe;
 • 6012 – określający instytucje finansowe;
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

Nagroda w wysokości 100 zł zostanie przelana do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy, a bonusy o wartości 25 zł każdy będę przekazywane do końca każdego kolejnego miesiąca po miesiącach, w których zostały spełnione opisane wyżej warunki.

Czytaj także: 140 zł za otwarcie konta w mBanku + 2,5% na rachunku Moje cele!

3400 punktów o wartości 50 zł za rejestrację w programie Bezcenne Chwile!

Poza premią w podstawowej promocji można też zgarnąć 3400 zł punktów w ramach programu Bezcenne Chwile, które można wymienić np. na vouchery do wybranych sklepów (przykładowo Circle K, RTV EURO AGD, Decathlon i inne). Wystarczy, że zarejestrujesz swoją kartę debetową Mastercard w bankowości elektronicznej lub na stronie programu, a następnie wykonasz 5 dowolnych transakcji bezgotówkowych kartą. Zgodnie z regulaminem jest na to 30 dni od rejestracji. Punkty zostaną naliczone w ciągu 5 dni roboczych po wykonaniu transakcji. Akcja dostępna jest do 30 lipca 2020 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli 16 300 nagród.

Czytaj także: Do 150 zł za założenie konta w banku PEKAO + 3% na lokacie + do 1500 zł w programie poleceń!

3% na koncie oszczędnościowym, 1% zwrotu za płatności telefonem i bezprowizyjne płatności w walutach obcych!

Zakładając Konto Jakże Osobiste warto również skorzystać z dodatkowych korzyści jakie związane są tym typem rachunku. Co ważne, można je samodzielnie wybrać z pośród kilku dostępnych w ofercie, a także w dowolnym momencie zmieniać poprzez bankowość internetową. Dwie z nich można wybrać całkowicie za darmo, a gdyby ktoś chciał skorzystać z większej ilości, to każda kolejna korzyść kosztuje 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce;
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą;
 • Podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym;
 • Limit w koncie bez odsetek przez 10 dni;
 • Zwrot 1% za płatności telefonem;
 • Ubezpieczenie w podróży za granicą;
 • Pakiet assistance;
 • Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych;
 • Pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku
 • Płatności kartą bez kosztów przewalutowania

Z pośród wymienionych na szczególną uwagę zasługuje możliwość skorzystania z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Stawka 3% w skali roku obowiązywać wtedy będzie do wysokości 20 000 zł co najmniej do 30 czerwca 2020 r., a po tym okresie zgodnie z Tabelą Oprocentowania. Wymagane jest comiesięczne wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na sumę 300 zł. Co ważne w tym przypadku nie ma żadnych ograniczeń co do kodów MCC.

Ciekawą korzyścią jest też możliwość płatności kartą bez dodatkowych kosztów przewalutowania. W praktyce operacje w EUR, USD lub GBP są przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia ich rozliczenia. Pozostałe waluty są przeliczane na USD po kursie ustalonym przez organizację płatniczą Mastercard, a następnie przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia rozliczenia operacji. Tym samym otrzymujemy praktycznie najniższe możliwe kursy płacąc w 152 walutach!

Dodatkowo warto zainteresować się możliwością zyskiwania zwrotu za płatności dokonane telefonem (zarówno poprzez Google Pay, HCE jak i BLIKIEM). Zwrot wynosi 1% wartości dokonanych transakcji, a miesięcznie zyskać można maksymalnie 20 zł. Wykonując płatności ponownie warto zwrócić uwagę na kody MCC, ponieważ dokładanie takie same kody jak wcześniej wskazane są wykluczone z naliczania zwrotów.

Czytaj także: Do 250 zł za założenie konta osobistego w Santander Banku!

Konto Jakże Osobiste – prześwietlenie oferty!

Konto Jakże Osobiste, które należy założyć w promocji może kosztować aż 10 zł miesięcznie, ale zapewnienie wpływu (np. poprzez przelew z własnego konta w innym banku) na konto w wysokości 1500 zł miesięcznie zwalnia nas jej ponoszenia. Drugą opcją na zwolnienie z tej opłaty to nieukończenie 26 roku życia 😉 Za kartę debetową możemy zapłacić 5 zł miesięcznie, ale wykonanie płatności bezgotówkowych na kwotę 300 zł pozwoli uniknąć jej naliczenia. W tym przypadku nie ma wykluczeń kodów MCC, więc mogą to być dowolne transakcje. Na koniec wspomnę jeszcze o bankomatach. Wypłaty z maszyn własnych Alior Banku są darmowe, a te dokonywane z urządzeń należących do innych operatorów kosztują 2,5 zł za każdą taką wypłatę.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *