Gwarantowane 300 zł za konto w mBanku + 250 zł w programie poleceń!

300 zł za założenie konta w mBanku!

Wystartowała nowa akcja (a właściwie dwie odrębne promocje, które można połączyć) w mBanku! Do zdobycia są gwarantowane nagrody w postaci 250 zł w formie premii pieniężnej oraz 50 zł w bonie do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka. Wystarczy założyć konto osobiste i spełnić kilka dodatkowych warunków. A dodatkowo ofertę można polecać innym, zyskując przy tym 50 zł za każde skuteczne polecenie i w sumie maksymalnie 250 zł! W tym wpisie dowiesz się jakie kroki musisz wykonać, by zdobyć maksymalną premię, łącząc obie akcje promocyjne.

Kto może skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy być nowym klientem banku rozumianym jako osoba, która od 1 stycznia 2017 r. nie posiadała lub nie współposiadała w mBanku żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego. Dla jasności, są to wszystkie rachunki, których numer rozliczeniowy (czyli cyfry od 3 do 10 w numerze rachunku bankowego) wynosił 1140 2004 lub 1140 2017. Posiadanie innych produktów np. karty kredytowej czy konta firmowego nie wyklucza z udziału w tej akcji!

Czytaj także: Nawet 350 zł w punktach Pricless Specials za kartę kredytową w Citi Handlowy!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz wskazany wyżej warunek to wystarczy, że zarejestrujesz się na dedykowanej stronie promocji podając swój adres e-mail, imię i nazwisko i numer telefonu. Następnie poprzez link zawarty w serwisie, najpóźniej do 31 marca 2019 r. zawnioskuj o konto osobiste – eKonto wraz z kartą debetową (pamiętaj, że adres e-mail musi być ten samy, co podany przy rejestracji na stronie promocji). Samo sfinalizowanie umowy odbywa się za pośrednictwem kuriera lub w oddziałach banku i mamy na to czas do 15 kwietnia 2019 r.

100 zł w gotówce i 50 zł w bonie do Biedronki!

W pierwszej akcji do zdobycia są dwie nagrody: 100 zł w formie premii pieniężnej oraz bon o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka. Aby je zdobyć należy najpóźniej do 31 maja 2019 r, wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na dowolne kwoty. Pod uwagę będą brane transakcje zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. I  to tyle! Organizator akcji poinformuje uczestników o przyznaniu nagród do 24 czerwca 2019 r. i od tego czasu liczony będzie siedmiodniowy termin, w którym trzeba będzie ponownie zalogować się na stronie promocji i podać numer konta bankowego w mBanku, założonego w ramach akcji. Przekazanie bonusu nastąpi najpóźniej do 30 czerwca 2019 r.

Czytaj także: Karnet OK System przez 6 miesięcy za darmo z kontem w BGŻ BNP Paribas!

150 zł premii pieniężnej w równoległej akcji!

Biorąc udział w promocji opisanej wyżej, jednocześnie i automatycznie możemy wziąć udział w równoległej akcji, w której do zdobycia jest 150 zł w gotówce. Zasady uczestnictwa w niej są takie same, a dodatkowo konieczne będzie założenie rachunku oszczędnościowego „Moje cele”. W tej akcji premia została podzielona na 2 mniejsze nagrody. Aby zdobyć 100 zł w gotówce należy:

  • zapewnić wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta (może to być przelew z Twojego konta w innym banku, ważne żeby wymagana kwota wpłynęła jednorazowo)
  • wykonać co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na dowolne kwoty, najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy (mogą to być te same płatności, co w równoległej akcji, z wyłączeniem transakcji w sieci Internet)

Kolejne 50 zł można zdobyć za spełnienie powyższych warunków również w kolejnym miesiącu kalendarzowym. Wypłata nagrody nastąpi do końca kolejnego miesiąca.

250 zł w programie poleceń!

Korzystając z pierwszej z opisywanych ofert i spełniając warunki do otrzymania nagrody w postaci 100 zł w gotówce i 50 zł w bonie do Biedronki, można również zdobyć premię za polecenie oferty kolejnym osobom. Za każdą taką osobę, która również spełni warunki promocji zyskać można 50 zł, ale w sumie otrzymać można w ten sposób maksymalnie 250 zł. Aby ktoś mógł skorzystać z naszego polecenia konieczne będzie wygenerowanie indywidualnego linka polecającego za pośrednictwem naszego profilu na stronie promocji i przekazanie go wybranym osobom. Ta osoba, będzie musiała zarejestrować się w promocji za jego pośrednictwem i spełnić te same warunki akcji. Premia za polecenia będzie wypłacona razem z podstawową premią.

Czytaj także: 200 zł za założenie konta w Banku Millennium!

2,5% na koncie oszczędnościowym „Moje cele”!

Ale to jeszcze nie wszystko! Na koniec warto też wspomnieć, że przystępując do opisywanych ofert można również zyskać podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym „Moje cele” do 2,5% w skali roku. Będzie ono obowiązywać do 30 września 2019 r. Nie jest to może najwyższe oprocentowanie rynkowe, ale jak na mBank całkiem dobre 😉

eKonto – prześwietlenie oferty

W promocji można założyć eKonto, czyli najnowszy rodzaj rachunku w mBanku, który na szczęście jest prowadzony za darmo bez dodatkowych warunków. Korzystanie z karty debetowej może kosztować 7 zł miesięcznie, ale wykonanie nią zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu zwalnia z jej naliczenia. Do tego zyskujemy bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce, pod warunkiem, że kwota wypłaty wyniesie min. 100 zł (mniejsze wypłaty kosztują 1,3 zł).

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *