Gwarantowane 250 zł + 250 000 zł oraz 200 smartfonów Samsung do wygrania w konkursie Citi Handlowy!

Gwarantowane 250 zł + ćwierć miliona w konkursie!
Takiej akcji, jeszcze nie było. Za założenie darmowej karty kredytowej Simplicity w Citi Handlowy i spełnienie niewygórowanych warunków, zdobyć można gwarantowane 250 zł, do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka. Tym razem jednak można również dodatkowo zgarnąć ĆWIERĆ miliona złotych w gotówce lub jeden z 200 smartfonów Samsung Galaxy A6 w dodatkowym konkursie banku. Choć te nagrody nie są już gwarantowane to warto jednak spróbować swoich sił i być może zdobyć jedną z dodatkowych nagród. Sprawdźmy szczegółowe warunki promocji!

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja jest przeznaczona dla nowych klientów banku rozumianych jako osoby, które po 1 czerwca 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku. Z uwagi, iż jest to produkt kredytowy, należy również posiadać zdolność kredytową, by taką kartą otrzymać. Do tego konieczne jest spełnienie następujących minimalnych wymagań względem osób ubiegających się „kredytówkę”:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

Posiadanie innych produktów w Citibanku nie wyklucza z udziału w promocji!
 
 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli chcesz wziąć udział w akcji wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy na dedykowanej stronie promocji. Następnie w ciągu kilku dni zadzwoni konsultant, który poprowadzi Cię przez dalszą część procesu wnioskowania o kartę.  Podczas składania wniosku koniecznie trzeba wyrazić zgodę na:
– przetwarzanie danych osobowych w celu informowania o produktach i usługach oferowanych przez podmioty współpracujące z bankiem;
– otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych.
 
Promocją objęta jest wyłącznie karta Simplicity, ale to dobrze, ponieważ tylko w jej przypadku nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty z tytułu jej wydania czy samego prowadzenia. Korzystając z niej, nie zapłacisz nic za jej wydanie oraz użytkowanie (brak opłat miesięcznych i rocznych). Pamiętaj, że karty kredytowe charakteryzują się okresem bezodsetkowym, dlatego tylko spłata całości zadłużenia w terminie podanym na wyciągu, pozwoli Ci uniknąć odsetek.
 
Promocja trwa do 1 października 2018 r. i do tego czasu musisz wypełnić formularz na stronie promocji! Samą umowę o kartę można zawrzeć w terminie późniejszym.
 

Jak zdobyć gwarantowane 250 zł do wykorzystanie w sklepach sieci Biedronka?

Po zawarciu umowy i otrzymaniu karty pozostanie już tylko spełnienie dwóch prostych warunków w okresie do 30 listopada 2018 r. W tym czasie należy co najmniej 1 raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej banku oraz dokonać transakcji otrzymaną kartą na łączną kwotę min. 1000 zł. Co ważne, regulamin nie precyzuje, co dokładnie rozumie, pod pojęciem transakcji, więc każda płatność dokonana kartą powinna być brana pod uwagę do wyliczenia wymaganej sumy płatności. Spełnienie powyższych warunków oznacza otrzymanie gwarantowanej nagrody – ekodu w wysokości 250 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka. Kody zostaną wysłane do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków przez uczestnika, będą ważne przez 6 miesięcy od ich otrzymania i będzie z można z nich korzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania pełnej wartości kodu. Kod składa się z 13 cyfr, który po prostu trzeba podać kasjerowi przed podsumowaniem całości zakupów.
 

250 000 zł i 200 smartfonów Samsung w dodatkowym konkursie!

Gwarantowany ekod do Biedronki to jednak nie wszystko. Dodatkowo można wziąć udział w konkursie, który przeznaczony jest dla osób, które spełnią dokładnie te same warunki, co w przypadku nagrody gwarantowanej, a dodatkowo podczas składania wniosku o kartę podadzą swoją propozycję hasła reklamowego promującego kartę Simplicity. Hasło nie może być dłuższe niż 160 znaków, musi być zapisane w języku polskim, a uczestnik musi posiadać do niego prawa autorskie. Bank powoła Komisję Konkursową, która oceni hasła i wyłoni zwycięzców. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 17.12.2018 r. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej, jak również o sposobie, terminie i formie odbioru nagrody poprzez wiadomość w systemie bankowości elektronicznej i wiadomość SMS, nie później niż do 16.01.2019 r. W przypadku nagrody głównej, zwycięzca powinien wskazać w ciągu 5 dni roboczych numer rachunku bankowego do przelania nagrody, w innym przypadku nagroda przepada. Co można zdobyć? Najlepsze hasło otrzyma ćwierć miliona złotych wraz z dodatkową nagrodą pieniężną na pokrycie podatku dochodowego. Kolejne 200 osób zgarnie smartfony Samsung Galaxy A6 Dual 2018 (SM–A600F) o wartości 1300 zł każdy. Tym samym łączna wartość puli nagród przekracza pół miliona złotych!
 

Karta kredytowa Simplicity – prześwietlenie oferty

Tak jak wspomniałem wcześniej, wyrabiając kartę kredytową Simplicity oraz spłacając wydatki poniesione kartą w okresie bezodsetkowym nie poniesiemy żadnych dodatkowych opłat związanych z korzystaniem z tego produktu. Pamiętaj również, że tak jak w przypadku innych kart kredytowych dostępnych na rynku lepiej nie korzystać z wypłat z bankomatów ani przelewów z rachunku karty. Są to operacje, które są obarczone dodatkowymi prowizjami! Po odebraniu nagrody możesz sam zdecydować co dalej chcesz zrobić ze swoją kartą – nie jest wymagane jej dalsze utrzymywanie 🙂
 
 
Pełny regulamin promocji znajduje się tutaj a aktualna Tabela Opłat i Prowizji tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *