Gwarantowane 200 zł z Kontem 360°w Banku Millennium!

200 zł za konto w Banku Millennium!

I znów dostępna jest niezwykle popularna akcja Banku Millennium, w której można zyskać 200 zł premii pieniężnej za założenie Konta 360° i spełnienie kilku bardzo prostych warunków. Niestety jest też i minus – z akcji wykluczone są osoby, które już w przeszłości otwierały konto w tym banku z dodatkową premią. Ale po kolei!

Kto może skorzystać z promocji?

Z akcji mogą skorzystać tylko nowi klienci Banku Millennium, którzy według regulaminu definiowani są w sposób następujący:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt lub posiada jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.

Jak widać lista wykluczeń jest bardzo szeroka. Generalnie przystępując do promocji nie można mieć jakiejkolwiek bieżącej relacji z bankiem. Wykluczone są ponadto osoby, które zawnioskowały o jakikolwiek produkt banku, a wniosek ten jest w trakcie procesowania. Dodatkowo jeśli miałeś kiedyś konto osobiste w Banku Millennium, to tylko w przypadku gdy nie zakładałeś go w ramach akcji z dodatkową premią możesz skorzystać z tej oferty

Czytaj także: Gwarantowane 140 zł za założenie konta osobistego w ING Banku Śląskim!

Jak przystąpić do promocji?

Przede wszystkim należy za pośrednictwem dedykowanej strony promocji złożyć wniosek o konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową nie później niż do 27 maja 2019 r. Umowę należy zawrzeć do 31 maja 2019 r. za pośrednictwem kuriera lub poprzez wizytę w oddziale banku. Wybierając tą drugą opcję, koniecznie przypilnuj żeby pracownik nie wypełniał wniosku od początku, a jedynie finalizował wniosek złożony przez Internet. W innym przypadku to pracownik zgarnie prowizję za pozyskanie klienta, a z Twojej premii nici! Składając wniosek pamiętaj też o konieczności wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych (w tym poprzez środki porozumiewania się na odległość ) dla celów marketingu banku, podmiotów powiązanych oraz współpracujących. Zgody tej nie można również odwołać w trakcie trwania akcji.

200 zł w gotówce za spełnienie warunków bezpłatności konta!

Aby otrzymać 200 zł premii pozostanie spełnić jeszcze trzy proste warunki. Przede wszystkim do 31 maja 2019 r. należy aktywować aplikację mobilną banku. Następnie w czerwcu, lipcu oraz sierpniu 2019 r. należy zapewnić wpływ na nowoutworzone konto w wysokości min. 1000 zł (może to być np. przelew z naszego konta w innym banku) oraz dokonać min. 1 płatność kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę w każdym z tych miesięcy. Pod uwagę będą brane zarówno transakcje w punktach handlowo-usługowych jak i w Internecie. I to tyle!

Czytaj także: 400 zł do wydania w sklepie Morele.net w zamian za założenie karty kredytowej w BNP Paribas!

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Nagroda w promocji czyli premia pieniężna w wysokości 200 zł będzie wypłacona na rachunek w Banku Millennium założony w ramach opisywanej akcji. Powiadomienie uczestników o przyznaniu premii oraz sama jej wypłata nastąpi do 20 września 2019 r. Premia oczywiście jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

2,7% na koncie oszczędnościowym Profit!

Z oferty warto skorzystać również dlatego, że otwierając dodatkowe konto oszczędnościowe Profit zyskać można oprocentowanie w wysokości 2,7% w skali roku, nawet do kwoty 100 tys. zł. Jest to obecnie jedno z najwyżej oprocentowanych kont oszczędnościowych na rynku. Dodatkowo na blogu pisałem o tym w jaki sposób zapewnić sobie podwyższone oprocentowanie na dłuższy czas. Tekst na ten temat znajdziecie tutaj.

Czytaj także: Nawet 350 zł premii za założenie konta w Credit Agricole!

Konto  360° i Konto 360° Student  – prześwietlenie oferty

Konta osobiste w Banku Millennium są w mojej opinii jednymi z najlepszych na rynku, a zasady ich bezpłatności wprost pokrywają się z warunkami opisywanej promocji. Czyli, by zapewnić sobie bezpłatność konta i karty wystarczy wpływ 1000 zł miesięcznie (warunek ten nie obowiązuje konta 360 Student przeznaczonego dla osób do 26 roku życia) oraz zaledwie jedna transakcja bezgotówkowa w miesiącu kartą debetową lub BLIKIEM. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są również całkowicie darmowe.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *