Gwarantowane 200 zł w promocji Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas!

200 zł za konto w BGZ BNP Paribas!

Bank BGŻ wystartował dziś ze swoją pierwszą w tym roku promocją konta osobistego. W akcji „Zimowy bonus” można zdobyć 200 zł w gotówce, zakładając Konto Optymalne i spełniając kilka dodatkowych warunków. Warto jednak się spieszyć, ponieważ w puli przewidziano pulę jedynie 1500 promocyjnych wniosków. Poprzednie akcje banku cieszyły się dużą popularnością i zdarzało się, że pula wyczerpywała się wcześniej niż planowany termin zakończenia oferty. Jak wynika z mojego podsumowania zarabiania na promocjach bankowych w 2018 r. to właśnie dzięki BGŻ BNP Paribas zyskałem najwięcej 😉 Teraz czas na Was!

AKTUALIZACJA: Promocja zakończyła się przed czasem z uwagi na wyczerpanie się puli promocyjnych wniosków!

Kto może skorzystać z promocji?

W akcji mogą wziąć udział osoby, które od 24 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej oferty nie posiadały żadnego konta osobistego w BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen Polbank. Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej z bankiem, co oznacza, że posiadając inny produkt w banku np. kartę kredytową nie będziemy mogli wziąć udziału w tej akcji! Część osób zastanawia się pewnie czy posiadanie rachunku w BGŻ Optima wyklucza z udziału w akcjach BGŻ BNP Paribas. Na szczęście odpowiedź brzmi – nie i związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: Nawet 140 zł za założenie konta w ING Banku Śląskim!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Optymalne wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 31 stycznia 2019 r. Zawarcie samej umowy odbędzie się za pośrednictwem kuriera i można ten proces sfinalizować w terminie późniejszym, maksymalnie do 15 lutego 2019 r. Na koniec ważna informacja – jak wspomniałem we wstępie, w promocji obowiązuje limitowana pula 1500 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa.

Czytaj także: Jak zarobiłem ponad 4000 zł na promocjach bankowych – podsumowanie 2018 roku!

Jak zdobyć 200 zł zakładając konto w BGŻ BNP Paribas?

Po założeniu konta i karty pozostanie już tylko spełnić kilka prostych warunków. Nagroda została podzielona na 2 mniejsze premie, po 100 zł każda. By zdobyć pierwsze „stówkę” należy najpóźniej do 28 lutego 2019 r. aktywować aplikację mobilną GOmobile. Ponadto w lutym 2019 r. trzeba wykonać minimum 1 przelew środków za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz zapłacić kartą co najmniej na kwotę 300 zł w ramach płatności bezgotówkowych. Co ważne wykluczone są jednak płatności w miejscach oznaczonych następującymi kodami MCC (kod MCC to kod przyporządkowany do terminala płatniczego określający dominujący charakter działalności sprzedawcy):

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,

– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),

– 6012, określający instytucje finansowe,

– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,

– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Druga nagroda, również o wartości 100 zł przyznana zostanie jeśli uczestnik w marcu oraz kwietniu 2019 r.  spełni następujące warunki:

– spełni wszystkie wymagania dla odbioru pierwszej nagrody oraz

– wykona płatności bezgotówkowe kartą na kwotę co najmniej 300 zł (obowiązują te same wykluczenia kodów MCC, co dla pierwszej nagrody)

– zapewni wpływ na założone konto osobiste w wysokości co najmniej 1000 zł (wykluczone są tylko przelewy z innych kont uczestnika w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe)

Kiedy nastąpi wypłata nagród?

Jeśli spełnimy opisane wyżej warunki akcji, to organizator poinformuje laureatów o przyznaniu nagrody najpóźniej do 15 marca 2019 r. dla 1 nagrody i do 17 maja 2019 r. dla nagrody numer 2. Sama kasa zostanie wysłana najpóźniej do końca odpowiednio marca i maja 2019 r. Trzeba jednak pamiętać, że w celu odbioru pierwszej nagrody należy kliknąć w link przesłany od organizatora w mailu informującym o przyznaniu pierwszej nagrody i podać numer rachunku otworzonego w ramach akcji, na który będą przekazywane wypłaty premii. Nagrody oczywiście są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych 😉

Czytaj także: 3,7% na e-lokacie na nowe środki w Getin Banku!

Konto Optymalne – prześwietlenie

Na koniec oczywiście sprawdzam jakie opłaty niesie za sobą otworzenie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. W przypadku wyboru Konta Optymalnego nie poniesiecie żadnych opłat za jego prowadzenie. Nie ma również opłat za korzystanie z karty debetowej wydanej do rachunku niezależnie od wartości lub ilości transakcji. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Regulamin promocji „Zimowy bonus”

Taryfa opłat i prowizji

 

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *