Gwarantowane 140 zł za założenie konta osobistego w ING Banku Śląskim!

140 zł za założenie konta w ING Banku Śląskim!

ING Bank Śląski przyzwyczaił już nas do swoich cyklicznych promocji kont osobistych, w których do zdobycia jest 140 zł premii pieniężnej. Nie inaczej jest i tym razem, gdzie można zarobić zakładając Konto Direct lub Mobi. Jeśli ktoś kojarzy warunki poprzednich edycji z pewnością zauważy, że warunki akcji praktycznie się nie zmieniły. Ale jest też zmiana na plus! Wypłata premii zaplanowana jest znacznie szybciej. Ponownie bank uruchomił dwie równoległe promocje, których zasady jednak są bardzo podobne.

Kto może skorzystać z promocji?

Zgodnie z regulaminami obu promocji mogą z nich skorzystać osoby, które nie posiadają lub nie posiadały od 1 stycznia 2018 r. konta osobistego w ING Banku Śląskim w ramach któregoś z wymienionych typów kont z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student, Mobi, PRP. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w akcji! Oczywiście wybierając promocję związaną z założeniem rachunku w wariancie Mobi, należy być osobą, która nie ukończyła 26 roku życia, ponieważ jest to konto dedykowane właśnie osobom młodym.

Czytaj także: 400 zł do wydania w sklepie Morele.net w zamian za założenie karty kredytowej w BNP Paribas!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli nie posiadałeś konta w ING Banku Śląskim we wskazanym okresie to wystarczy, że założysz taki rachunek wraz z kartą debetową oraz rachunkiem oszczędnościowym poprzez stronę internetową banku. Wybierając Konto z Lwem Direct możesz to zrobić tutaj, a decydując się na konto Mobi wniosek możesz złożyć w tym miejscu. Wnioski złożone w oddziale czy telefonicznie nie będą brały udziału w akcji. Czas na przystąpienie do obu promocji mija 30 czerwca 2019 r.

Promocja nr 1 – 140 zł za założenie konta Direct!

Podstawową nagrodą w opisywanej akcji jest premia pieniężna w wysokości 100 zł. Dodatkowo do zdobycia są też dwa bonusy po 20 zł. Tym samym łącznie zgarnąć można nawet 140 zł. Oto co trzeba spełnić by zdobyć każdą z nagród:

1 Aby otrzymać 100 zł należy:

  • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIKIEM o wartości min. 1000 zł

2 Aby otrzymać 100 + 20 zł należy:

  • spełnić warunki z punktu 1 oraz
  • wykonać 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM w sklepach internetowych (mogą to być te same transakcje co w punkcie nr 1)  albo
  • zapewnić min. 1 wpływ wynagrodzenia o wartości min 1000 zł na nowoutworzone konto. Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach banku.

3 Aby otrzymać 100 + 40 zł należy:

  • wykonać wszystkie warunki z punktu 1 i 2

Na spełnienie powyższych wymagań mamy czas najpóźniej do 31 sierpnia 2019 r.

Czytaj także: Nawet 350 zł premii za założenie konta w Credit Agricole!

Promocja nr 2 – 140 zł za założenie konta z Mobi!

W przypadku promocji dla osób młodych tj. do 26 roku życia warunki akcji są bardzo podobne. Tutaj również premia rozbita jest na nagrodę podstawową w wysokości 100 zł oraz 2 dodatkowe nagrody po 20 zł. Poniżej znajduje się pełna lista warunków niezbędnych do otrzymania każdej z nich:

1 Aby otrzymać 100 zł należy:

  • wykonać 10 operacji bezgotówkowych w złotych polskich kartą lub BLIKIEM na dowolne kwoty.

2 Aby otrzymać 100 + 20 zł należy:

  • spełnić warunki z punktu 1 oraz
  • wykonać 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM w sklepach internetowych (mogą to być te same transakcje co w punkcie nr 1) albo
  • wykonać min. 2 przelewy na telefon BLIK o wartości min. 5 zł każdy, przy czym każdy z tych przelewów musi być zrealizowany do innego użytkownika tj. na inny numer telefonu

3 Aby otrzymać 100 + 40 zł należy:

  • wykonać wszystkie warunki z punktu 1 i 2

W przypadku tej promocji warunki trzeba spełnić do 31 lipca 2019 r.!

Kiedy nastąpi wypłata premii?

W przypadku osób zakładających konto Mobi, bank wypłaci nagrodę do 15 sierpnia 2019 r. na konto oszczędnościowe. Osobom zakładającym Konto z Lwem Directm które spełnią wszystkie warunki akcji do 30 czerwca 2019 r. bank wypłaci premię do 10 lipca 2019 r. również na konto oszczędnościowe. Jeśli zaś warunki spełnione będą po 30 czerwca, ale przed wymaganym terminem 31 sierpnia, to nagroda zostanie przekazana do 10 września 2019 r.

Czytaj także: Aż 900 zł można zdobyć zakładając Firmowe Konto Godne Polecenia w Santander Banku!

Konto z Lwem Direct i Mobi  – prześwietlenie oferty

Na koniec jak zawsze opisuję ile kosztują produkty, do których założenia zachęca nas bank. Oba wskazane konta w ING Banku Śląskim są na szczęście bezwarunkowo darmowe. Zapłacić możemy za kartę debetową (7 zł miesięcznie i tylko w przypadku konta Direct) ale jeśli dokonamy transakcji bezgotówkowych o wartości min. 300 zł kartą debetową do rachunku, opłata ta nie będzie pobierana. Nie zapłacimy za to za wypłaty z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash. W przypadku innych bankomatów tylko pierwsza wypłata w danym miesiącu jest darmowa.

Skorzystaj z promocji i załóż konto Direct!

Skorzystaj z promocji i załóż konto Mobi!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *