Duże zmiany oferty konta oszczędnościowego Profit w Banku Millennium!

2% na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium!

Od dziś obowiązuje nowa, 21 edycja promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium. I choć poprzednie edycje były przewidywalne i bardzo zbliżone do siebie jeśli chodzi o warunki, tak tym razem w ofercie zaszły spore zmiany. Przede wszystkim obniżono wysokość promocyjnego oprocentowania do 2% oraz skrócono okres jego obowiązywania do 62 dni. Ponadto zmieniono dzień badania salda dla wyliczenia nowych środków, przez co „czyszczenie” salda na ostatni weekend danej edycji promocji na niewiele się zda 🙁

Jak zyskać 2 % na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium?

W 21 edycji promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit mogą wziąć udział zarówno obecni posiadacze kont osobistych w Banku Millenium jak i nowi klienci, którzy takie konto założą. Ważne by na Konto Oszczędnościowe Profit powiązane z kontem osobistym wpłacić tzw. nowe środki.  Zgodnie z regulaminem są to:

Nowe środki – środki przekazane na Konto Oszczędnościowe Profit po Dniu badania sald, nie później jednak niż do końca Okresu obowiązywania oprocentowania promocyjnego, które stanowią nadwyżkę nad Saldem progowym Konta Oszczędnościowego Profit oraz jednocześnie nadwyżkę nad Łącznym saldem progowym

Co to oznacza w praktyce? Jeśli w dniu 18 kwietnia 2020 r. (jest to Dzień badania salda) posiadałeś (lub współposiadałeś) rachunkach technicznych, rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunkach oszczędnościowych, lokatach terminowych i lokatach strukturyzowanych w PLN w Banku Millennium jakiekolwiek środki, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało tylko od nadwyżki ponad kwotę na nich zgromadzonych. Jeśli na wskazanych rachunkach nie miałeś żadnych środków, to całość wpłaconych oszczędności do kwoty aż 100 000 zł będzie oprocentowana na 2% w skali roku, a nadwyżka oprocentowana będzie na 0,8% w skali roku.

Jeśli jesteś osobą nie posiadającą żadnego produktu w Banku Millenium to oczywiście wszystkie środki jakie wpłacisz na rachunek oszczędnościowy będą objęte podwyższonym oprocentowaniem.

Do opisywanej promocji można przystąpić, czyli wpłacić nowe środki na Konto Oszczędnościowe Profit do 30 maja 2020 r. i właśnie od momentu wpłaty będzie liczony 62-dniowy okres podwyższonego oprocentowania.

Czytaj także: 210 zł premii za otwarcie konta w BNP Paribas w akcji „Kupuj w domu”!

220 zł za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student w Banku Millennium!

Dodatkowo nowi klienci (czyli osoby nieposiadające konta osobistego w Banku Millennium zakładanego w jakiejkolwiek akcji z dodatkową premią) zakładając Konto 360° lub Konto 360° Student do 27 kwietnia 2020 r. mogą też skorzystać z równoległej akcji, w której można zyskać 200 zł w gotówce + 20 zł do wykorzystania na pyszne.pl. Wystarczą 3 wpływy i 3 transakcje kartą lub BLIKIEM. O szczegółach tej promocji pisałem w osobnym wpisie!

Czytaj także: 2,7% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku ponownie dostępne!

Konto oszczędnościowe Profit, Konto 360°, Konto 360° Student – prześwietlenie oferty!

Konto oszczędnościowe Profit w Banku Millenium jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. Ponadto można z niego dokonać 1 bezpłatny przelew w miesiącu. Każdy kolejny kosztuje 7,5 zł. Z kolei konta osobiste w Banku Millennium są w mojej ocenie jednymi z najlepszych na rynku. Aby zapewnić sobie bezpłatność konta i karty wystarczy wpływ 1000 zł miesięcznie (warunek ten nie obowiązuje konta 360° Student przeznaczonego dla osób do 26 roku życia) oraz zaledwie jedna transakcja bezgotówkowa w miesiącu kartą debetową lub BLIKIEM. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są również całkowicie darmowe przy spełnieniu wyżej wymienionych warunków bezpłatności konta i karty.

Załóż Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

1 komentarz

 1. Mój AKTUALNY kod polecający 27657063
  Zakladajac konto skorzystaj z mojego kodu polecającego..ja tez tak zrobiłam. Gdy już będziesz miał/a swoje konto będziesz mogl/a uzyskac swój kod i przekazac go innym. Pomozmy sobie w tych trudnych chwilach.W trakcie składania wniosku koniecznie wyraź zgody marketingowe i nie odwołuj az do odebrania nagrody:
   Zgoda na otrzymywanie informacji marketingowych za pomocą środków porozumiewania się na odległość
   oraz zaakceptuj regulamin programu Lubię to, polecam.
  Otrzymasz nagrodę jeśli w ciągu 30 dni od założenia konta wydasz w sumie 360 zł płacąc kartą lub BLIKIEM
  Powodzenia kochani

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *