Do 800 zł w programie poleceń Getin Banku + 50 zł dla nowych klientów!

Program poleceń w Getin Banku!

Ruszyła VII edycja programu poleceń kont osobistych w Getin Banku. Tym razem zmniejszono wysokość premii jaką można zyskać za skuteczne polecenie konta nowym klientom ze 100 do 80 zł oraz zdecydowano się na zmianę formy jej przekazywania z gotówki na karty podarunkowe do wybranych sklepów. Pozytywna informacja z kolei jest taka, że zyskać można premię aż za 10 pierwszych, skutecznych poleceń. Dla nowych klientów z kolei czeka 50 zł na start również w formie bonów oraz 100 zł do wykorzystania w sklepach sieci Decathlon we wciąż trwającej, dodatkowej promocji!

Kto może skorzystać z oferty?

Osobami polecającymi w programie poleceń mogą być obecni, pełnoletni klienci Getin Banku, którzy posiadają w nim konto osobiste prowadzone w złotych. Dodatkowo nie można złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych dla celów marketingowych oraz należy wyrazić i utrzymać w całym okresie promocji zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym na adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego.

Natomiast osobami polecanymi mogą zostać nowi klienci, rozumiani jako osoby, które nie posiadały konta osobistego w Getin Banku na dzień 31 sierpnia 2019 r. Warto zaznaczyć, że nowi klienci po założeniu konta będą mogli wygenerować własny kod polecający i samemu polecać konto innym.

Czytaj także: 100 zł za polecenie konta w PEKAO + 200 zł dla nowych klientów!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji konieczne jest przede wszystkim zapisanie się przez obecnego klienta banku do programu poleceń i wygenerowanie indywidualnego kodu polecenia. Można to zrobić w oddziałach banku i telefonicznie, choć najłatwiej będzie to zrobić poprzez bankowość internetową lub mobilną banku. Po otrzymaniu kodu można już przekazywać go innym osobom, które są zainteresowane założeniem konta. Jeśli nie macie kogoś, kto może się podzielić z Wami kodem polecenia, to możecie skorzystać z mojego – 5VD9BH.

Osoby polecone wystarczy, że złożą wniosek o założenie konta z podaniem otrzymanego kodu polecenia i na jego podstawie zawrą umowę o prowadzenie rachunku. Składając wniosek nie można złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych dla celów marketingowych oraz wyrazić  i utrzymać w całym okresie promocji zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym na adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego, a także wyrazić zgodę na przekazanie przez bank obecnemu klientowi informacji objętych tajemnicą bankową niezbędnych do uzyskania nagrody. Samo złożenie wniosku o konto może nastąpić w dowolny sposób np. przez Internet. Konto musi zostać aktywowane najpóźniej do 31 maja 2020 r.

Czytaj także: Smartfon LG K30 Dual SIM z kartą kredytową w Citi Handlowy!

Jak zdobyć nagrodę w programie poleceń?

Nowi klienci, którzy skorzystają z oferty wystarczy, że spełnią jeden prosty warunek. Konieczne jest zapewnienie na nowootwarte konto wpływu w wysokości min. 1000 zł przez 3 kolejne miesiące, licząc od miesiąca następującego po miesiącu aktywacji konta. Wpływ może pochodzić z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Noble Bank. I to tyle! Obecni klienci nie muszą spełniać żadnych dodatkowych warunków. Oczywiście trzeba pamiętać, by do dnia wypłaty nagrody być posiadaczem aktywnego konta oraz nie wycofywać wspomnianych wcześniej zgód marketingowych.

Jak wspomniałem we wstępie nowi klienci mogą też zyskać kolejne 100 zł w formie karty podarunkowej do sklepów Decathlon w dodatkowej, równoległej akcji. Szczegółowe jej prześwietlenie znajduje się w osobnym wpisie.

Czytaj także: 200 zł za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student w Banku Millennium!

Kiedy nastąpi przekazanie premii?

Osoby polecające po spełnieniu warunków oferty otrzymają 80 premii (ponadto bank zapewni i odprowadzi na rachunek Urzędu Skarbowego odpowiednie środki z tytułu podatku) za każde skuteczne polecenie, a osoby polecane 50 zł (premia ta nie jest opodatkowana). Nagrody będą przekazywane w formie bonów do wybranych sklepów. Do wyboru są:

  • Karta podarunkowa do sklepów Decathlon
  • Karta podarunkowa do wykorzystania na Allegro.pl
  • Ekarta prezentowa do wykorzystania na empik.com

Zarówno nowy, jak i obecny klient otrzymają wiadomość w bankowości internetowej o przyznaniu nagrody. W ten sposób będzie można również wybrać formę nagrody. Trzeba będzie tego dokonać najpóźniej do 31 maja 2020r. Wybrany bon zostanie wysłany laureatom w wiadomości w bankowości internetowej oraz na adres e-mail. Co ważne obecni klienci otrzymają premię za pierwsze 10 skutecznych poleceń, więc zdobyć mogą w sumie nawet 800 zł! Nowi klienci po założeniu konta mogą wygenerować własny kod polecający i tym samym zgarniać kolejne premie za skuteczne polecenia.

Czytaj także: 100 lub 200 zł za założenie karty kredytowej Diners Club!

3,5% i 2,7% na koncie oszczędnościowym do kwoty 110 tys. zł i lokata mobilna na 2,7%!

Premia z programu poleceń to nie jedyna korzyść jaką można zyskać zakładając konto osobiste w Getin Banku. Wszystkich oszczędzających z pewnością zainteresuje możliwość skorzystania z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Te wynosi 2,7% w skali roku do kwoty nawet 100 tys. zł przez 92 dni! O szczegółach pisałem tutaj. Dodatkowo osoby, które nie posiadały konta w Getin Banku co najmniej od 11 maja 2017 r. mogą skorzystać z jeszcze wyższego oprocentowania w wysokości 3,5% dla kwoty do 10 tys. zł przez okrągły rok! Wymagane jest jednak zapewnienie comiesięcznego wpływu na konto osobiste w wysokości min. 1000 zł. Ponadto skorzystać można z lokaty mobilnej zakładanej poprzez aplikację mobilną banku, która oferuje 2,7% do kwoty 10 000 zł i trwa 3 miesiące i po zakończeniu jednej można założyć kolejną.

Czytaj także: 400 zł na zakupy w Lidlu w zamian za przetestowanie darmowej karty kredytowej Simplicity w banku Citi Handlowy!

Konto Proste Zasady – prześwietlenie oferty!

Konto Proste Zasady w Getin Banku ma bardzo jasne i moim zdaniem uczciwe zasady opłat i warunków zapewniających bezpłatność jego użytkowania. Prowadzenie konta jest darmowe dla osób do 26 roku życia, a dla starszych nic nie kosztuje pod warunkiem wykonania zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM (inaczej 8 zł). Natomiast karta debetowa do rachunku jest bezwarunkowo darmowa niezależnie od wieku. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce również nic nie kosztują.

Załóż konto z polecenia w Getin Banku!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

1 komentarz

  1. Witam
    Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej VII Edycji: SR7FM3
    Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *