Do 720 zł z BP Motokartą w banku Citi Handlowy + 3000 zł do wygrania w konkursie!

3000 zł + 720 zł z BP Motokartą!

Zakładając kartę kredytową BP Motokarta w banku Citi Handlowy można zdobyć nawet 720 zł w formie zwrotów za płatności. Teraz dodatkowo ruszył konkurs, w którym czeka aż 3000 zł do wygrania. Co ważne, w opisywanej akcji przewidziano bardzo krótki okres karencji dla byłych klientów posiadających „kredytówkę” w tym banku. Tym samym jest to doskonała okazja, by wrócić i zyskać dodatkową premię!

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja jest przeznaczona dla nowych klientów banku rozumianych jako osoby, które od 31 grudnia 2019 roku nie posiadały w Citi Handlowy żadnej głównej karty kredytowej. Okres wykluczenia dla byłych klientów jest zatem bardzo krótki. Posiadacze innych produktów, np. konta osobistego z powodzeniem mogą skorzystać z opisywanej oferty. Ponadto z uwagi, że jest to produkt kredytowy, należy również posiadać zdolność kredytową, by taką kartę otrzymać. Na stronie promocji wskazane są następujące minimalne wymagania względem osób ubiegających się „kredytówkę”:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

Czytaj także: Do 160 zł za założenie konta osobistego w ING Banku Śląskim!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe, a następnie wypełnić wniosek o kartę kredytową Citibank BP-Motokarta na dedykowanej stronie promocji. W ciągu kilku dni zadzwoni konsultant, który poprowadzi Cię przez dalszą część procesu wnioskowania o kartę kredytową w banku Citi Handlowy. Konieczne będzie też przedstawienie dokumentów potwierdzających posiadane dochody. W zdecydowanej większości przypadków wystarczające będą wyciągi z ostatnich 3 miesięcy potwierdzające wpływy wynagrodzenia. Promocja trwa do 15 grudnia 2020 r. i do tego czasu trzeba wypełnić formularz na stronie promocji. Samą umowę o kartę można zawrzeć w terminie późniejszym.

Czytaj także: 150 zł bonusu z kontem w banku PEKAO + 2% na koncie oszczędnościowym!

Jak zyskać kartę paliwową BP o wartości 3000 zł?

Pierwszą czynnością jaką należy wykonać jest udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe dostępne w pierwszym kroku na stronie promocji: Ile razy w 2019 roku na stacjach BP klientom udało się zatankować dokładnie za 100 zł? 10 osób, które będą najbliższe prawidłowej odpowiedzi zyskają karty paliwowe do wykorzystania na stacjach BP o wartości 3 000 zł! Trzeba jednak pamiętać o konieczności spełnienia pozostałych warunków akcji. Przede wszystkim do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę należy co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citi Mobile oraz wydać co najmniej 500 zł w formie transakcji bezgotówkowych. Można to zrobić zarówno jednorazowo jak i rozłożyć sobie wydatki na mniejsze płatności.

W tym miejscu zaznaczyć należy, że regulamin promocji wyklucza tzw. transakcje szczególne. To, czym one są, można dowiedzieć się z regulaminu kart kredytowych Citibanku. Wskazuje on następujące rodzaje transakcji szczególnych:

  • Wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
  • Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
  • Transakcja w urzędzie pocztowym,
  • Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

Jak widać wykluczone są jedynie przelewy z rachunku karty, transakcje u bukmacherów, płatności w urzędzie pocztowym oraz u pośredników płatności np. doładowania w aplikacji Revolut. Wszystkie inne, zwykłe płatności zarówno w sklepach, jak i w Internecie z powodzeniem będą uwzględnione w opisywanej akcji.

Laureaci zostaną powiadomieni o wygranej w formie wiadomości w bankowości internetowej najpóźniej do 31 grudnia 2020 r. Same nagrody w postaci 6 kart paliwowych BP o wartości 500 zł każda, zostaną wysłane na adres korespondencyjny podany do wiadomości banku do 15 stycznia 2021 r. Karty będą ważne przez 24 miesiące, zatem czasu na ich wykorzystanie będzie naprawdę sporo 🙂

Czytaj także: 200 zł za założenie konta osobistego w Santander Banku + 2% na lokacie + zwroty za płatności!

Do 720 zł w formie zwrotów za płatności kartą!

Dodatkowo wyrabiając BP Motokartę równoległe automatycznie zyskujesz możliwość zyskiwania zwrotów w wysokości 20 zł za płatności kartą w danym okresie rozliczeniowym. Do zdobycia jest w sumie aż 36 takich zwrotów, co razem daję sumę 720 zł maksymalnej premii. Zwrot zostanie przyznany jeśli w danym okresie rozliczeniowym, począwszy od pierwszego, pełnego okresu po zawarciu umowy wykonasz transakcje bezgotówkowe kartą na łączną sumę min. 500 zł, w tym min. 250 zł na stacjach benzynowych BP w Polsce (niekoniecznie musi to być paliwo 😉) . Dla płatności obowiązuję te same wykluczenia, co w konkursie, które wymieniłem wyżej.

Bonusy będą dostępne w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia okresu rozliczeniowego, a uczestnik musi samodzielnie zlecić ich wypłatę na rachunek karty kredytowej. Można to robić co miesiąc lub kumulować je i zlecać wypłatę nie rzadziej niż raz na 12 miesięcy. Środki powinny się znaleźć na rachunku karty kredytowej maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych od zlecenia wypłaty bonusu.

Czytaj także: 220 zł bonusu z kontem osobistym w Banku Millennium!

Citibank BP-Motokarta – prześwietlenie oferty!

W promocji można wyrobić wyłącznie Citibank BP-Motokartę i to jest dobra wiadomość, ponieważ jest to karta kredytowa za prawdziwe 0 zł.  Z tytułu jej użytkowania nie poniesiesz żadnych opłat miesięcznych ani rocznych. Wystarczy spłacać wydatki poniesione kartą w okresie bezodsetkowym, by uniknąć odsetek i nie ponosić dodatkowych kosztów 😉 Pamiętać należy również, że tak jak w przypadku innych kart kredytowych dostępnych na rynku lepiej nie dokonywać wypłat z bankomatów ani przelewów z rachunku karty. Są to operacje niestandardowe dla kart kredytowych, które są obarczone dodatkowymi prowizjami!

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *