Do 600 zł za założenie konta osobistego w Citibanku powraca!

600 zł za założenie konta osobistego w Citi Handlowy!
Citi Handlowy nie zwalnia tempa. Tym razem powraca promocja, w której zyskać można nawet 600  zł za założenie konta osobistego. Premia będzie wypłacana w formie zwrotów za zakupy dokonane kartą debetową. Aktualnie trwają również 4 równoległe promocje tego banku, pozwalające zyskać dodatkowe 300 zł za założenie karty kredytowej. Razem to nawet 900 zł premii od Citi Handlowy! Sprawdźmy jak zdobyć maksymalną pulę.

Kto może skorzystać z promocji?

Żeby skorzystać z akcji należy być osobą, która po dniu 31 października 2016 r. nie miała żadnego produktu w Citi Handlowy. Niestety taki zapis wyklucza wszystkie osoby, które posiadały jakikolwiek produkt w tym banku w tym okresie. Na blogu opisuję również 4 aktualnie trwające promocje Citibanku, w których można zdobyć 300 zł za założenie karty kredytowej, więc jeśli ktoś chciałby zgarnąć obie premie: za otworzenie konta osobistego i karty kredytowej, powinien w pierwszej kolejności otworzyć konto a dopiero potem wnioskować o „kredytówkę”. Poniżej znajdziecie linki do wszystkich promocji związanych z założeniem karty kredytowej:
 
 
 
 
 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisane wyżej warunki to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji oraz wypełnisz dostępny tam formularz. Promocja jest jednak ograniczona – czas na wypełnienie takiego wniosku mamy do końca lutego lub do wcześniejszego wyczerpania puli 1000 wniosków. Jak pokazywały wcześniejsze, podobne promocje Citibanku pula nie powinna się zbyt szybko wyczerpać, tym niemniej lepiej nie zwlekać z wysłaniem wniosku 🙂 Pamiętajcie również, żeby przy zakładaniu konta wyrazić następujące zgody:
 
– na przetwarzanie danych osobowych w celu informowania o produktach i usługach oferowanych przez podmioty współpracujące z bankiem
– na otrzymywanie informacji o rachunkach oraz informacji handlowych poprzez środki komunikacji elektronicznej
 
Czas na zawarcie umowy mija 30 kwietnia 2018 r.
 


5% zwrotu od płatności kartą

Tytułową premię w wysokości 600 zł można zdobyć w postaci zwrotów za zakupy dokonanych kartą debetową. Maksymalnie miesięcznie możemy jednak zdobyć 50 zł co oznacza, że maksymalną kwotę zdobędziemy wydając 1000 zł w danym miesiącu. Oczywiście, jeśli wydamy mniej, premia będzie proporcjonalnie niższa. Uwaga – dla potrzeb niniejszej promocji uwzględniane będą tylko transakcje w sklepach stacjonarnych (w tym płatności poprzez Google Pay). Transakcje kartą w Internecie nie będą uprawniały do naliczenia zwrotu! Co jeszcze należy spełnić? Konieczne będzie również zalogowania się co najmniej 1 raz do bankowości internetowej lub mobilnej banku do końca pierwszego miesiąca po miesiącu otworzenia konta. Ostatnim warunkiem jest utrzymanie dziennego salda w wysokości 5000 zł również w terminie do końca pierwszego miesiąca po otworzeniu konta. Co to oznacza w praktyce? Konieczne jest zapewnienie wpływu lub wpływów na konto w wysokości 5000 zł i utrzymanie tych środków co najmniej przez jedną noc, ponieważ właśnie na koniec dnia liczone jest saldo dzienne. 
 

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Zgodnie z regulaminem:

Premia za dany miesiąc kalendarzowy będzie wypłacana przez Bank na Konto Uczestnika do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki otrzymania Premii. Kwota zwrotu za transakcje ulega zaokrągleniu do dwóch miejsc po przecinku.

 
 

A ile to wszystko kosztuje?

Pozostaje pytanie ile zapłacić możemy za korzystanie z konta Citi Priority, które należy założyć w promocji. Jego prowadzenie może nas kosztować aż 30 zł miesięcznie ale są sposoby, żeby tej opłaty uniknąć. Pierwszy z nich to utrzymanie średniomiesięcznego salda w Citibanku na poziomie min. 30 000 zł. Dla niektórych będzie to trudne do spełnienia. Na szczęście jest drugi, prostszy sposób. Jeśli posiadamy w tym banku produkt kredytowy (np. zupełnie darmową kartę kredytową Simplicity, dlatego tym bardziej warto skorzystać z jednej ze wspomnianych wyżej promocji i założyć również „kredytówkę” w tym banku) to wystarczy, że suma miesięcznych wpływów wyniesie min. 5000 zł (mogą to być przelewy własne z innego banku) i z ww opłaty będziemy zwolnieni. Za kartę debetową do rachunku oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów nie zapłacimy ani grosza.
 
 
Pełny regulamin promocji dostępny jest tutaj a Tabela Opłat i Prowizji tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *