Do 600 zł premii z firmowym BIZnest kontem w Nest Banku!

Aż 600 zł za konto firmowe w Nest Banku!

Ruszyła nowa akcja Nest Banku, tym razem skierowana do klientów firmowych. Za założenie konta firmowego oraz spełnienie kilku warunków można zyskać 200 zł premii. Kolejne 400 zł do zdobycia jest w zamian za skorzystanie z dodatkowej oferty terminali płatniczych. Razem zatem czeka nawet 600 zł premii! Co ważne sam rachunek jest prowadzony bez dodatkowych opłat, co w przypadku rachunków firmowych zdarza się niezwykle rzadko.

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja przeznaczona jest wyłącznie dla osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą, które nie posiadały w Nest Banku żadnego konta firmowego w okresie 24 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej oferty, jak również nie są w trakcie wnioskowania o taki rachunek. Posiadanie innych produktów np. konta osobistego nie wyklucza z udziału w akcji!

Czytaj także: Aż 400 zł z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisywane wyżej warunki, to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji i za jej pośrednictwem złożysz wniosek o założenie BIZnest Konta. W tym miejscu zaznaczam, że w promocji nie jest konieczne wyrabianie karty debetowej do rachunku, ani wyrażania dodatkowych zgód marketingowych). Uwaga – chociaż przystępowanie do promocji ma być dostępne do 30 listopada 2019 r., to bank zastrzega sobie, że może zakończyć ofertę wcześniej, w przypadku gdy wyczerpana zostanie pula promocyjnych wniosków, która wynosi zaledwie 500 sztuk. Warto się więc spieszyć. Na szczęście po przekroczeniu zaplanowanej puli rejestracja zostanie zablokowana i każdy kto zdąży do tego czasu złożyć swój wniosek o otwarcie rachunku i spełni pozostałe warunki promocji, otrzyma przewidzianą premię. Ostatnią formalnością jaką należy spełnić jest zawarcie samej umowy, co musi nastąpić najpóźniej do 09 grudnia 2019 r.

Czytaj także: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową w Citi Handlowy!

200 zł premii za wpływy i płatności do ZUS lub US!

Podstawowa premia jaką można zyskać zakładając rachunek firmowy w Nest Banku to 200 zł w gotówce. Żeby ją otrzymać wystarczy przez 4 kolejne miesiące kalendarzowe (począwszy od listopada lub grudnia 2019 r.):

  • zapewnić wpływy na nowootwarte konto w wysokości co najmniej 2000 zł miesięcznie;
  • zrealizować z rachunku przynajmniej raz w miesiącu przelew pełnej, miesięcznej zaliczki na podatek dochodowy do Urzędu Skarbowego lub płatność składki do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych o wartości min. 250 zł.

Za każdy miesiąc, w których te warunki będą spełnione, otrzymamy 50 zł. Premia będzie wypłacana do 20 dnia roboczego po miesiącu spełniania warunków i stanowi przychód prowadzonej działalności gospodarczej, więc to na uczestniku ciąży obowiązek odprowadzenia odpowiedniej kwoty podatku.

Jeśli chodzi o wpływy, to pod uwagę będą brane wszystkie uznania na rachunku z wyłączeniem wpływów z innych rachunków uczestnika (zarówno indywidualnych jak i firmowych) w Nest Banku lub innych bankach, wpływów z lokat oraz kredytów.

Nest Bank zaznacza, że może poprosić uczestnika o udokumentowanie wysokości zaliczki na podatek dochodowy. Będziemy mieć wtedy 7 dni na dostarczenie dokumentów potwierdzających jej wysokość.

Czytaj także: 200 zł w gotówce za założenie Konta Przekorzystnego w banku PEKAO!

Do 400 zł za skorzystanie z oferty terminalu płatniczego!

Poza podstawową premią można zyskać również nawet 400 zł w zamian za skorzystanie z oferty terminali płatniczych First Data Polska. W tym celu podczas wnioskowania o konto trzeba zaznaczyć związany z tym checkbox oraz zawrzeć samą umowę z First Data Polska w zakresie obsługi i rozliczania transakcji opłacanych kartami płatniczymi z wykorzystaniem terminala płatniczego w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto w Nest Banku oraz zapewnić w ciągu 60 dni od zawarcia umowy o konto w Nest Banku wpływy z rozliczonych transakcji kartami płatniczymi w ramach zawartej z First Data Polska umowy.

Z kolei wysokość premii uzależniona będzie od zadeklarowanego czasu użytkowania terminala płatniczego określonego w umowie zawartej z First Data Polska zgodnie z poniższą tabelą:

premia za konto firmowe w Nest Banku!

Co ważne, regulamin mówi o okresie zadeklarowanym, a nie faktycznie obowiązującym czasie użytkowania terminala ?

Czytaj także: Jak odchudzić swój portfel i oszczędzać na płatnościach w obcych walutach? + BONUS

BIZnest Konto – prześwietlenie oferty

Jak wspomniałem we wstępie BIZnest konto to jeden z nielicznych na rynku firmowych rachunków za prawdziwe 0 zł. Zakładając go nie zapłacimy nic za jego otwarcie oraz prowadzenie. Darmowe jest również posiadanie karty debetowej do rachunku oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju. Wszystkie przelewy krajowe w systemie Elixir zlecane w bankowości internetowej, w tym przelewy do ZUS i US są dostępne również bez dodatkowych opłat. Tym samym korzystając z promocji jednocześnie zyskujemy świetny rachunek, nie generujący dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *