Do 460 zł premii dla abonentów NC+ za założenie konta w Credit Agricole!

Do 460 zł za założenie konta w Credit Agricole dla klientów NC+!

Wystartowała bardzo ciekawa oferta przygotowana wspólnie przez bank Credit Agricole oraz operatora platformy cyfrowej NC+. Wszyscy użytkownicy dowolnego pakietu NC+ lub osoby, które zawrą umowę w tym zakresie mogą zyskać aż 460 zł premii pieniężnej. Nagroda zatem jest nie mała, a same warunki akcji bardzo proste. W praktyce wystarczy opłacać faktury  NC+ z konta w Credit Agricole 😉

Kto może skorzystać z promocji?

W akcji mogą wziąć udział obecni lub nowi abonenci NC+ czyli osoby korzystające z usług telekomunikacyjnych i/lub telewizyjnych zarówno w zakresie oferty prepaid jak i postpaid. Z drugiej strony należy być osobą, która co najmniej od 12 miesięcy nie była posiadaczem Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP w banku Credit Agricole. Posiadanie innych produktów w tym banku nie wyklucza z udziału w promocji. Na koniec dodam jeszcze, że regulamin wspomina, że osobą mogącą wziąć udział w promocji jest osoba, która:

otrzyma od NC+ lub od Banku zaproszenie do udziału w Promocji

W regulaminie nie ma nigdzie niestety informacji jak takie zaproszenie miałoby wyglądać, ale biorąc pod uwagę, że opis tej promocji znajduje się na stronie głównej NC+, to nie wygląda żeby ta oferta była tylko dla wybranych. W praktyce najlepiej dopytać o to konsultanta banku lub NC+ przed zawarciem umowy.

Czytaj także: 150 zł za założenie konta w Alior Banku w najnowszej Money Manii!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisywane wyżej warunki, to nie pozostaje nic innego, jak złożyć wniosek o otwarcie Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP w banku Credit Agricole. Można to zrobić zarówno w oddziałach banku i placówkach partnerskich, przez telefon lub, co chyba najwygodniejsze, przez Internet za pośrednictwem dedykowanej strony promocji. Umowę należy zawrzeć najpóźniej do 31 lipca 2019 r. Ostatnim warunkiem formalnym jest przekazaniu Credit Agricole numeru rachunku bankowego, wskazanego do opłacania usług NC+. Składając wniosek przez Internet stosowne pole znajduje się od razu w formularzu wnioskowania o konto. Co ciekawe bank zastrzega sobie prawo do weryfikacji podanego numeru konta, więc niech Wam do głowy nie przychodzi podawanie innego numeru konta 😀

Czytaj także: 400 zł na Allegro.pl za sprawdzenie darmowej karty Simplicity w banku Citi Handlowy!

100 zł za otwarcie rachunku w Credit Agricole!

Pierwszą stówkę można zyskać już za sam fakt otwarcia rachunku oraz zapewnienia wpływu na konto w wysokości co najmniej 1000 zł najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta. Warto tutaj przytoczyć definicję wpływu:

Wpływ na Konto – suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Konta w okresie miesiąca kalendarzowego. Bank nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego Klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank lub rachunków prowadzonych przez inne banki, jeżeli Klient jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełni wobec nich rolę pełnomocnika.

Tym samym przelew z własnego konta w innym banku, w tej promocji nie przejdzie, ale już przelew z rachunku np. żony/męża tak 😉 Bank wypłaci premię na konto do końca kolejnego miesiąca, po miesiącu zapewnienia pierwszego wpływu.

Czytaj także: Gwarantowane 200 zł z Kontem 360°w Banku Millennium!

Do 360 zł zwrotu za opłacanie usług NC+!

Drugą część premii stanowią zwroty w wysokości maksymalnie 50% wartości płatności dokonywanych z konta w Credit Agricole za usługi NC+ do kwoty maksymalnie 30 zł miesięcznie przez okres 18 kolejnych miesięcy. Łącznie w tym okresie można zdobyć jednak 360 zł. Tym samym jeśli co miesiąc będziemy zgarniać maksymalny zwrot, to przewidzianą do zdobycia pulę 360 zł zdobędziemy w 1 rok. Jedynym warunkiem do otrzymaniu zwrotu jest zapewnienie wpływu na konto w wysokości co najmniej 1000 zł (definiowanego dokładanie tak samo jak dla premii za otwarcie konta) w poprzednim miesiącu kalendarzowym. Co ciekawe regulamin nie precyzuje, kiedy będą następować zwroty, ale znając inne akcje Credit Agricole premie wypłacane są bardzo szybko 😉

3% na koncie oszczędnościowym do kwoty 50 000 zł!

Dodatkowo zakładając również konto oszczędnościowe w Credit Agricole można skorzystać z oferty podwyższonego oprocentowania do poziomu 3% w skali przez okres 4 miesięcy. W ten sposób ulokować można maksymalnie 50 000 zł. Nadwyżka ponad tę kwotę będzie już oprocentowania standardowo.

Czytaj także: Gwarantowane 140 zł za założenie konta osobistego w ING Banku Śląskim!

Konto dla Ciebie – prześwietlenie oferty!

W opisywanej akcji można założyć Konto dla Ciebie w wersji standardowej lub VIP. Większość osób zapewne zainteresuje pierwszy z tych typów. Takie konto jest prowadzone za darmo pod warunkiem, że w poprzednim miesiącu zanotowano wpływy na konto o wartości min. 1000 zł oraz wykonano jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIKIEM (inaczej 7 zł miesięcznie). Dokładnie taki sam warunek zwolni nas z opłaty za kartę (w innym przypadku wyniesie ona 9 zł miesięcznie) oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (inaczej 5zł za każda wypłatę). Tym samym warunki bezpłatności są proste do spełnienia i są podobne wielu innych dostępnych na rynku rachunków osobistych.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *