Do 350 zł za założenie konta osobistego w BNP Paribas!

350 zł za konto w BNP Paribas!

W ostatni długi weekend nastąpiło ostateczne połączenie banków BNP Paribas oraz Raiffeisen Polbank i klienci tego drugiego zostali przeniesieni do systemu informatycznego BNP Paribas. Wraz z zakończeniem tego procesu bank przygotował kolejną promocję dla nowych klientów, w której tym razem do zdobycia jest 300 zł w gotówce oraz 50 zł w formie bonu do wykorzystania w serwisie Allegro.pl. A warunki? Jak zawsze niewyśrubowane 😉

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać osoby, które od 9 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej akcji nie posiadały żadnego konta osobistego w BNP Paribas (w tym w przejętym Raiffeisen Polbank). Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej, co oznacza, że posiadając inny produkt w tym banku, nie będziemy mogli wziąć udziału w tej akcji! Tym samym jeśli chcesz też skorzystać z opisywanej na blogu promocji kart kredytowych, w której do zdobycia jest 400 zł w formie bonu do sklepów Biedronka, najpierw załóż konto osobiste, a dopiero potem złóż wniosek o kartę kredytową! Warto też dodać, że posiadanie rachunku w BGŻ Optima nie wyklucza Cię z udziału w akcjach BNP Paribas, a związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: 2,8% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 26 listopada 2019 r. Zawarcie samej umowy można sfinalizować w terminie późniejszym, maksymalnie do 3 grudnia 2019 r. Od jakiegoś czasu umowę zawiera się poprzez SMS, a kurier przywozi nam kartę debetową.

Na koniec ważna informacja – w promocji obowiązuje limitowana pula 3000 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa. Nie warto więc zwlekać z decyzją o skorzystania z tej oferty 😉

Czytaj także: 100 zł wyrobienie darmowej karty Twisto!

350 zł premii za założenie konta w BNP Paribas!

Po założeniu konta i karty pozostanie już tylko spełnić kilka prostych warunków. Nagroda została podzielona na 4 mniejsze premie – 50 zł w formie vouchera do wykorzystania w serwisie Allegro.pl oraz 50+100+150 zł premii pieniężnej. Aby otrzymać sam bon do Biedronki wystarczy sam fakt założenia konta i nie trzeba spełniać żadnych dodatkowych warunków ?

W celu zdobycia pierwszej nagrody pieniężnej o wartości 50 zł należy w grudniu 2019 r. (nie wcześniej!) wykonać co najmniej 6 transakcji bezgotówkowe kartą na dowolne kwoty. I to tyle!

Z kolei drugą nagrodę w postaci 100 zł w gotówce dostaniemy w zamian za spełnienie następujących warunków w styczniu 2020 r.:

  • wykonanie min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolne kwoty;
  • zapewnienie wpływów na konto w wysokości min. 1000 zł.

Ostatnią nagrodę czyli 150 zł w gotówce dostaniemy w zamian za spełnienie dokładnie tych samych warunków co dla otrzymania nagrody nr 2 (10 transakcji bezgotówkowych kartą + wpływy w wysokości min. 1000 zł) w każdym z miesięcy w okresie luty-marzec 2020 r.

Trzeba jednak pamiętać że nagroda nr 2 będzie przyznana tylko jeśli spełnimy również warunki dla odbioru pierwszej nagrody i analogicznie nagroda nr 3 będzie przyznana tylko jeśli spełnimy warunki dla nagrody nr 2.

Warto tutaj zaznaczyć, że jeśli chodzi o wpływy na konto, to wykluczone są tylko przelewy z innych kont uczestnika w BNP Paribas i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe. Tym samym najłatwiej warunek ten spełnić dokonując przelewu z naszego konta w innym banku ?

Z kolei jeśli chodzi o transakcje kartą, to standardowo dla promocji BNP Paribas wykluczone są płatności w miejscach, w których terminal płatniczy posiada jeden z poniższych kodów MCC (określający dominujący charakter działalności danego punktu):

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Czytaj także: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową w Citi Handlowy!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Bon do wykorzystania w serwisie Allegro.pl zostanie przekazany poprzez wiadomość najpóźniej do 13 grudnia 2019 r. W mailu tym będzie też wskazany termin ważności nagrody. Regulamin promocji tego niestety nie precyzuje. Organizator poinformuje również laureatów o przyznaniu nagrody pieniężnej nr 1 i 2 najpóźniej do 20 lutego 2020 r. oraz do 20 kwietnia 2020 r. w przypadku nagrody numer trzy. Sama kasa zostanie wysłana najpóźniej do końca odpowiednio lutego 2020 r. (50+100 zł) i kwietnia 2020 r. (150 zł). Trzeba jednak pamiętać, że w celu odbioru nagród należy kliknąć w link przesłany od organizatora w mailu informującym o przyznaniu nagrody i do 25 lutego 2020 r. podać numer rachunku otworzonego w ramach akcji, na który będą przekazywane wypłaty premii. Do czasu wypłaty trzeba być posiadaczem zarówno konta jak i karty do niej wydanej. Nagrody oczywiście są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych!

Czytaj także: 200 zł w gotówce za założenie Konta Przekorzystnego w banku PEKAO!

Konto Otwarte na Ciebie– prześwietlenie oferty!

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone w BNP Paribas jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. A jak wygląda kwestia opłat za korzystanie z karty płatniczej? W promocji można wybrać różne warianty kart, ale polecam wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj, która może kosztować 3 zł miesięcznie, ale dokonanie zaledwie 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu zwalnia z jej naliczenia. Osoby do 26 roku życia nie muszą się martwić o ten warunek. Dla nich i konto i karta są prowadzone całkowicie za darmo. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *