Do 350 zł za Konto Maksymalne od BGŻ BNP Paribas!

Nawet 350 zł za konto w BGŻ BNP Paribas!
Bank BGŻ BNP Paribas podkręca tempo i oferuje już nie 150 czy 250 zł jak do tej pory, ale nawet 350 zł do zgarnięcia za założenie Konta Maksymalnego i spełnienie kilku warunków, o których szczegółowo piszę w dalszej części wpisu. Trzeba się jednak spieszyć! Akcja trwa tylko do końca sierpnia 2018 r. lub do wyczerpania puli 1000 promocyjnych wniosków. Zobacz szczegółowe prześwietlenie tej oferty!

Kto może skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z akcji nie można być posiadaczem lub współposiadaczem jakiegokolwiek konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku w niniejszej promocji. Dodatkowo wykluczone jest posiadanie aktywnej umowy ramowej na dzień przystąpienia do promocji. Tym samym jej mamy aktywne inne produkty w BGŻ BNP Paribas, to niestety mamy również aktywną umowę ramową (nie dotyczy to BGŻ Optima – tam zawierana jest odrębna umowa ramowa).

 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisane wyżej warunki to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji oraz dokonasz na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczając wszystkie niezbędne zgody jak poniżej.
Promocja nagrody dla aktywnych w BGŻ BNP Paribas!
Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji złóż wniosek o otwarcie konta osobistego wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej. Składając wniosek koniecznie zaznacz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną (SMS, email) informacji stanowiących informacje handlowe oraz na przesyłanie na Twój adres e-mail dokumentów  lub  informacji związanych  z  realizacją  umów  zawartych z bankiem (e-korespondencja). Czas na rejestrację w promocji i wysłanie wniosku upływa 31 sierpnia 2018 r. Zawarcie samej umowy odbędzie się za pośrednictwem kuriera i należy ten proces sfinalizować najpóźniej do 17 września 2018 r. Na koniec ważna informacja – w promocji obowiązuje limitowana pula 1000 promocyjnych wniosków, więc warto się śpieszyć! Dalsze składanie wniosków po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwe.

 

200 zł za aktywację aplikacji mobilnej, płatności kartą oraz zapewnienie wpływu na konto!

Przede wszystkim w akcji można zdobyć 200 zł premii, która została podzielona na 3 nagrody (2x 75 zł + 50 zł.
Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 75 zł wystarczy po zawarciu umowy we wrześniu 2018 r. aktywować aplikację mobilną banku – Go Mobile. Kolejną nagrodę w wysokości 50 zł zdobyć można jeśli dodatkowo uczestnik wykona we wrześniu 2018 r. transakcje bezgotówkowe o wartości minimum 300 zł. Wykluczone są jednak płatności w miejscach oznaczonych następującymi kodami MCC (kod MCC to kod przyporządkowany do terminala płatniczego określający dominujący charakter działalności sprzedawcy):

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Starzy wyjadacze na pewno zauważą, że nie jest wykluczony kod 4900 😉

Ostatnia, trzecia nagroda w wysokości 75 zł zostanie przyzna jeśli uczestnik poza warunkami wskazanymi powyżej dodatkowo w każdym z miesięcy wrzesień – listopad 2018 r. otrzyma wpływy na konto na łączną kwotę min. 1000 zł. I to tyle! Podsumowując, po założeniu konta i otrzymania karty wystarczy aktywować aplikację mobilną (we wrześniu), dokonać płatności kartą o wartości 300 zł (we wrześniu) oraz zapewnić wpływy na konto w wysokości minimum 1000 zł (w okresie wrzesień-listopad) by zdobyć łatwe 200 zł.

Każdy kto spełni warunki akcji otrzyma wiadomość e-mail od organizatora z informacją o przyznaniu nagrody do 16 listopada 2018 r. dla pierwszej i drugiej nagrody oraz do 17 grudnia 2018 r. dla trzeciej nagrody. W celu odbioru premii trzeba będzie zalogować się na stronie internetowej, do której link będzie zawarty w przesłanej pierwszej wiadomości informującej o przyznaniu nagród i do 27 listopada 2018 r. podać numer otwartego w promocji Konta Maksymalnego. Sam przelewy będą wykonywane odpowiednio do końca listopada i końca grudnia 2018 r.

150 zł za płatności kartą debetową!

Dodatkowo poza podstawową „stówką” można wziąć udział w równoległej promocji banku. W akcji można zdobyć nawet 150 zł, w ciągu 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych licząc od dnia przystąpienia do promocji. Warunkiem jest jednak dokonanie miesięcznie minimum 5 płatności bezgotówkowych kartą debetową, o łącznej wartości co najmniej 300 zł. Pod uwagę będzie brana data wykonania, a nie rozliczenia transakcji. Dobrze obrazuje to przykład podany w regulaminie:

Klient wykonał 5 transakcji na łączną kwotę 300 zł w lipcu (trzy z nich rozliczyły się w lipcu, a dwie z nich rozliczyły się w sierpniu) oraz 3 transakcje w sierpniu na kwotę 300 zł (wszystkie trzy rozliczone w sierpniu). A zatem Klient otrzyma Premię za lipiec, ponieważ dokonał pięć transakcji na kwotę 300 zł w lipcu mimo, że na wyciągu za lipiec tylko trzy z ich zostały zaprezentowane. Nie nabył natomiast prawa do Premii w sierpniu, ponieważ wykonał tylko trzy transakcje choć na kwotę 300 zł mimo, że na wyciągu za sierpień zostały zaprezentowane pięć transakcji, dwie z nich zostały bowiem wykonane w lipcu.

A jak będzie przyznawana sama premia? Za każdą płatność bezgotówkową kartą powyżej 5 zł bank nagrodzi nas 1 zł premii. W ten sposób premiowanych będzie tylko pierwszych 25 transakcji w danym miesiącu i maksymalnie 1 dziennie, co oznacza, że właśnie 25 zł można zdobyć maksymalnie w każdym miesiącu uczestnictwa w promocji. Premia za dany miesiąc kalendarzowy wypłacana jest 8. dnia kolejnego miesiąca. Przystępując do promocji w sierpniu, nagrody będą przyznawane za płatności dokonywane w okresie sierpień 2018 – luty 2019. Oczywiście, wypłacone środki, zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych są zwolnione z opodatkowania.

Konto Maksymalne – prześwietlenie oferty

Konto Maksymalne nie jest bezwarunkowo bezpłatne jak inne z oferty banku – Konto Optymalne. Same jego prowadzenie jest co prawda darmowe bez spełniania dodatkowych warunków, ale zapłacić można 12 zł miesięcznie za korzystanie z karty debetowej. Jednakże płatności bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł w danym miesiącu, zwalniają z jej naliczenia. No chyba, że nie masz ukończonych 26 lat, wtedy konto i karta będzie dla Ciebie za darmo bez dodatkowych warunków 😉 Na koniec wspomnę, że wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce w tym wariancie konta są darmowe!
 

 

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *