Do 350 zł w gotówce za otwarcie darmowego konta w BNP Paribas!

Do 350 zł w gotówce w zamian za otwarcie konta w BNP Paribas!

W nowej promocji kont osobistych w BNP Paribas można zdobyć aż 350 zł premii i to w najbardziej lubianej przez wszystkich formie – w gotówce. A warunki jakie trzeba spełnić wcale nie są wyśrubowane i każdy powinien sobie z nimi poradzić. Przy okazji zyskujemy dostęp do bezpłatnego rachunku, które nie będzie generować dodatkowych kosztów! Trzeba się jednak spieszyć – pula dostępnych wniosków jest mocno ograniczona!

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać wszyscy, którzy od 15 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej akcji nie posiadali ani nie współposiadali żadnego konta osobistego w BNP Paribas. Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej, co oznacza, że posiadając inny produkt w tym banku, nie będziesz mógł wziąć udziału w tej akcji. Warto też dodać, że posiadanie rachunku w BGŻ Optima (marce należącej do BNP Paribas) nie jest problemem, a związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: Nawet 220 zł premii dla otwierających konto w Banku Millennium + 70 zł za założenie konta Junior!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w opisywanej ofercie należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 27 września 2020 r. Zawarcie samej umowy oraz aktywacji karty można dokonać z kolei, maksymalnie do 18 października 2020 r. Od jakiegoś czasu umowę zawiera się poprzez SMS przy wykorzystaniu rozwiązania Autenti, a kurier przywozi nam jedynie kartę debetową. Alternatywną metodą sfinalizowania umowy jest wideoweryfikacja z użyciem aplikacji mobilnej GOmobile.

Uwaga – w promocji obowiązuje limitowana pula 1500 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa. Warto więc jak najszybciej podjąć decyzję o skorzystaniu z opisywanej oferty!

Czytaj także: Nowe, bezwarunkowo darmowe CitiKonto z premią pieniężną w wysokości 150 zł!

350 zł premii pieniężnej za założenie konta w BNP Paribas!

Po założeniu konta i karty pozostanie już tylko spełnić kilka prostych warunków. Nagroda została podzielona na 2 mniejsze premie w wysokości 150 i 200 zł w gotówce. Pierwsza nagroda zostanie przyznana w zamian za wykonanie min. 2 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (mogą to być przelewy na własne konto w innym banku) oraz zalogowanie się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej GOmobile. Oba warunki trzeba spełnić jeszcze w październiku 2020 r. Kolejna nagroda czyli 200 zł w gotówce wpadnie w zamian za spełnienie poniższych warunków w listopadzie 2020 r.:

  • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na sumę min. 300 zł,
  • zalogowanie się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej GOmobile,
  • zapewnienie wpływu/ów na nowootwarte konto w wysokości min. 1000 zł.

Trzeba jednak pamiętać, że druga nagroda zostanie przyznana tylko jeśli zostaną spełnione warunki do odbioru nagrody nr 1.  Warto tutaj zaznaczyć, że jeśli chodzi o wpływy na konto, to wykluczone są tylko przelewy z innych kont uczestnika w BNP Paribas i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe. Tym samym najłatwiej warunek ten spełnić dokonując przelewu z naszego konta w innym banku 😉 Natomiast w przypadku transakcji kartą to standardowo dla promocji BNP Paribas wykluczone są płatności w miejscach, w których terminal płatniczy posiada jeden z poniższych kodów MCC (określający dominujący charakter działalności danego punktu):

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Czytaj także: Do 250 zł w promocji kont osobistych w Santander Banku + do 300 zł zwrotu za rachunki!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Jeśli spełnisz opisane wyżej warunki to nagrody są Twoje. Organizator poinformuje laureatów o ich przyznaniu najpóźniej do 20 listopada 2020 r. dla pierwszej nagrody w wysokości 150 oraz do 23 grudnia 2022 dla nagrody nr 2. Same bonusy zostaną wysłane najpóźniej do końca odpowiednia listopada 2020 r. i stycznia 2021 r. Trzeba jednak pamiętać, że w celu odbioru pierwszej nagrody należy kliknąć w link przesłany od organizatora w mailu informującym o przyznaniu nagrody i do 26 listopada 2020 r. podać numer rachunku otworzonego w ramach akcji, na który będą przekazywane wypłaty premii. Nagrody oczywiście są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych!

Czytaj także: Nawet 200 zł premii za otwarcie konta w Credit Agricole + 3% na koncie oszczędnościowym!

Konto Otwarte na Ciebie – prześwietlenie oferty!

Na koniec warto przyjrzeć się kwestii ewentualnych opłat jakie można ponieść z tytułu korzystania z Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że konto to jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. A jak wygląda kwestia opłat za korzystanie z karty płatniczej? W promocji można wybrać różne warianty kart, ale polecam wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj, która może kosztować 3 zł miesięcznie, ale dokonanie zaledwie 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu zwalnia z jej naliczenia. Osoby do 26 roku życia nie muszą się martwić o ten warunek. Dla nich i konto i karta są prowadzone całkowicie za darmo. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *