Do 300 zł dla nowych klientów mBanku za założenie konta osobistego!

150 zł za konto w mBanku!
Wystartowała ciekawa akcja mBanku, który oferuje nawet 300 zł za założenie konta osobistego w taryfie standard. W promocji „Lepiej z mOkazją” trzeba będzie się jednak wykazać aktywnością w płaceniu kartą lub BLIKIEM. Na szczęście nie są od uczestników wymagane żadne wyśrubowane kwoty, lecz wystarczą nawet drobne płatności za codzienne zakupy. Koniec końców zgarnięcie maksymalnej premii nie powinno być trudne 😉 Sprawdźmy szczegółowe warunki akcji!

Kto może skorzystać z promocji?

W promocji mogą wziąć udział wyłącznie nowi klienci banku, rozumiani jako osoby, które od 1 stycznia 2016 r. nie posiadały w mBanku żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego.  Dla jasności, są to wszystkie rachunki, których numer rozliczeniowy (czyli cyfry od 3 do 10 w numerze rachunku bankowego) wynosił 1140 2004 lub 1140 2017. Wykluczeni są również współposiadacze wymienionych rachunków. Jeśli konto w mBanku posiadałeś wcześniej, ale zamknąłeś je przed tą datą, to jak najbardziej możesz skorzystać z oferty.

Czytaj także: Do 350 zł za Konto Maksymalne od BGŻ BNP Paribas!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji, niezbędne jest złożenie wniosku o eKonto Standard najlepiej wraz z kartą debetową (będzie pomocna do spełnienia warunków promocji) poprzez stronę promocji. Czas na przystąpienie do oferty tj. wysłanie wniosku oraz zawarcie umowy upływa 9 września 2018 r. Samą umowę możemy sfinalizować przy udziale firmy kurierskiej lub osobiście w placówce banku lub mKiosku. Podpisując umowę osobiście w placówce lub mKiosku warto zwrócić uwagę czy pracownik nie składa ponownego wniosku, tak by to on zgarnął premię za założenie konta. To czy podpisujecie właściwy wniosek można sprawdzić po jego numerze (RAC + 9 cyfr), który powinien być taki sam przez cały proces wnioskowania o konto.

 

150 zł nagrody pieniężnej za transakcje kartą lub BLIKIEM!

Przede wszystkim do zdobycia jest nawet 150 zł premii za transakcje kartą lub BLIKIEM. Żeby ją otrzymać konieczne będzie przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych (zaczynając od miesiąca następującego po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji):
– co najmniej raz w każdym z miesięcy zalogować się do aplikacji mobilnej banku;
– w każdym z miesięcy zapewnić wpływ na nowoutworzone konto o wartości min. 1000 zł (może to być przelew z Twojego konta w innym banku)
– wykonywać płatności kartą wydaną do konta lub BLIKIEM
W zależności od liczby dokonanych transakcji różnić się będzie kwota przyznanego bonusu:
– od 5 do 9 transakcji w miesiącu – 10 zł;
– od 10 do 14 transakcji w miesiącu – 20 zł;
– 15 lub więcej transakcji w miesiącu – 30 zł.
Tym samym łącznie można zyskać 150 zł. Premia będzie wypłacana do końca kolejnego miesiąca, w którym spełnisz warunki oferty.

Dodatkowe 150 zł z tytułu mOkazji!

Ale to nie wszystko, ponieważ są jeszcze tytułowe mOkazje, czyli dodatkowe oferty dla klientów mBanku. Pierwsze 50 zł z tytułu mOkazji można otrzymać jeśli w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy spełnisz następujące warunki:
– wykonasz minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na dowolne kwoty (transakcje te nie mogą zostać zwrócone do 15 dnia kolejnego miesiąca)
– zapewnisz wpływ na rachunek w wysokości co najmniej 1000 zł (może to być przelew z Twojego konta w innym banku)
– co najmniej raz zalogujesz się do aplikacji mobilnej banku

Jak widać warunki do pierwszej mOkazji pokrywają się z warunkami dotyczącymi premii za transakcje 😉

Aby otrzymać kolejne 100 zł wystarczy spełnić te same warunki co dla pierwszej mOkazji we wszystkich 6 pierwszych miesiącach promocji.

Wypłata środków nastąpi do 60 dni od zaksięgowania ostatniej promocyjnej transakcji. Dobrze warunki całej promocji podsumowuje infografika ze strony promocji.

eKonto w taryfie Standard – prześwietlenie oferty:

Promocja wymaga założenia konta osobistego – eKonto w taryfie Standard. Prowadzenie tego rachunku jest bezwarunkowo bezpłatne. Zapłacić możemy natomiast za korzystanie z karty debetowej (4 zł miesięcznie) ale wykonanie 5 transakcji za jej pomocą zwalnia nas z jej poniesienia. Z uwagi, iż warunek ten pokrywa się z warunkami promocji, to nie powinno być problemów z jego spełnieniem. Jeśli chodzi natomiast o wypłaty z bankomatów, to te realizowane w bankomatach BZ WBK, Euronet i Planet Cash o wartości min. 100 zł są całkowicie darmowe. Jeśli kwota wypłaty będzie niższa to opłata wyniesie 1,3 zł od każdej takiej transakcji. Za wypłaty z bankomatów innych banków i organizacji niż wymienione zapłacimy aż 7 zł, więc lepiej unikać takich operacji.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *