Do 250 zł za założenie konta osobistego w Santander Banku!

Do 250 zł za otwarcie konta w Santander Banku!

Ruszyła kolejna edycja Money Manii, a wraz z nią okazja na zdobycie w prosty sposób 200 zł premii za założenie konta osobistego w Santander Banku i spełnienie kilku dodatkowych warunków. Ponadto, w ramach trwającego programu poleceń można zyskać kolejne 50 zł premii oraz zarabiać na polecaniu konta kolejnym osobom. Uzupełnieniem korzyści są zwroty za płatności za media – do 300 zł w ciągu roku!

Kto może skorzystać z promocji?

Jak wspomniałem we wstępie, promocji jest tak naprawdę kilka. Aby zgarnąć nagrodę zarówno w podstawowej promocji, jak i w programie poleceń jako nowy klient należy być osobą nie posiadają żadnego konta osobistego prowadzonego w PLN w Santander Bank Polska co najmniej od 1 maja 2019 r. Jeśli chcecie skorzystać tylko z podstawowej promocji z premią w wysokości 200 zł, to okres karencji jest ciut krótszy – wystarczy nie mieć konta w tym banku co najmniej od 11 maja 2019 r.

Z kolei osobami polecającymi w ramach programu poleceń mogą być obecni posiadacze dowolnego konta w Santander Bank Polska, którzy przystąpią do programu w bankowości internetowej banku i wygenerują swój indywidualny kod polecenia. Konieczny jest również brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych oraz zgoda na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną, a także na elektroniczną formę przekazywania korespondencji.

Czytaj także: Do 250 zł za otwarcie konta w Credit Agricole + 3% na koncie oszczędnościowym!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w podstawowej promocji, w której do zdobycia jest 200 zł w gotówce konieczne będzie zarejestrowanie się na dedykowanej stronie promocji, a następnie za jej pośrednictwem złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę wraz z usługami bankowości elektronicznej i kartą debetową najpóźniej do 31 maja 2020 r. Co istotne, we wniosku o konto należy podać ten sam adres e-mail, co podczas rejestracji na stronie promocji. Osoby, które korzystały z poprzednich edycji promocji Money Manii wystarczy, że zalogują się na swój dotychczasowy profil w serwisie. We wniosku o konto warto też podać kod polecenia otrzymany od obecnego klienta Santander Banku. Dzięki temu możemy zyskać kolejne 50 zł, o czym piszę niżej. Jeśli nie macie takiego kodu, możecie skorzystać z mojego sprawdzonego kodu polecenia – 1010952365. Trzeba też pamiętać, żeby podczas wnioskowania o rachunek potwierdzić zapoznanie się z regulaminem programu poleceń oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji. Na koniec dodam, że do zgarnięcia pełnej puli nagród z wszystkich opisywanych promocji konieczna jest również akceptacja następujących zgód:

 • na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
 • na kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
 • na elektroniczny kanał kontaktu (EKK);

Na podstawie złożonego wniosku o konto należy zawrzeć umowę maksymalnie do 15 czerwca 2020 r. 

Czytaj także: Premia 200 za otwarcie darmowego konta osobistego w BNP Paribas!

200 zł premii za wpływy i transakcje kartą!

Nagroda w akcji, czyli premia w wysokości 200 zł w gotówce zostanie przyznana w zamian za spełnienie następujących warunków w każdym z 3 kolejnych miesięcy:

 • zapewnienie wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł
 • wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM
 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej Santander Mobile

Bank nie stawia żadnych większych wymogów w zakresie wpływów, więc najprościej spełnić ten warunek dokonując po prostu przelewu ze swojego konta w innym banku. Z kolei jeśli chodzi o transakcje, to pod uwagę będą brane dowolne płatności dokonane zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie.

Dla kont założonych w maju warunki należy spełniać w miesiącach: maj, czerwiec, lipiec lub czerwiec, lipiec sierpień, a dla kont założonych w czerwcu w miesiącach czerwiec, lipiec sierpień lub lipiec, sierpień, wrzesień.

Organizator poinformuje laureatów o przyznaniu nagrody do 15 października 2020 r. w formie wiadomości mailowej. Będziemy mieć wtedy czas do 20 października 2020 r. na ponowne zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie danych niezbędnych do wypłaty bonusu. Sama kasa zostanie przelana najpóźniej do 30 października 2020 r.

Czytaj także: 200 zł za założenie konta w Banku Millennium bez wychodzenia z domu!

50 zł w programie poleceń w Santander Banku!

Jak wspomniałem wcześniej nowi klienci, po podaniu kodu polecenia we wniosku o konto mogą zgarnąć dodatkowe 50 zł w ramach programu poleceń. Po założeniu konta oraz otrzymaniu karty płatniczej nowym klientom pozostanie już tylko co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Santander Banku oraz wykonać transakcje bezgotówkowe kartą (w tym kartą mobilną) lub BLIKIEM na łączną kwotę minimum 300 zł. Na spełnienie obu warunków mamy czas najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy. I to już wszystko! Osoby polecające nie muszą spełniać żadnych dodatkowych warunków.

Bank wypłaci nagrody czyli po 50 zł dla osoby polecającej, jak i osoby polecanej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Sama nagroda zostanie przelana na konto poleconego i polecającego najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia opisanych warunków. Obecna edycja programu poleceń trwa do 31 lipca 2020 r.

Czytaj także: Nawet 1700 zł w promocji konta firmowego w Alior Banku!

Do 300 zł zwrotu za rachunki za prąd, gaz i usług telekomunikacyjne!

Ostatnią z opisywanych korzyści jest możliwość uzyskiwania zwrotu w wysokości 1% wartości faktur za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne opłaconych z konta w Santander Banku (zarówno tradycyjnym przelewem, jak i poprzez zlecenie stałe lub polecenie zapłaty). Dodatkowo trzeba pamiętać, że na początku trzeba wysłać do banku (poprzez bankowość internetową) skan faktury od danego dostawy, tak by bank mógł potwierdzić numer rachunku bankowego, na który będą dokonywane płatności. Maksymalnie dzięki opisywanym zwrotom zyskać można 25 zł miesięcznie / 300 zł rocznie i choć uzyskanie maksymalnych kwot jest mało realne z uwagi, iż wraca do nas tylko 1% wartości opłacanych faktur, to nawet niewielkie zwroty są lepsze niż żadne 😉

Czytaj także: 2% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku do 200 tys. zł!

Konto Jakie Chcę – prześwietlenie oferty!

Konto Jakie Chcę jest prowadzone bez żadnych opłat. Zapłacić możemy za kartę debetową. Do wybory są trzy warianty opłat/zwolnienia z opłat do wyboru:

 • stała opłata 3 zł miesięcznie;
 • 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie (5 zł w innym wypadku);
 • 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na min. 500 zł miesięcznie (5 zł w innym wypadku).

To jaki wariant wybrać możecie zdecydować samodzielnie. Wariant drugi jest najkorzystniejszy, ponieważ kilka drobnych zakupów zwalnia nas całkowicie z opłat za korzystanie z karty debetowej. Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów to dla osób do 26 roku życia są one darmowe. Dla osób starszych z kolei darmowe są tylko wypłaty z bankomatów własnych Santander Banku. Za pozostałe możemy zapłacić 5 zł. Na szczęście możemy za darmo wypłacać środki korzystając z BLIKA. Na koniec dodam jeszcze, że posiadacze Kont Jakie Chcę mają możliwość dokonywania darmowych przelewów ekspresowych bez limitów całkowicie za darmo!

Załóż konto w Santander Banku!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

1 komentarz

 1. Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń: 1009890838
  Do zgarnięcia za to jest po 50 zł. dla każdej ze stron. Musisz jedynie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy przynajmniej raz się zalogować do bankowości lub apki oraz wykonać płatności kartą lub BLIKiem na co najmniej 300zł. (w tym przynajmniej jedna transakcja MUSI zostać wykonana BLIK-iem – to nowy wymóg). Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *