Do 250 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas + 100 zł za płatności mobilne!

250 zł za konto w BGŻ BNP Paribas!
Bank BGŻ BNP Paribas nie zwalnia tempa i odpala kolejną promocję. Tym razem za założenie konta osobistego można zyskać nawet 250 zł w gotówce, przy spełnieniu kilku, dość prostych warunków. Ale uwaga! Trzeba się spieszyć – dostępna jest bowiem tylko ograniczona pula 1000 promocyjnych wniosków. Wciąż również jest aktualna, równolegle trwająca akcja, gdzie za kilka płatności mobilnych można zyskać dodatkowe 100 zł w formie voucherów do sklepów Biedronka i Allegro.pl. Zapraszam do prześwietlenia!

Kto może skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z akcji nie można być posiadaczem lub współposiadaczem jakiegokolwiek konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku w niniejszej promocji. Dodatkowo wykluczone jest posiadanie aktywnej umowy ramowej na dzień przystąpienia do promocji. Tym samym jej mamy aktywne inne produkty w BGŻ BNP Paribas, to niestety mamy również aktywną umowę ramową (nie dotyczy to BGŻ Optima – tam zawierana jest odrębna umowa ramowa). Zatem jeśli chcesz wziąć udział również w promocji karty kredytowej, w której do zdobycia jest 200 zł w formie karty upominkowejdo sklepów IKEA, to w pierwszej kolejności otwórz konto osobiste, a dopiero później kredytówkę!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisane wyżej warunki to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji oraz dokonasz na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczysz wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji złóż wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Optymalne wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej. Czas na rejestrację w promocji i wysłanie wniosku upływa 31 października 2018 r. Zawarcie samej umowy odbędzie się za pośrednictwem kuriera i należy ten proces sfinalizować najpóźniej do 16 listopada 2018 r. Na koniec ważna informacja – w promocji obowiązuje limitowana pula 1000 promocyjnych wniosków, więc warto się śpieszyć! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa.

Jak zdobyć 250 zł zakładając konto w BGŻ BNP Paribas?

W akcji można w sumie zdobyć 250 zł premii, która została podzielona na 4 nagrody (3 x 50 zł i 100 zł).
Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł wystarczy do końca listopada 2018 r. aktywować aplikację mobilną banku – Go Mobile. Łatwizna 🙂
 
Kolejne nagrody w wysokości 50, 50 i 100 zł zdobyć można jeśli poza spełnieniem warunków dla pierwszej nagrody dodatkowo uczestnik kolejno w grudniu 2018 r., styczniu oraz lutym 2019 r. zapewni wpływ na konto na sumę co najmniej 1000 zł (może to być przelew z konta w innym banku) oraz wykona transakcje bezgotówkowe o wartości minimum 300 zł. Wykluczone są jednak płatności w miejscach oznaczonych następującymi kodami MCC (kod MCC to kod przyporządkowany do terminala płatniczego określający dominujący charakter działalności sprzedawcy):

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,

– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),

– 6012, określający instytucje finansowe,

– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,

– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

I to tyle! Podsumowując, po założeniu konta i otrzymaniu karty wystarczy aktywować aplikację mobilną (w listopadzie), dokonać płatności kartą o wartości 300 zł (w grudniu, styczniu i lutym) oraz zapewnić wpływy na konto w wysokości minimum 1000 zł (w grudniu, styczniu i lutym) by zdobyć łatwe 300 zł. Przy tej okazji należy zaznaczyć, że niespełnienie warunków dla jednej z nagród wyklucza zdobycie kolejnych!
 
Każdy kto spełni warunki akcji otrzyma wiadomość e-mail od organizatora z informacją o przyznaniu nagrody do 17 grudnia 2018 r. dla pierwszej nagrody, do 18 lutego 2019 r. dla drugiej i trzeciej nagrody oraz do 18 marca 2019 r. dla czwartej nagrody. W celu odbioru premii trzeba będzie zalogować się na stronie internetowej, do której link będzie zawarty w przesłanej pierwszej wiadomości informującej o przyznaniu nagród i do 27 grudnia 2018 r. podać numer otwartego w promocji Konta Optymalnego. Sam przelewy będą wykonywane odpowiednio do końca grudnia 2018 r., końca lutego i  końca marca 2019 r.

Dodatkowe 100 zł za płatności mobilne!

Otwierając konto w BGŻ BNP Paribas warto również skorzystać z równoległej promocji płatności mobilnych w tym banku. Za 11 transakcji za pomocą aplikacji Apple Pay lub Google Pay można zdobyć 100 zł w formie voucherów do Biedronki i Allegro.pl (po 50 zł do każdego z tych sklepów). Co ważne, tego typu transakcje to de facto płatności kartą (i tak są ksiegowane na rachunku), więc nic nie stoi na przeszkodzie, by takie płatności były uwzględniane w obu akcjach równocześnie 🙂 O szczegółach tej promocji pisałem w osobnym wpisie.

Konto Optymalne – prześwietlenie

Na koniec oczywiście sprawdzam jakie opłaty niesie za sobą otworzenie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. W przypadku wyboru Konta Optymalnego nie poniesiecie żadnych opłat za jego prowadzenie. Nie ma również opłat za korzystanie z karty debetowej wydanej do rachunku niezależnie od wartości lub ilości transakcji. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.
Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *