Do 250 zł w promocji kont osobistych w Santander Banku + do 300 zł zwrotu za rachunki!

Do 250 zł za otwarcie konta w Santander Banku!

Santander Bank Polska ruszył z nową promocją swojego flagowego rachunku – Konta Jakie Chcę, w której można zdobyć 200 zł premii. Co ważne tym razem zdecydowano się złagodzić warunki udziału dla byłych klientów, więc to może być świetna okazja dla osób powracających do tego banku. Dodatkowo warto zainteresować się programem poleceń, w której czeka kolejne 50 zł, lokatą z oprocentowaniem 2% oraz zwrotami za rachunki do 300 zł rocznie!

Kto może skorzystać z promocji?

Jak wspomniałem we wstępie, promocji jest tak naprawdę kilka. Aby zgarnąć nagrodę zarówno w podstawowej promocji, jak i w programie poleceń jako nowy klient należy być osobą nie posiadają żadnego konta osobistego prowadzonego w PLN w Santander Bank Polska co najmniej od 1 lipca 2019 r. Jeśli chcecie skorzystać tylko z podstawowej promocji z premią w wysokości 200 zł, to okres karencji jest krótszy – wystarczy nie mieć konta w tym banku co najmniej od 1 września 2019 r. Z tym, że w tej akcji przewidziano jeden bardzo istotny warunek:

W promocji nie mogą uczestniczyć obecni i byli klienci banku, którzy od 1 kwietnia 2019 r. brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta Jakie Chcę, Konta Jakie Chcę dla Młodych organizowanej przez bank lub inny podmiot, w ramach której otworzyli Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych.

Z kolei osobami polecającymi w ramach programu poleceń mogą być obecni posiadacze dowolnego konta w Santander Bank Polska, którzy przystąpią do programu w bankowości internetowej banku i wygenerują swój indywidualny kod polecenia. Konieczny jest również brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych oraz zgoda na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną, a także na elektroniczną formę przekazywania korespondencji.

Czytaj także: Aż 1700 dla przedsiębiorców za założenie rachunku firmowego w Alior Banku!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w podstawowej promocji, w której do zdobycia jest 200 zł w gotówce konieczne będzie złożenie przez Internet wniosku o Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych wraz z kartą debetową (nie jest wymagana, lecz przyda się do spełnienia dalszych warunków) najpóźniej do 30 września 2020 r. We wniosku o konto warto też podać kod polecenia otrzymany od obecnego klienta Santander Banku. Dzięki temu możemy zyskać kolejne 50 zł, o czym piszę niżej. Jeśli nie macie takiego kodu, możecie skorzystać z mojego sprawdzonego kodu polecenia – 1010952365. Trzeba też pamiętać, żeby podczas wnioskowania o rachunek potwierdzić zapoznanie się z regulaminem programu poleceń oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji. Na podstawie złożonego wniosku o konto należy zawrzeć umowę maksymalnie do 15 października 2020 r.

Na koniec dodam, że do zgarnięcia pełnej puli nagród z wszystkich opisywanych promocji konieczna jest również akceptacja następujących zgód:

 • na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
 • na kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
 • na elektroniczny kanał kontaktu (EKK);

Powyższe zgody muszą zostać wyrażone najpóźniej do 30 października 2020 r.

Czytaj także: Nawet 200 zł premii za otwarcie konta w Credit Agricole + 3% na koncie oszczędnościowym!

200 zł premii za wpływy i transakcje kartą!

Nagroda w akcji, czyli premia w wysokości 200 zł w gotówce zostanie przyznana w zamian za spełnienie następujących warunków w każdym z 3 kolejnych miesięcy po otwarciu konta:

 • zapewnienie wpływu na konto w wysokości min. 1000 zł;
 • wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM;
 • zalogowanie się do aplikacji mobilnej Santander Mobile.

Bank nie stawia żadnych większych wymogów w zakresie wpływów, więc najprościej spełnić ten warunek dokonując po prostu przelewu ze swojego konta w innym banku. Z kolei jeśli chodzi o transakcje, to pod uwagę będą brane dowolne płatności dokonane zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie.

Dla kont założonych we wrześniu warunki należy spełniać w każdym z trzech miesięcy: wrzesień, październik, listopad lub październik, listopad, grudzień; dla kont założonych w październiku warunki należy spełniać w każdym z trzech miesięcy październik, listopad, grudzień lub listopad, grudzień, styczeń.

Nagroda zostanie przelana na nowootwarte konto najpóźniej do 15 lutego 2021 r. pod warunkiem utrzymania konta oraz nie wycofania wcześniej wymienionych zgód.

Czytaj także: 200 zł na Allegro w prostej promocji banku PKO BP!

50 zł w programie poleceń w Santander Banku!

Jak wspomniałem wcześniej nowi klienci, po podaniu kodu polecenia we wniosku o konto mogą zgarnąć dodatkowe 50 zł (w formie 3400 punktów w programie Bezcenne Chwile) w ramach programu poleceń. Po założeniu konta oraz otrzymaniu karty płatniczej nowym klientom pozostanie już tylko co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Santander Banku oraz wykonać transakcje bezgotówkowe kartą (w tym kartą mobilną) lub BLIKIEM na łączną kwotę minimum 300 zł, przy czym co najmniej jedna transakcja musi być wykonana BLIKIEM. Na spełnienie obu warunków mamy czas najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta. I to już wszystko! Osoby polecające nie muszą spełniać żadnych dodatkowych warunków.

Bank przekaże nagrody czyli po 50 zł dla osoby polecającej (w gotówce), jak i osoby polecanej (w formie punktów w programie Bezcenne Chwile) najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji przez osobę poleconą. Sama nagroda zostanie przelana na konto polecającego/przekazana w formie kodu do wykorzystania w programie Bezcenne Chwile dla poleconego najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia opisanych warunków. Obecna edycja programu poleceń trwa do 31 października 2020 r.

Czytaj także: Lubię to polecam – 6 edycja programu poleceń w Banku Millennium!

Do 300 zł zwrotu za rachunki za prąd, gaz i usług telekomunikacyjne!

Ostatnią z opisywanych korzyści jest możliwość uzyskiwania zwrotu w wysokości 1% wartości faktur za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne opłaconych z konta w Santander Banku (zarówno tradycyjnym przelewem, jak i poprzez zlecenie stałe lub polecenie zapłaty). Dodatkowo trzeba pamiętać, że na początku trzeba wysłać do banku (poprzez bankowość internetową) skan faktury od danego dostawy, tak by bank mógł potwierdzić numer rachunku bankowego, na który będą dokonywane płatności. Maksymalnie dzięki opisywanym zwrotom zyskać można 25 zł miesięcznie / 300 zł rocznie i choć uzyskanie maksymalnych kwot jest mało realne z uwagi, iż wraca do nas tylko 1% wartości opłacanych faktur, to nawet niewielkie zwroty są lepsze niż żadne 😉

Czytaj także: Jak skutecznie dochodzić swoich praw w sporze z bankiem?

2% na Lokacie Mobilnej!

Będąc klientem Santander Banku warto też skorzystać z Lokaty Mobilnej z oprocentowaniem 2% w skali roku, zakładanej na okres 4 miesięcy. Minimalna kwota lokaty to 1000 zł, a maksymalna 20 000 zł. Co ważne z tej lokaty można skorzystać wyłącznie 1 raz i osoby, które taką lokatę zakładały w przeszłości nie będą mogły już więcej z niej skorzystać.

Czytaj także: Ile można zarobić dzięki promocjom bankowym? Podsumowanie 2019 roku!

Konto Jakie Chcę w Santander Banku – prześwietlenie oferty!

Konto Jakie Chcę jest prowadzone bez żadnych opłat. Zapłacić możemy za kartę debetową. Do wybory są trzy warianty opłat/zwolnienia z opłat do wyboru:

 • stała opłata 3 zł miesięcznie;
 • 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie (5 zł w innym wypadku);
 • 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na min. 500 zł miesięcznie (5 zł w innym wypadku).

To jaki wariant wybrać możecie zdecydować samodzielnie. Wariant drugi jest najkorzystniejszy, ponieważ kilka drobnych zakupów zwalnia nas całkowicie z opłat za korzystanie z karty debetowej. Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów to dla osób do 26 roku życia są one darmowe. Dla osób starszych z kolei darmowe są tylko wypłaty z bankomatów własnych Santander Banku. Za pozostałe możemy zapłacić 5 zł. Na koniec dodam jeszcze, że posiadacze Kont Jakie Chcę mają możliwość dokonywania darmowych przelewów ekspresowych bez limitów całkowicie za darmo!

Załóż konto w Santander Banku!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

1 komentarz

 1. Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń: 1009890838
  Do zgarnięcia za to jest po 50 zł. dla każdej ze stron. Musisz jedynie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy przynajmniej raz się zalogować do bankowości lub apki oraz wykonać płatności kartą lub BLIKiem na co najmniej 300zł. (w tym przynajmniej jedna transakcja MUSI zostać wykonana BLIK-iem). Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *