Do 250 zł w gotówce dla otwierających konto w BNP Paribas!

Nawet 250 zł premii za otwarcie konta w BNP Paribas!

Po ogromnym sukcesie ostatniej akcji BNP Paribas z premią w wysokości 400 zł, w której pula dostępnych w promocji wniosków rozeszła się błyskawicznie, od dziś ruszyła nowa oferta związana z otwarciem konta osobistego, tym razem z premią w wysokości 250 zł w gotówce. Choć premia jest nieco niższa, to warunki jakie trzeba spełnić, by otrzymać nagrodę są mega proste!

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać wszyscy, którzy od 12 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej akcji nie posiadali ani nie współposiadali żadnego konta osobistego w BNP Paribas. Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej, co oznacza, że posiadając inny produkt w tym banku, nie będziesz mógł wziąć udziału w tej akcji. Warto też dodać, że posiadanie rachunku w BGŻ Optima nie jest problemem, a związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: 300 zł za założenie mKonta Intensive w mBanku!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w opisywanej ofercie należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 5 lipca 2020 r. Zawarcie samej umowy oraz aktywacji karty można dokonać z kolei, maksymalnie do 19 lipca 2020 r. Od jakiegoś czasu umowę zawiera się poprzez SMS przy wykorzystaniu rozwiązania Autenti, a kurier przywozi nam jedynie kartę debetową.

Uwaga – w promocji obowiązuje limitowana pula 3000 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa. Warto więc jak najszybciej podjąć decyzję o skorzystaniu z opisywanej oferty.

Czytaj także: HIT! Aż 350 zł premii dla zakładających konto w Alior Banku!

250 zł w gotówce za założenie konta w BNP Paribas!

Po założeniu konta i karty pozostanie już tylko spełnić kilka prostych warunków. Nagroda została podzielona na dwie mniejsze premie w wysokości 100 i 150 zł. Pierwsza „stówka” zostanie przyznana za spełnienie następujących warunków w lipcu 2020 r. (nie wcześniej!)

  • wykonanie min. 3 transakcji BLIK,
  • wykonanie min. 3  przelewów z konta za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej

Kolejne 150 zł zostanie przyznane za spełnienie nieco odmiennych warunków w sierpniu oraz we wrześniu 2020 r. Należy:

  • wykonać min. 3 przelewy z konta za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej miesięcznie,
  • zapewnić wpływy na nowootwarte konto w wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

Warto tutaj zaznaczyć, że jeśli chodzi o wpływy na konto, to wykluczone są tylko przelewy z innych kont uczestnika w BNP Paribas i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe. Tym samym najłatwiej warunek ten spełnić dokonując przelewu z naszego konta w innym banku 😉 Z kolei zgodnie z regulaminem jako transakcje BLIK rozumiane są transakcje płatnicze z wykorzystaniem kodu BLIK „z wyłączeniem innych możliwych do wykonania operacji takich jak wypłata środków z bankomatów, przelew BLIK itp.”

Czytaj także: Do 800 zł w programie poleceń Getin Banku + 2% na koncie oszczędnościowym!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Jeśli spełnisz opisane wyżej warunki to nagrody są Twoje. Organizator poinformuje laureatów o ich przyznaniu nagród najpóźniej do 20 sierpnia 2020 r. dla pierwszej nagrody oraz do 23 października 2020 r. dla nagrody numer dwa. Sama kasa zostanie wysłana najpóźniej do końca odpowiednio sierpnia i października 2020 r. Trzeba jednak pamiętać, że w celu odbioru pierwszej nagrody należy kliknąć w link przesłany od organizatora w mailu informującym o przyznaniu nagrody i do 27 sierpnia 2020 r. podać numer rachunku otworzonego w ramach akcji, na który będą przekazywane wypłaty premii. Do czasu wypłaty trzeba być posiadaczem zarówno konta jak i karty do niej wydanej. Nagrody oczywiście są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych!

Czytaj także: Do 150 zł za założenie konta w banku PEKAO + 3% na lokacie + do 1500 zł w programie poleceń!

Konto Otwarte na Ciebie – prześwietlenie oferty!

Na koniec warto przyjrzeć się kwestii ewentualnych opłat jakie można ponieść z tytułu korzystania z Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że konto to jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. A jak wygląda kwestia opłat za korzystanie z karty płatniczej? W promocji można wybrać różne warianty kart, ale polecam wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj, która może kosztować 3 zł miesięcznie, ale dokonanie zaledwie 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu zwalnia z jej naliczenia. Osoby do 26 roku życia nie muszą się martwić o ten warunek. Dla nich i konto i karta są prowadzone całkowicie za darmo. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

  • Regulamin promocji: „RADOSNE KONTO”
  • Tabela opłat i prowizji

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *