Do 250 zł łatwej premii w promocji kont osobistych w Santander Banku!

Do 250 zł premii z kontem w Santander Banku!

Właśnie pojawiła się okazja by zyskać 250 zł premii na bardzo prostych warunkach. Wystarczy założyć darmowe Konto Jakie Chcę w Santander Banku, wykonać kilka płatności kartą, zapewnić 1 wpływ na konto i  200 zł jest Twoje! Kolejne 50 zł można zdobyć podając we wniosku o konto kod polecenia od obecnego klienta banku. A do tego jest jeszcze promocja ze zwrotem do 300 zł za rachunki!

Kto może skorzystać z promocji?

Jak wspomniałem we wstępie, promocji jest tak naprawdę kilka. Aby zgarnąć nagrodę zarówno w podstawowej promocji, jak i w programie poleceń jako nowy klient należy być osobą nie posiadają żadnego konta osobistego prowadzonego w PLN w Santander Bank Polska co najmniej od 1 lutego 2019 r. Jeśli chcecie skorzystać tylko z podstawowej promocji z premią w wysokości 200 zł, to okres karencji jest krótszy – wystarczy nie mieć konta w tym banku co najmniej od 5 marca 2019 r.

Z kolei osobami polecającymi w ramach programu poleceń mogą być obecni posiadacze dowolnego konta w Santander Bank Polska, którzy przystąpią do programu w bankowości internetowej banku i wygenerują swój indywidualny kod polecenia. Konieczny jest również brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych oraz zgoda na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną, a także na elektroniczną formę przekazywania korespondencji.

Czytaj także: 200 zł za otwarcie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku w nowej edycji Money Manii!

Aby wziąć udział w podstawowej promocji, w której do zdobycia jest 200 zł w gotówce konieczne będzie zarejestrowanie się na dedykowanej stronie promocji, a następnie za jej pośrednictwem złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę wraz z usługami bankowości elektronicznej i kartą debetową najpóźniej do 15 kwietnia 2020 r. Co istotne, we wniosku o konto należy podać ten sam adres e-mail, co podczas rejestracji na stronie promocji. We wniosku o konto warto też podać kod polecenia otrzymany od obecnego klienta Santander Banku. Dzięki temu możemy zyskać kolejne 50 zł, o czym piszę niżej. Jeśli nie macie takiego kodu, możecie skorzystać z mojego sprawdzonego kodu polecenia – 1010952365. Trzeba też pamiętać, żeby podczas wnioskowania o rachunek potwierdzić zapoznanie się z regulaminem programu poleceń oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji. Na koniec dodam, że do zgarnięcia pełnej puli nagród z wszystkich opisywanych promocji konieczna jest również akceptacja następujących zgód:

 • na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
 • na kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
 • na elektroniczny kanał kontaktu (EKK);

Na podstawie złożonego wniosku o konto należy zawrzeć umowę maksymalnie do 30 kwietnia 2020 r.

Czytaj także: 400 zł na zakupy w Lidlu w zamian za przetestowanie darmowej karty kredytowej Simplicity w banku Citi Handlowy!

200 zł premii za 1 wpływ i 5 transakcji kartą lub BLIKIEM!

Premia została podzielona na dwie mniejsze nagrody po 100 zł każda. Aby zdobyć pierwszą „stówkę” wystarczy najpóźniej do 31 lipca 2020 r. wykonać 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM w każdym z dwóch dowolnie wybranych, następujących po sobie miesiącach po otwarciu Konta Jakie Chcę tj. w marcu i kwietniu lub w kwietniu i maju lub w maju i czerwcu lub w czerwcu i lipcu. Bank nie stawia żadnych większych wymogów jakie mają być to transakcje, także pod uwagę będą brane dowolne płatności dokonane zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie.

Kolejna „stówka” do zdobycia jest w zamian za zapewnienie dodatkowo wpływów na nowootwarte konto o łącznej sumie min. 1000 zł, również w terminie do 31 lipca 2020 r. Pod uwagę będą brane wszystkie wpływy, więc najprościej spełnić ten warunek dokonując po prostu przelewu ze swojego konta w innym banku.

Organizator poinformuje laureatów o przyznaniu nagrody do 10 sierpnia 2020 r. w formie wiadomości mailowej. Będziemy mieć wtedy 7 dni na ponowne zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie danych niezbędnych do wypłaty bonusu. Sama kasa zostanie przelana najpóźniej do 31 sierpnia 2020 r.

Czytaj także: 250 zł w gotówce z darmowym kontem osobistym w BNP Paribas!

50 zł w programie poleceń w Santander Banku!

Po założeniu konta oraz otrzymaniu karty płatniczej nowym klientom pozostanie już tylko co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Santander Banku oraz wykonać transakcje bezgotówkowe kartą (w tym kartą mobilną) lub BLIKIEM na łączną kwotę minimum 300 zł. Na spełnienie obu warunków mamy czas najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy. I to już wszystko! Osoby polecające nie muszą spełniać żadnych dodatkowych warunków.

Bank wypłaci nagrody czyli po 50 zł dla osoby polecającej, jak i osoby polecanej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Sama nagroda zostanie przelana na konto poleconego i polecającego najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia opisanych warunków. Warto wspomnieć, że obecni klienci zyskają premię tylko za 10 pierwszych, skutecznych poleceń.

Czytaj także: Do 300 zł z kartą kredytową w Credit Agricole – II edycja!

Do 300 zł zwrotu za rachunki za prąd, gaz i usług telekomunikacyjne!

Ostatnią z opisywanych korzyści jest możliwość uzyskiwania zwrotu w wysokości 1% wartości faktur za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne opłaconych z konta w Santander Banku (zarówno tradycyjnym przelewem, jak i poprzez zlecenie stałe lub polecenie zapłaty). Dodatkowo trzeba pamiętać, że na początku trzeba wysłać do banku (poprzez bankowość internetową) skan faktury od danego dostawy, tak by bank mógł potwierdzić numer rachunku bankowego, na który będą dokonywane płatności. Maksymalnie dzięki opisywanym zwrotom zyskać można 25 zł miesięcznie / 300 zł rocznie i choć uzyskanie maksymalnych kwot jest mało realne z uwagi, iż wraca do nas tylko 1% wartości opłacanych faktur, to nawet niewielkie zwroty są lepsze niż żadne 😉

Czytaj także: Do 800 zł w programie poleceń Getin Banku + 50 zł dla nowych klientów!

Konto Jakie Chcę – prześwietlenie oferty!

Konto Jakie Chcę jest prowadzone bez żadnych opłat. Zapłacić możemy za kartę debetową. Do wybory są trzy warianty opłat/zwolnienia z opłat do wyboru:

 • stała opłata 3 zł miesięcznie;
 • 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie (5 zł w innym wypadku);
 • 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na min. 500 zł miesięcznie (5 zł w innym wypadku).

To jaki wariant wybrać możecie zdecydować samodzielnie. Wariant drugi jest najkorzystniejszy, ponieważ kilka drobnych zakupów zwalnia nas całkowicie z opłat za korzystanie z karty debetowej. Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów to dla osób do 26 roku życia są one darmowe. Dla osób starszych z kolei darmowe są tylko wypłaty z bankomatów własnych Santander Banku. Za pozostałe możemy zapłacić 5 zł. Na szczęście możemy za darmo wypłacać środki korzystając z BLIKA. Na koniec dodam jeszcze, że posiadacze Kont Jakie Chcę mają możliwość dokonywania darmowych przelewów ekspresowych bez limitów całkowicie za darmo!

Załóż konto w Santander Banku!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

2 komentarze

 1. Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń: 1009890838
  Do zgarnięcia za to jest po 50 zł. dla każdej ze stron (niestety ale od tej edycji Bank obniżył premię). Musisz jedynie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy wykonać płatności kartą na co najmniej 300zł. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 2. A dlaczegoby zakladajac konto nie zarobic dodatkowych 50 zł?
  Mój AKTUALNY kod: 1009995580

  Teraz do zarobienia jest po 50 zł. dla każdej ze stron. Wpisz moj kod polecajacy podczas zakladania konta.
  Z bankiem jestem zwiazana ponad 14 lat wiec masz pewność ze konto nie zostanie zamknięte. Skorzystaj z mojego kodu..pomozmy sobie nawzajem w tych trudnych czasach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *