Do 220 zł za otwarcie konta w Banku Millennium + 2,6% na koncie oszczędnościowym!

Do 220 zł za założenie konta w Banku Millennium!

Bank Millennium dopiero co udostępnił możliwość zawierania umów poprzez potwierdzenie tożsamości za pośrednictwem selfie, a teraz uruchomił promocję, w której można zdobyć 220 zł premii: 200 zł w gotówce za otwarcie konta i 3-krotne spełnienie warunków jego bezpłatności oraz 20 zł do wykorzystania na pyszne.pl za samo otwarcie konta właśnie przy wykorzystaniu selfie. Dodatkowo na oszczędzających czeka podwyższone do 2,6% oprocentowanie na koncie oszczędnościowym!

Kto może skorzystać z promocji?

Z akcji mogą skorzystać tylko nowi klienci Banku Millennium. W praktyce są to osoby, które nie są stroną żadnej bieżącej umowy z tym bankiem oraz nie zakładały nigdy konta w Banku Millennium z dodatkową premią. Szczegółowo wszystkie wykluczenia zastały opisane w regulaminie:

Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która na dzień rozpoczęcia Promocji posiada jakikolwiek produkt w Banku, jest stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub osobą uprawnioną do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również jest użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręcza w Banku kredyt, a także jest byłym Klientem Banku, który brał udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach, której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student.

Jak widać lista jest bardzo szeroka. Ponadto należy zaznaczyć, że regulamin wyklucza również osoby, które zawnioskowały o jakikolwiek produkt banku, a wniosek ten jest w trakcie procesowania. Osobom, które w przeszłości zakładały konto w Banku Millennium w jakiekolwiek promocji z dodatkową premią i tym samym nie mogą wziąć udziału w opisywanej akcji, polecam zajrzeć do prześwietlenia programu poleceń, gdzie tak rygorystycznych wykluczeń dla byłych klientów nie ma 😉

Czytaj także: Nawet 1500 zł w programie poleceń banku PEKAO + 200 zł dla nowych klientów!

Jak przystąpić do promocji?

Aby skorzystać z promocji należy za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej złożyć wniosek o konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową nie później niż do 27 kwietnia 2020 r. Umowę należy zawrzeć maksymalnie do 30 kwietnia 2020 r. Jak wspomniałem we wstępie aby otrzymać voucher o wartości 20 zł do wykorzystania na pyszne.pl należy wybrać opcję fotoweryfikacji. Uwaga –  tym celu wniosek trzeba złożyć za pośrednictwem smartfona lub tabletu. Wypełniając wniosek na komputerze jedyną opcją jego finalizacji jest wizyta kuriera. Składając wniosek pamiętaj też o konieczności wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Zgody tej nie można również odwołać w trakcie trwania akcji.

Czytaj także: 200 zł premii za założenie konta w Credit Agricole + 50 zł w programie poleceń!

200 zł w gotówce za spełnienie warunków bezpłatności konta!

Aby otrzymać 200 zł premii pozostanie spełnić jeszcze kilka prostych warunków. Przede wszystkim do 31 lipca 2020 r. należy aktywować aplikację mobilną banku. Ponadto w maju, czerwcu oraz lipcu 2020 r. należy zapewnić wpływy na nowoutworzone konto w wysokości min. 1000 zł miesięcznie (może to być np. przelew z naszego konta w innym banku) oraz dokonać min. 1 płatność kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę w każdym z tych miesięcy. Pod uwagę będą brane zarówno transakcje w punktach handlowo-usługowych jak i w Internecie z wykluczeniem transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi, transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz transakcji zwróconych. I to tyle!

Czytaj także: HIT! Nawet 1120 zł z Motokartą w Citi Handlowy z bardzo krótkim okresem karencji!

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Nagroda w promocji w postaci premii pieniężnej w wysokości 200 zł za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student będzie wypłacona na rachunek w Banku Millennium założony w ramach opisywanej akcji. Jej wypłata nastąpi do 31 sierpnia 2020 r. o ile w tym czasie nie rozwiążesz, nie wypowiesz lub nie odstąpisz od umowy o konto oraz nie odwołasz zgód marketingowych. Premia oczywiście jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych. Z kolei voucher o wartości 20 zł do wykorzystania na pyszne.pl zostanie przekazany dużo wcześniej, bo już do 20 maja 2020 r.

Czytaj także: 160 zł w gotówce za otwarcie konta w ING Banku Śląskim + 2,5 na koncie oszczędnościowym!

2,6% na koncie oszczędnościowym Profit do 100 tys. zł!

Z oferty warto skorzystać również dlatego, że otwierając dodatkowe konto oszczędnościowe Profit zyskać można oprocentowanie w wysokości 2,6% w skali roku, nawet do kwoty 100 tys. zł. Jest to obecnie jedno z najwyżej oprocentowanych kont oszczędnościowych na rynku. Szczegółowy opis tej promocji znajduje się w osobnym wpisie.

Czytaj także: 200 zł za otwarcie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku w nowej edycji Money Manii!

Konto 360°, Konto 360° Student – prześwietlenie oferty!

Konta osobiste w Banku Millennium są jednymi z najlepszych na rynku, a zasady ich bezpłatności wprost pokrywają się z warunkami opisywanej promocji. Czyli, by zapewnić sobie bezpłatność konta i karty wystarczy wpływ 1000 zł miesięcznie (warunek ten nie obowiązuje konta 360° Student przeznaczonego dla osób do 26 roku życia) oraz zaledwie jedna transakcja bezgotówkowa w miesiącu kartą debetową lub BLIKIEM. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są również całkowicie darmowe przy spełnieniu wyżej wymienionych warunków bezpłatności konta i karty.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *