Do 160 zł za założenie konta osobistego w ING Banku Śląskim!

Do 160 zł za założenie konta w ING Banku Śląskim!

Powraca możliwość zdobycia premii pieniężnej w wysokości 160 zł w zamian za założenie konta osobistego w ING Banku Śląskim oraz spełnienie kilku dodatkowych warunków. Bank oferuje równolegle dwie promocje, jedną dla osób zakładających konto Direct i drugą dla osób do 26 roku życia, którzy zdecydują się na otwarcie konta Mobi!

Kto może skorzystać z promocji?

Zgodnie z regulaminami obu promocji mogą z nich skorzystać osoby, które nie posiadają lub nie posiadały od 1 kwietnia 2019 r. konta osobistego w ING Banku Śląskim w ramach któregoś z wymienionych typów kont z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student, Mobi, PRP. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w akcji! Oczywiście wybierając promocję związaną z założeniem rachunku w wariancie Mobi, należy być osobą, która nie ukończyła 26 roku życia, ponieważ jest to konto dostępne wyłącznie dla osób w tym wieku.

Czytaj także: 200 zł na zakupy w Lidlu z kartą kredytową w banku Citi Handlowy!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli nie posiadałeś konta w ING Banku Śląskim we wskazanym okresie to wystarczy, że założysz taki rachunek wraz z kartą debetową oraz rachunkiem oszczędnościowym poprzez stronę internetową banku. Trzeba też pamiętać o wyrażeniu zgody na przekazywanie przez bank, w sposób elektroniczny, informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych. Wybierając Konto z Lwem Direct wniosek możesz złożyć tutaj, a decydując się na konto Mobi wniosek wypełnisz w tym miejscu. Wnioski złożone w oddziale czy telefonicznie nie będą brały udziału w akcji. Czas na przystąpienie do obu promocji mija 30 września 2020 r. Samo sfinalizowanie umowy można zrealizować za pośrednictwem kuriera lub poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku.

Czytaj także: 300 zł za założenie mKonta Intensive w mBanku!

Promocja nr 1 – 160 zł za założenie konta Direct!

Podstawową nagrodą w opisywanej akcji jest premia pieniężna w wysokości 100 zł. Przy spełnieniu dodatkowych warunków można zgarnąć jeszcze 60 zł, tym samym łącznie do zdobycia jest nawet 160 zł premii. Aby otrzymać podstawową „stówkę” należy do 31 grudnia 2020 r. wykonać transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIKIEM o wartości min. 1000 zł oraz do dnia wypłaty nagrody posiadać zarówno konto, kartę jak i konto oszczędnościowe założone w ramach akcji. Tym samym im wcześniej założysz konto, tym dłuższy będzie czas, w jakim będziesz mógł zrealizować wymagane płatności.

Z kolei żeby otrzymać pełne 160 zł należy spełnić wszystkie warunki do odbioru nagrody w wysokości 100 zł, a dodatkowo:

  • wykonać 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM w sklepach internetowych (mogą to być te same transakcje, które wykonasz do odbioru podstawowej nagrody) oraz
  • zapewnić w 3 dowolnych miesiącach wpływ wynagrodzenia o wartości min 1000 zł na nowoutworzone konto. Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach banku.

Na spełnienie powyższych wymagań masz czas najpóźniej do 31 grudnia 2020 r.

Czytaj także: HIT! Aż 350 zł premii dla zakładających konto w Alior Banku!

Promocja nr 2 – 160 zł za założenie konta z Mobi!

W przypadku promocji dla osób młodych tj. do 26 roku życia, warunki akcji są bardzo podobne. Tutaj również premia rozbita jest na nagrodę podstawową w wysokości 100 zł oraz dodatkową premię w wysokości 60 zł. Aby otrzymać podstawową „stówkę” należy do 31 października 2020 r. wykonać 10 operacji bezgotówkowych w złotych polskich kartą lub BLIKIEM na dowolne kwoty oraz do dnia wypłaty nagrody posiadać zarówno konto, kartę jak i konto oszczędnościowe założone w ramach akcji.

Z kolei żeby otrzymać pełne 160 zł należy spełnić wszystkie warunki do odbioru nagrody w wysokości 100 zł, a dodatkowo:

  • wykonać min. 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM w sklepach internetowych (mogą to być te same transakcje, które wykonasz do odbioru podstawowej nagrody) oraz
  • wykonać min. 3 przelewy na telefon BLIK o wartości min. 5 zł każdy

W przypadku tej promocji opisane wyżej warunki trzeba spełnić do 31 października 2020 r.!

Czytaj także: Do 800 zł w programie poleceń Getin Banku + 2% na koncie oszczędnościowym!

Kiedy nastąpi wypłata premii?

W przypadku osób zakładających konto Mobi, bank wypłaci nagrodę najpóźniej do 17 listopada 2020 r. na konto oszczędnościowe. Z kolei osobom zakładającym Konto z Lwem Direct, które spełnią wszystkie warunki akcji, bank wypłaci premię do 15 stycznia 2021 r. również na konto oszczędnościowe. Premia oczywiście jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Czytaj także: Jak odchudzić swój portfel i oszczędzać na płatnościach w obcych walutach? + BONUS

Konto z Lwem Direct i Mobi  – prześwietlenie oferty!

Na koniec jak zawsze opisuję ile kosztują produkty, do których założenia zachęca nas bank. Oba wskazane konta w ING Banku Śląskim są na szczęście bezwarunkowo darmowe. Zapłacić możemy za kartę debetową (7 zł miesięcznie i tylko w przypadku konta Direct) ale jeśli dokonamy w okresie rozliczeniowym (tj. od 29 dnia miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca) transakcji bezgotówkowych o wartości min. 300 zł kartą debetową do rachunku (200 zł w przypadku osób do 26 roku życia), opłata ta nie będzie pobierana. Nie zapłacimy za to za wypłaty z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash. W przypadku innych bankomatów tylko pierwsza wypłata w danym miesiącu jest darmowa.

Skorzystaj z promocji i załóż konto Direct!

Skorzystaj z promocji i załóż konto Mobi!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *