Do 150 zł za założenie konta w banku PEKAO + 3% na lokacie + do 1500 zł w programie poleceń!

Do 150 za założenie konta w Banku PEKAO!

W banku PEKAO ruszyła dziś nowa promocja związana z otwarciem Konta Przekorzystnego. Do zdobycia jest 100 zł premii w gotówce + 50 zł w formie punktów za rejestrację karty w programie Bezcenne Chwile. Wciąż też można polecać konta innym i zyskiwać w ten sposób 100 zł za każde skuteczne polecenie. Nowością jest natomiast możliwość założenia Lokaty PeoPay z oprocentowaniem 3% w skali roku!

Kto może skorzystać z promocji?

Aby móc skorzystać z promocji należy być osobą, która w okresie od 01 stycznia 2019 r. do 20 maja 2020 r. nie posiadała lub nie współposiadała żadnego rachunku ani lokaty w banku PEKAO. Posiadanie innych produktów, np. karty kredytowej czy kredytu nie wyklucza z udziału w akcji. Pamiętajcie też, że bank PEKAO, to nie ten sam bank co PKO BP, więc posiadanie konta w tym drugim nie stanowi żadnej przeszkody, by skorzystać z opisywanej oferty 🙂

Czytaj także: Aż 300 zł w bonach na Allegro za otwarcie konta w BNP Paribas!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisany wyżej warunek, to wystarczy, że zawnioskujesz o Konto Przekorzystne wraz z kartą płatniczą oraz aplikacją PeoPay poprzez dedykowaną podstronę na stronie internetowej banku lub w aplikacji mobilnej, a następnie zawrzesz umowę o konto najpóźniej do 30 czerwca 2020 r. Do zawarcia umowy należy skorzystać z biometrii twarzy, którą od jakiegoś czasu wykorzystuje bank PEKAO do weryfikacji tożsamości. Co ważne bank daje jednak furtkę zawarcia umowy w oddziale, jeśli na etapie zastosowania biometrii wystąpi negatywna weryfikacja tożsamości lub inny błąd i nie uda się zawrzeć w ten sposób umowy. W takim przypadku można liczyć na otrzymanie nagrody w pełnej wysokości pomimo podpisania umowy w oddziale banku.

Czytaj także: Do 250 zł za założenie konta osobistego w Santander Banku!

100 zł za 1 wpływ i 1 płatność kartą lub za pomocą PeoPay miesięcznie!

Same warunki jakie trzeba spełnić, by otrzymać nagrodę są ultra proste. Wystarczy, że do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy oraz przez 3 kolejne miesiące

  • zapewnisz wpływ na konto w wysokości min. 500 zł (najprościej dokonując przelew ze swojego konta w innym banku);
  • wykonasz co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą lub poprzez aplikację mobilną PeoPay;
  • min. 1 raz zalogujesz się do aplikacji PeoPay.

Łącznie więc warunki trzeba spełnić czterokrotnie!

I to tyle! Nagroda w wysokości 100 zł zostanie przelana na nowootwarte konto maksymalnie do 30 listopada 2020 r.

Czytaj także: Do 250 zł za otwarcie konta w Credit Agricole + 3% na koncie oszczędnościowym!

3400 punktów w programie Bezcenne Chwile!

Poza podstawową premią do zdobycia jest jeszcze 3400 punktów w programie Bezcenne Chwile o wartości 50 zł. Wystarczy, że do 30 czerwca 2020 r. zarejestrujesz swoją kartę w programie Bezcenne Chwile za pośrednictwem bankowości internetowej Pekao24 lub bezpośrednio na stronie bezcennechwile.pl. Nie ma co jednak zwlekać z decyzją, ponieważ nagrody zostaną przyznane pierwszym 50 000 uczestnikom. W przypadku wyczerpania puli bank poinformuje o tym fakcie na swojej stronie internetowej co najmniej na 7 dni przed planowanym terminem wyczerpania puli nagród.

Pierwsze 1000 punktów zostanie przyznanych już za sam fakt zapisania się do programu. Punkty powinny zostać przyznane w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych od rejestracji, chociaż w moim przypadku były widoczne praktycznie od razu. Kolejne 2400 punktów wpadnie, jeśli maksymalnie do 30 czerwca 2020 r. co najmniej raz zalogujesz się do aplikacji mobilnej PeoPay. W tym przypadku punkty powinny się pojawić do 30 dni od dnia spełnienia warunku.

Łącznie do zdobycia jest więc w bardzo prosty sposób 3400 punktów, które będą ważne przez 6 miesięcy od dnia ich przyznania. Punkty w tym czasie można wymienić na dowolną nagrodę w programie Bezcenne Chwile. Obecnie taka ilość punktów pozwala na ich wymianę na voucher do wybranego sklepu o wartości 50 zł.

Czytaj także: 200 zł za założenie konta w Banku Millennium bez wychodzenia z domu!

Lokata PeoPay na 3%!

Co ciekawe największą nowością w ofercie banku PEKAO jest lokata PeoPay. To 3-miesięczny depozyt z oprocentowaniem aż 3% w skali roku, zakładany dla kwoty maksymalnie 10 tys. zł. Jak sama nazwa wskazuję lokatę można założyć przez aplikację mobilną PeoPay. W przypadku nowych klientów (otwierających konto od 16.05.2020) możliwość założenia lokaty w aplikacji pojawi się w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych od zawarcia umowy. Omawianą lokatę mogą też założyć obecni klienci banku, jednak tylko Ci, którzy od 1.03.2020 do 15.05.2020 r. nie logowali się do aplikacji mobilnej PeoPay. Czas na założenie promocyjnej lokaty upływa 30 czerwca 2020 r. za wyjątkiem nowych klientów, którzy zawrą umowę o konto w ostatnim tygodniu promocji. Dla nich czas na zawarcie promocyjnej lokaty będzie wydłużony do 5 lipca 2020 r.

Czytaj także: 2% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku do 200 tys. zł!

100 zł za polecenie konta innym!

Będąc klientem banku PEKAO można skorzystać też programu poleceń, w którym można zyskać 100 zł za każde skuteczne polecenie konta nowym klientom, ale nie więcej niż 1500 zł. Osoby zakładające konto z polecenia, co prawda nie mogą liczyć na dodatkową premię, ale mogą wziąć udział w podstawowej promocji i zgarnąć wszystkie premie opisywane powyżej. Na temat szczegółów programu poleceń nie będę się tutaj rozwodził, ponieważ wszystkie najważniejsze informacje na jego temat znajdziecie w osobnym wpisie.

Czytaj także: 160 zł w gotówce za otwarcie konta w ING Banku Śląskim + 2,5 na koncie oszczędnościowym!

Konto Przekorzystne – prześwietlenie oferty!

Konto Przekorzystne, to jedno z ciekawszych rachunków na rynku. Jego prowadzenie może kosztować 6 zł, ale wystarczy comiesięczny wpływ na kwotę minimum 500 zł, by tej opłaty uniknąć. Z kolei za kartę można zapłacić 3 zł miesięcznie, ale wystarczy 1 transakcja bezgotówkowa za jej pomocą lub poprzez aplikację PeoPay, by nie została naliczona. Zarówno w przypadku konta jak i karty warunki bezpłatności sprawdzane są za miesiąc poprzedzający pobranie opłaty. Wybierając kartę z logo Mastercard zyskujemy świetne narzędzie do płatności w walutach obcych. Transakcje takie są bowiem przeliczane z danej waluty na złotówki po kursach organizacji płatniczej, a nie banku.

Jeśli chodzi o wypłaty gotówki z bankomatów, to te dokonywane z urządzeń własnych banku, oraz dwie pierwsze w danym miesiącu z pozostałych, są darmowe (inne 2%, min. 5 zł). Trzeba też zaznaczyć, że bank pobiera 20 groszy za każdy SMS do potwierdzania transakcji, ale można wybrać alternatywną opcję autoryzacji transakcji za pomocą aplikacji mobilnej, co jest zupełnie darmowe. I na koniec wspomnę, że osoby do 26 roku życia za korzystanie zarówno z karty, jak i konta nie zapłacą nic, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków 😉

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *