Do 150 zł za założenie darmowego konta w Nest Banku + lokata 4%!

150 zł za założenie konta w Nest Banku!

Długo trzeba było czekać na jakąkolwiek promocję kont osobistych w Nest Banku z dodatkową premią. Ale nie ma się co dziwić. Jest to rachunek, który warto założyć nawet bez dodatkowych nagród. Nie ma na rynku zbyt wielu kont za prawdziwe 0 zł, gdzie zarówno prowadzenie konta, obsługa karty czy wypłaty ze wszystkich bankomatów są za darmo bez jakichkolwiek warunków. A tak jest w Nest Banku 😉 Ale trzeba się spieszyć! W akcji przewidziano pulę tylko tysiąca promocyjnych wniosków! Idę o zakład, że wyczerpie się ona baaardzo szybko. Więc do dzieła!

Aktualizacja – pula została wyczerpana w zaledwie 2 dni! Jeśli nie chcesz przegapić żadnej okazji zapisz się na newsletter! Zero spamu, tylko powiadomienia o nowych wpisach na blogu 😉

Kto może skorzystać z promocji?

Z opisywanej akcji może skorzystać każdy, kto w okresie ostatnich 24 miesięcy przed przystąpieniem do promocji, nie posiadał konta osobistego w Nest Banku lub nie składał wniosku o jego założenie, który jest w trakcie rozpatrywania przez bank. Wykluczeni są naturalnie pracownicy Nest Banku lub osoby zatrudnione tam na podstawie umowy zlecenie/dzieło.

Czytaj także: 400 zł na Allegro.pl za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas!

Jak przystąpić do promocji?

Jak to standardowo bywa w tego typu ofertach koniecznie jest przejście na dedykowaną stronę akcji i za jej pośrednictwem złożenie wniosku o Nest Konto. Teoretycznie przyjmowanie wniosków planowane jest do 28 lutego 2019 r. ale tak jak wspomniałem we wstępie w puli jest tylko 1000 promocyjnych wniosków, więc nie warto zwlekać z decyzją o przystąpieniu do promocji! O wyczerpaniu puli bank poinformuje na stronie akcji, więc bez obaw, póki takiej informacji nie ma można wciąż można wziąć w niej udział.

Składając wniosek można wybrać jedną z kilku form zawarcia umowy: poprzez wideorozmowę, za pośrednictwem kuriera, przelewem weryfikacyjnym ze swojego konta w innym banku (dotyczy to następujących banków: Alior Bank, Eurobank, ING Bank Śląski, mBank, Pekao, PBS Bank, Santander Bank, T-Mobile Usługi Bankowe) lub w placówce. W przypadku wyboru tej ostatniej formy konieczne zadbaj o to, żeby pracownik jedynie sfinalizował wniosek złożony przez Internet, a nie zakładał nowy. W takim przypadku to on zgarnie prowizję za pozyskanie klienta, a z Twojej premii nici! Niezależnie od wyboru formy zawarcia umowy należy to zrobić najpóźniej do 15 marca 2019 r.

75 zł za transakcje kartą!

Pierwszą część możliwych do zdobycia premii stanowią nagrody za płatności kartą. Wystarczy w 3 miesiącach kalendarzowych w okresie obowiązywania promocji tj. do końca maja 2019 r. wykonać 5 płatności bezgotówkowych miesięcznie. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz ten warunek otrzymasz premię w wysokości 25 zł miesięcznie, czyli razem nawet 75 zł. Bank nie stawia wymogów co to mają być za transakcje, ani na jakie kwoty mają opiewać. Wykluczone są tylko płatności za „gry hazardowe” oraz transakcje anulowane i zwrócone.

Czytaj także: 3,5% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku + 50 zł w programie poleceń + lokata 4%!

75 zł za wpływ wynagrodzenia!

Kolejne 75 zł można zdobyć już za jednokrotne zapewnienie w okresie do 31 maja 2019 r. wpływu na nowo otwarty rachunek z tytułu „wynagrodzenia” w wysokości co najmniej 1000 zł oraz dokonanie w jakimkolwiek miesiącu 5 transakcji bezgotówkowych kartą, co pokrywa się z warunki dla pierwszej nagrody.

A jak bank definiuje wynagrodzenie?

Wpływ Wynagrodzenia – suma wpływów na Rachunek ROR realizowanych na rzecz jego posiadacza z tytułu: (i) wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę stosunków mianowania/powołania, kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich; umów zlecenia/o dzieło dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę / zleceniodawcę lub (ii) renty lub emerytury i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub (iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub (iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie.

Definicja jest więc dość szeroka. Co ciekawe bank może zwrócić się do uczestnika o udokumentowanie wynagrodzenia. Będziemy mieć wtedy 7 dni na dosłanie skanu dokumentów potwierdzających wysokość otrzymywanych środków. W przeszłości zdarzało się już, że Nest Bank z takiego zapisu w swoich promocjach korzystał.

Łącznie zatem do zdobycia jest nawet 150 zł!  Premia wypłacona zostanie w terminie do 20-tego dnia roboczego następnego miesiąca kalendarzowego, za który została naliczona.

Czytaj także: Smartfon Xiaomi Redmi 6A w promocji kart kredytowych Citi Handlowy!

Nest Konto – prześwietlenie oferty

Tak jak wspomniałem we wstępnie Nest Konto to prawdziwy rachunek za 0 zł. Nie ma opłat za jego prowadzenie czy obsługę karty płatniczej, niezależnie od naszej aktywności. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce również nic nie kosztują. Dodatkowo osoby otwierające konto w Nest Banku mogą skorzystać z powitalnej lokaty (mają na to 30 dni od otwarcia konta) z oprocentowaniem 4% do kwoty 10 000 zł. Można wybrać 3-miesięczny wariant tej lokaty, dla którego nie ma dodatkowych warunków, lub półroczny, ale wiąże się to z zapewnieniem wpływów wynagrodzenia na konto.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Regulamin promocji „Nest Konto z bonusem na start”

Tabela opłat i prowizji

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *