Darmowy antywirus ESET Security Pack 1 + 1 na dwa lata za otwarcie konta w BGŻ BNP Paribas!

Darmowy antywirus ESET za konto w BGŻ BNP Paribas!

Takiej nagrody chyba jeszcze nie było! Do zdobycia jest dwuletnia licencja na oprogramowanie antywirusowe ESET Security Pack 1 + 1 zapewniające ochronę na jednym komputerze PC lub Mac oraz 1 urządzeniu mobilnym z oprogramowaniem Android w zamian za otworzenie konta osobistego w Banku BGŻ BNP Paribas oraz aktywne korzystanie z niego. Realnie wartość nagrody wynosi ok. 200 zł, ponieważ za tyle można nabyć klucz licencyjny wskazanego oprogramowania na okres 2 lat. A jakie warunki trze spełnić, by otrzymać nagrodę?

Kto może skorzystać z promocji?

W akcji mogą wziąć udział osoby, które od 24 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej oferty nie posiadały żadnego konta osobistego w BGŻ BNP Paribas lub Raiffeisen Polbank. Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej z bankiem, co oznacza, że posiadając inny produkt w banku np. kartę kredytową nie będziemy mogli wziąć udziału w tej akcji! Jeśli kredytówki w tym banku nie posiadacie, to do 31 stycznia możecie ją założyć w promocji z dodatkową premią 300 zł do Biedronki! Część osób zastanawia się pewnie czy posiadanie rachunku w BGŻ Optima wyklucza z udziału w akcjach BGŻ BNP Paribas. Na szczęście odpowiedź brzmi – nie i związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: Pewne 200 zł w gotówce od Banku Millennium za założenie konta!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Optymalne wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 15 lutego 2019 r. Zawarcie samej umowy odbędzie się za pośrednictwem kuriera i można ten proces sfinalizować w terminie późniejszym, maksymalnie do 28 lutego 2019 r. Na koniec ważna informacja – w promocji obowiązuje limitowana pula 1500 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa. Jak pokazuje jedna z ostatnich promocji kont osobistych w banku BGŻ BNP Paribas z premią 200 zł, faktycznie zdarza się, że pula wyczerpuje się przed końcem akcji!

Czytaj także: Jak zarobiłem ponad 4000 zł na promocjach bankowych – podsumowanie 2018 roku!

Jak zdobyć darmowe oprogramowanie antywirusowe ESET, zakładając konto w BGŻ BNP Paribas?

Nagrodami w opisywanej akcji są licencje na oprogramowanie ESET Security Pack 1 + 1 na dwuletni okres. Do zdobycia jest 12 miesięcznych subskrypcji na pierwszy rok, oraz 1 roczna na kolejny. Aby zdobyć pierwszą miesięczną licencję wystarczy aktywować aplikację mobilną banku – GOmobile najpóźniej do 10 marca 2019 r. Kolejne 11 miesięcznych subskrypcji będzie przyznane jeśli uczestnik w każdym z miesięcy w okresie marzec 2019r. –  styczeń 2020 r. wykona minimum 5 płatności bezgotówkowych kartą na kwotę co najmniej 200 zł oraz spełni warunki dla pierwszej nagrody. Co ważne, jak to zwykle bywa w promocjach BGŻ BNP Paribas, wykluczone są jednak płatności w miejscach oznaczonych następującymi kodami MCC (kod MCC to kod przyporządkowany do terminala płatniczego określający dominujący charakter działalności sprzedawcy):

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,

– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),

– 6012, określający instytucje finansowe,

– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,

– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Ostatnią 13 nagrodę, czyli roczną licencję na oprogramowanie ESET Security Pack 1 + 1 otrzyma każdy, kto w każdym z miesięcy w okresie marzec 2019 r. – luty 2020 r. zapewni wpływy na konto osobiste w wysokości co najmniej 1000 zł miesięcznie (wykluczone są tylko przelewy z innych kont uczestnika w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe).

Kiedy nastąpi przekazanie nagród?

Organizator poinformuje laureatów o przyznaniu pierwszej nagrody najpóźniej do 25 marca 2019 r. a sama nagroda zostanie przekazana w formie kodu poprzez wiadomość e-mail najpóźniej 2 dni później. Kod ten trzeba będzie przypisać do swojego konta ma platformie ESET. W przypadku pozostałych nagród od drugiej do trzynastej informacja o jej przyznaniu będzie wysyłana najpóźniej do 18 dnia kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków, a kod subskrypcji maksymalnie do 27 dnia zostanie automatycznie aktywowany na koncie, na którym podano kod pierwszej nagrody. Przykładowo za spełnienie warunków w kwietniu 2019 r. informacja o przyznaniu nagrody zostanie przekazana do 18 maja 2019 r., przedłużenie licencji oprogramowania nastąpi do 27 maja 2019 r., a z samego antywirusa będzie można skorzystać w czerwcu 2019 r. Szczegółowe informacje o samym antywirusie znajdziesz tutaj.

Czytaj także: Smartfon Xiaomi Redmi 6A w promocji kart kredytowych Citi Handlowy!

Konto Optymalne – prześwietlenie oferty

Na koniec oczywiście sprawdzam jakie opłaty niesie za sobą otworzenie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. W przypadku wyboru Konta Optymalnego (a takie właśnie należy otworzyć w promocji) nie poniesiecie żadnych opłat za jego prowadzenie. Nie ma również opłat za korzystanie z karty debetowej wydanej do rachunku niezależnie od wartości lub ilości transakcji. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Regulamin promocji „BEZPIECZNIE Z KONTEM”

Taryfa opłat i prowizji

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *