Darmowe konto firmowe i 150 zł premii na start w mBanku!

150 zł premii z kontem firmowym w mBanku!

Ruszyła promocja organizowana we współpracy wydawcy serwisu Bankier.pl oraz mBanku, w której można zyskać 150 zł premii za otwarcie konta firmowego. Co ważnego, otwierając taki rachunek automatycznie zyskujemy również gwarancję, że bank przez okres 24 miesięcy nie będzie naliczał opłat z tytułu prowadzenia i korzystania z konta. Darmowe konta firmowe nie są obecnie na rynku zbyt często dostępne, więc wszystkie osoby posiadające własną firmę powinny się tą ofertą zainteresować 😉

Kto może skorzystać z promocji?

W akcji mogą wziąć udział wyłącznie przedsiębiorcy, niezależnie od formy prowadzonej działalności. Ponadto, jak to zwykle bywa w tego typu ofertach należy być nowym klientem banku, co w przypadku tej akcji oznacza, że na dzień 30 września 2019 r. nie można było posiadać w mBanku żadnego rachunku bieżącego dla posiadanego numeru NIP. Korzystanie z innych produktów, w tym prywatnego konta osobistego, nie wyklucza z możliwości udziału w opisywanej akcji!

Czytaj także: Powraca rekordowe 350 zł premii za założenie konta osobistego w BNP Paribas!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisywane wyżej warunki, to wystarczy, że zarejestrujesz się na dedykowanej stronie promocji, a następnie za jej pośrednictwem najpóźniej do 18 listopada 2019 r. złożysz wniosek o założenie mBines konta Standard oraz wyrazisz zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji. Samą umowę należy zawrzeć maksymalnie w ciągu miesiąca od wysłania wniosku o konto, ale nie później niż do 18 grudnia 2019 r.

Czytaj także: 200 zł w gotówce za założenie Konta Przekorzystnego w banku PEKAO!

Jak zdobyć 150 zł za założenie konta firmowego w mBanku?

Po założeniu konta pozostaje już tylko spełnić jeden prosty warunek. W ciągu dwóch miesięcy od otwarcia konta, ale nie później niż do 18 lutego 2020 r. należy wykonać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą i/lub przelew zewnętrzny z nowootwartego rachunku na konto w innym banku. I to wszystko! Organizator poinformuje laureatów o przyznaniu premii mailowo najpóźniej do 31 marca 2020 r. Nie zapomnij, żeby w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania maila o nagrodzie, podać na stronie promocji numer założonego rachunku w mBanku w celu przekazania nagrody. Organizator wypłaci ją w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych od dnia wysłania informacji o przyznaniu premii. Pamiętaj, że w przypadku promocji skierowanych do przedsiębiorców, wypłacona nagroda stanowi przychód i trzeba samodzielnie rozliczyć się z ewentualnego podatku!

Czytaj także: 200 zł w gotówce za otwarcie konta w Banku Millennium!

mBiznes konto Standard – prześwietlenie oferty!

Biorąc udział w opisywanej akcji zyskujesz nie tylko wspomnianą premię w wysokości 150 zł ale również preferencyjne warunki prowadzenia konta przez okres 24 miesięcy, co dla przedsiębiorców może być bardzo ważnym aspektem. Te warunki to:

  • prowadzenie rachunku za 0 zł;
  • nielimitowany pakiet darmowych przelewów internetowych w PLN (ELIXIR);
  • 0 zł za kartę debetową;
  • 0 zł prowizji za wypłaty w PLN z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, Santander Banku na terenie Polski;
  • 0 zł prowizji za wpłaty w PLN w wpłatomatach mBanku i Euronetu na terenie Polski

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *