Darmowa konsolidacja (RRSO 0%) w Citibanku!

Darmowa konsolidacja w Citi Banku!
Dziś na blogu oferta dość nietypowa, bo niezwiązana bezpośrednio z dodatkową premią lub nagrodą rzeczową za skorzystanie z danego produktu finansowego, ale taka, która pozwoli osobom posiadającym zadłużenie, na jego obniżenie dzięki karcie kredytowej w Citi Handlowy i darmowemu przelewowi z limitu karty (bez dodatkowych kosztów, prowizji i odsetek). Dzięki temu można obniżyć bieżące zobowiązanie  o wysokość pozostałych do spłaty odsetek. Brzmi dobrze? Sprawdźmy szczegóły akcji!

Kto może skorzystać z promocji?

W akcji mogą wziąć udział osoby, które po 1 stycznia 2017 r. nie posiadały w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej. Posiadacze innych produktów z powodzeniem mogą skorzystać z oferty. Poza tym konieczne jest posiadanie zadłużenia w innej instytucji lub instytucjach, które jest widoczne w BIK (Biuro Informacji Kredytowej). 
 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisane wyżej warunki, to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji i złożysz za jej pośrednictwem wniosek o kartę kredytową City Simplicity. W ciągu kilku dni zadzwoni konsultant banku, który poprowadzi Cię przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Ważne żeby podczas tego procesu wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu informowania o usługach banku i jego partnerów, przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telefonicznie. Czas na przystąpienie do promocji, czyli wysłanie wniosku o kartę poprzez stronę promocji upływa 19 listopada 2018 r. Samo zawarcie umowy może nastąpić w terminie późniejszym.

Jak za darmo skonsolidować zadłużenie dzięki karcie Simplicity?

No dobrze, ale co z tą konsolidacją? Wystarczy, że w trakcie wnioskowania o kartę Simplicity, złożysz dyspozycję wypłaty środków pieniężnych z limitu kredytu na karcie w formie polecenia przelewu na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”. Kwota ta nie może być wyższa niż bieżące zobowiązanie widoczne w BIK (maksymalnie 10 000 zł) oraz może być rozłożona do spłaty na okres do 12 miesięcy. Zgodnie z regulaminem taka dyspozycja będzie zrealizowana na promocyjnych warunkach:
– oprocentowanie Planu spłat ratalnych „Komfort” 0%,
– prowizja za otwarcie Planu spłat ratalnych „Komfort” 0%,
– opłata operacyjna za obsługę Planu Spłat ratalnych „Komfort” 0 zł miesięcznie przez cały okres
Tym samym do spłaty będzie dokładnie tyle ile przelejemy, a RRSO wyniesie 0%.

Ile można zaoszczędzić na konsolidacji w promocji?

Zastanawiasz się, ile można zyskać korzystając z konsolidacji dzięki przelewu z karty kredytowej City Simplicity? Policzmy. Przykładowo przy pożyczce na kwotę 10 000 zł z zerową prowizją i  oprocentowaniem 7,5 % oraz dwuletnim okresem spłaty, łączna kwota odsetek jakie należy zapłacić w tym okresie to 799,90 zł. Jest więc o co walczyć. Zasadniczo jeśli masz jakiekolwiek zadłużenie w innych instytucjach, to skonsolidowanie go za pomocą przelewu z karty kredytowej z RRSO 0% przyniesie Ci oszczędności. To jak duże one będą każdy musi przeanalizować samodzielnie na podstawie własnej sytuacji i ilości pozostałych do spłaty odsetek od bieżącego zadłużenia.
 

Karta kredytowa City Simplicity – prześwietlenie oferty

Na koniec należy sprawdzić jeszcze czy samo korzystanie z karty kredytowej może przynieść dodatkowe opłaty? W przypadku karty City Simplicity wszystkie podstawowe aspekty jej prowadzenia są darmowe. Jej otwarcie oraz prowadzanie nie wiąże się z dodatkowymi opłatami niezależnie od aktywności w posługiwaniu się nią (w innych bankach często wymagane jest wykonanie określonej ilości lub łącznej wartości transakcji, by uniknąć opłaty za użytkowanie karty). Pamiętać należy, że tak jak w przypadku wszystkich kart kredytowych dostępnych na rynku lepiej nie korzystać z wypłat z bankomatów ani przelewów z rachunku karty. Są to operacje, które są obarczone dodatkowymi prowizjami!
 
 
Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *