Bilety do Cinema City za 10 zł od poniedziałku do niedzieli!

10 zł za bilet do Cinema city płacąc Masterpassem!
Wypad do kina z rodziną np. w weekend może być bardzo kosztowny. Ceny biletów w tych dniach w większości kin zaczynają się od ok. 30 zł. Jeśli zatem do kina wybiera się czterosoosobowa rodzina, to same bilety kosztować będą ok. 120 zł. Do tego dochodzą jakieś przekąski i napoje, więc może się okazać, że 200 zł „pęknie” podczas takiego wyjścia. Jednak z nową promocją w kinach Cinema City za jeden bilet możemy zapłacić tylko 10 zł, niezależnie od wybranego dnia tygodnia. Warunek? Płatność za pomocą Masterpass. Wszystkie szczegóły akcji w dzisiejszym wpisie!

Jak skorzystać z oferty?

Aby skorzystać z promocyjnej ceny czyli 10 zł za jeden bilet, konieczny będzie zakup biletu online, poprzez stronę internetową kin sieci Cinema City. Oczywiście akcją objęte są tylko bilety na seanse 2D. W przypadku zakupu biletów na inne seanse obowiązywała będzie standardowa cena. Podczas jednej transakcji można zakupić tylko dwa bilety. Dodatkowo istnieje ograniczenie do maksymalnie 5 transakcji możliwych do zrealizowania w ciągu jednego dnia, przez jednego użytkownika (niezależnie czy kupujemy po jednym czy po dwa bilety promocyjne). Jak wspomniałem we wstępie zakup biletów musi zostać opłacony przy pomocy cyfrowego portfela Masterpass (o samym portfelu piszę niżej).
 
Promocja obowiązuje maksymalnie do 28 grudnia 2018 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli 51 000 sztuk promocyjnych biletów. Aha, kupując bilet online w Cinema City doliczana jest opłata serwisowa w wysokości 1,2 zł. Warto o tym pamiętać.
 
 

Czym jest Masterpass?

Dla tych, którzy nie mieli okazji skorzystać wcześniej z płatności za pomocą usługi Masterpass kilka słów wyjaśnienia. Masterpass to cyfrowy portfel elektroniczny prowadzony przez Mastercard. Jego zasada działania jest w praktyce bardzo podobna do standardowego portfela 🙂 W pierwszym kroku należy się zarejestrować w usłudze. Jeśli jesteś posiadaczem karty w BGŻ BNP Paribas, Banku Zachodnim WBK, Raiffeisen Polbank lub Idea Banku możesz skorzystać z portfela prowadzonego przez Twój Bank. Jeśli karty posiadasz w innych bankach musisz skorzystać z usługi jednego z Partnerów programu. Sam korzystam z portfela prowadzonego przez firmę uPaid (na screenie zaznaczony w ramce)
W kolejnym kroku musisz dodać kartę do portfela (w przypadku gdy wybrałeś opcję usługi prowadzonej przez Twój bank karta będzie już widoczna po zalogowaniu się) podając jej dane i ustawiając swój własny numer mPIN służący do potwierdzania transakcji. Wszystkie kolejne płatności za pomocą tej usługi sprowadzać się już będą tylko do zalogowania się do portfela, wyboru karty i zaakceptowaniu transakcji wpisując numer mPIN. Tak więc nie trzeba mieć przy sobie karty by móc w szybki i bezpieczny sposób zapłacić za transakcje dokonywane w Internecie 🙂 Co ciekawe do portfela Masterpass można też podpiąć karty z logo VISA i zgodnie z regulaminem promocji nie stanowi to przeszkody do skorzystania z opisywanej promocji.
 

Pełny regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *