Bilet do Cinema City za doładowanie telefonu w T-Mobile lub Orange w PKO BP i Inteligo!

Bilet do Cinema city za doładowanie telefonu w PKO BP
Dziś na tapetę biorę dwie proste promocje przeznaczone dla obecnych klientów PKO Banku Polskiego w tym Inteligo, którzy jednocześnie są posiadaczami telefonów na kartę w T-Mobile lub Orange. Zyskać można bilet do Cinema City w zamian za doładowanie telefonu w określony w promocji sposób. Jakie są pozostałe warunki promocji? Sprawdźmy!


Promocja 1 – „Kino za doładowanie” (dla klientów T-Mobile)

 
Kto może skorzystać z akcji?
Promocja przeznaczona jest obecnych klientów PKO BP, w tym Inteligo, którzy w okresie od 24 kwietnia 2017 r. do 24 kwietnia 2018 r. nie dokonali doładowania telefonu na kartę w sieci T-Mobile poprzez kanały zdalne banku tj. bankowość internetową iPKO i Inteligo, aplikację mobilną IKO lub w bankomacie. Co ciekawe powyższa definicja nie wyklucza doładowań telefonów w innych sieciach 🙂
 
Warunki promocji
Aby zdobyć bilet do Cinema City wystarczy w okresie do 22 maja dokonać doładowania telefonu na kartę w sieci T-Mobile o minimalnej wartości 25 zł poprzez jeden ze wspomnianych wcześniej kanałów zdalnych banku (Inteligo, iPKO, IKO, bankomaty). W promocji przygotowano 2 000 biletów do kina, więc w przypadku wyczerpania tej puli, promocja zostanie zakończona wcześniej. W takiej sytuacji informacja na ten temat pojawi się na stronie banku. Bilet, a właściwie kod upoważniający na wymianę na bilet do kin sieci Cinema City, zostanie wysłany w wiadomości SMS na numer telefonu, dla którego realizowane było promocyjne doładowanie. Wysyłka kodów nastąpi nie później niż 24 maja 2018 r.a wymiany vouchera na bilet do kina można będzie dokonać do 30 września 2018 r.

Promocja nr 2 – „DOŁADUJ W IKO I IDŹ DO KINA Z ORANGE”

 
Kto może skorzystać z akcji?
Promocja przeznaczona jest dla posiadaczy konta bankowego w PKO Banku Polskim, w tym Inteligo. Brak jest innych wykluczeń, więc nawet jeśli wcześniej dokonywałeś już doładowań telefonu na kartę poprzez aplikację mobilną banku ,to nie wyklucza Cię to z udziału w obecnej promocji.
 
Warunki akcji
W celu zdobycia biletu do Cinema City konieczne jest doładowanie telefonu na kartę w sieci Orange za minimum 100 zł. Ważne żeby doładowanie to wykonać poprzez aplikację mobilną IKO. Doładowania dokonywane w inny sposób niestety nie będą się kwalifikowały do odbioru nagrody. Promocja trwa do 13 maja lub do wcześniejszego wyczerpania puli 2 000 nagród. W przypadku gdy to nastąpi informacja taka pojawi się na stronie banku. Vouchery uprawniające do wymiany na bilet do kina sieci Cinema City będą wysyłane smsowo na numer telefonu, dla którego realizowano doładowanie najpóźniej do 16 maja 2018 r. Podobnie jak w promocji przeznaczonej dla klientów T-Mobile wymiany na bilet będzie można dokonać do 30 września 2018 r.

15 zł za aktywowanie aplikacji IKO!

Aktualnie w banku PKO BP oraz Inteligo trwa jeszcze jedna promocja przeznaczona dla osób, które na dzień 23 marca 2018 r. posiadały aplikację IKO w trybie pasywnym. Za jej  aktywowanie oraz dokonanie min. 2 płatności zbliżeniowych telefonem poprzez właśnie aplikację IKO lub płatności BLIK w sklepach lub Internecie, zyskać można 15 zł. Aha, trzeba również posiadać wyrażone zgody marketingowe lub wyrazić je i nie odwołać w okresie trwania promocji tj. do 30 maja 2018 r. lub do wcześniejszego wyczerpania się puli 90 000 zł. Jak widać nagród starczy dla aż 6 000 osób, więc nie spodziewałbym się rychłego zakończenia promocji. No dobrze ale co oznacza ten tryb pasywny i aktywny? Zgodnie z informacją na stronie banku:
 
Tryb pasywny aplikacji IKO ma miejsce wtedy, gdy posiadacz telefonu pobierze aplikację IKO, wprowadzi w aplikacji IKO numer klienta oraz hasło do serwisu bankowości internetowej iPKO (Inteligo) i nada PIN do aplikacji. W takiej formie aplikacja IKO wyświetla informacje o kontach i innych produktach w PKO Banku Polskim (Inteligo), ale nie można wykonywać żadnych operacji.
Tryb aktywny aplikacji IKO ma miejsce wtedy, gdy posiadacz telefonu poza czynnościami opisanymi powyżej, aktywuje aplikację IKO. W trybie aktywnym aplikacji można wykonywać przelewy i inne operacje, np. doładowanie telefonu, płatnosci BLIK, wypłaty z bankomatów za pomocą BLIKA, wpłaty we wpłatomatach za pomocą BLIKA. Za aktywację aplikacji mobilnej IKO bank nie pobiera żadnej prowizji.

 

Pełny regulamin promocji z doładowaniem dla klientów T-Mobile znajduje się tutaj a dla klientów Orange tutaj, zaś regulamin promocji z aktywacją aplikacji IKO znajdziesz tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *